صحبتهای Crytek در مورد جزئیات گرافیک Ryse.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
59347712304286902021.jpg

Cevat Yerli توضیح داد که چگونه اونها در حال استفاده از قدرت Xbox one و Cry engine برای نمایش یک بازی خیره کننده در Ryse پسر روم هستن.
یرلی نشون داد که چطوری بازی از نور پردازی کاملا ریل تایم پشتیبانی میکنه و Cry Engine از همون غالب و فرمتی که فیلمهای سینمایی جلوه های ویژه رو اجرا میکنن پشتیبانی خواهد کرد ، به این معنی که توسعه دهنده های بازی به راحتی میتونن داشته هاشون رو به انجین بازی وارد کنن کاراکتر مدلها در Ryse داری 680 نقطه انعطاف هستن که فقط 180 تای اونها بر روی صورت کاراکترها هست .
بازی از یک نوع نورپردازی نرم بر روی چهره که اساسا شبیه نور پردازی پرتره (تصویر برداری از چهره ) هست به همراه روشنایی مبتنی بر جسم و سایه پشتیبانی میکنه.
Ryse در حال حاضر خیره کننده به نظر میرسه و همه صحنه های سینمایی داخل بازی به صورت ریل تایم توسعه داده شدن و هیچ مدل اختصاصی برای اونها نیاز نیست.تمام صحنه های سینمایی داخل بازی در یک استودیوی موشن کپچر توسط Imaginarium و در خلال 4 هفته فیلمبرداری شدن.اونها از یک کارگردان انیمیشن و بدل کار حرفه ای مرد در استودیوی شاهکار ضبط حرکاتشون استفاده کردن.
همچنین یرلی نشون داد که Ryse به صورت ریل تایم چیزی رو نمایش میده که سه سال پیش برای ساختن یک CGI با اون کیفیت ساعتها برای رندر تنها یک فریم اون زمان نیاز بود!
اونها همچنین مشغول استفاده از سطح پیشرفته ای از تکنیکهایی هستن که جزئیات رو از کاراکترهایی که از دوربین دور میشن کاهش میده.او همچنین به ستایش از قدرت Xbox one پرداخت و گفت ترکیب قدرت Cryengine و Xbox one به اونها این اجازه رو داده که شیوه های فیلم سازی رو به صورت ریل تایم در Ryse به کار بگیرن.

منبع:
http://gamingbolt.com/crytek-details-ryse-graphics-full-real-time-lighting-advanced-level-of-details-praises-xbox-one

02509904203701129623.jpg

آخرین ویرایش:

dns2

کاربر سایت
Jul 4, 2013
111
هیجان زده ان یه بازی با گرافیک روی کنسول ساختن . کنسول 7 سال پیش سونی با BTS فریم کاملو میده . 5 سال پیش میرفتی پیش دیوید کیج و سانتا مونیکا تا از دنیای کنسول عقب نمونی .

کرایتک کرایتک نکنید . موضوع حرف من ربطی به موتور گرافیکیشون نداره . ایکس باکس به خودش گرافیک ندیده .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
والا تا جایی که من میبینم رفته رفته قیافه این شخصیت اول بازی داره داغون تر میشه :D تو همین عکسی که گذاشتین قیافش شبیه وزغ شده :D

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
یه توضیحی درباره Imaginarium بدم:این استودیو موشن کپچر فیلمهایی مانند ارباب حلقه ها , هابیت و سیاره میمونها رو بر عهده داشته و تکنیک موشن کپچر مربوط به خودشون رو دارن که به خاطر ابداع این تکنیک جایزه های زیادی رو دریافت کردن.
دیگه کیفیت کاتسینهای بازی رو دریابین :D

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
کاری با مسائل تکنیکی و اینا ندارم ولی فکر کنم یه مقدار باید روی بعد هنری گرافیک هم کار کنن
مجموع تکنیک و هنر هستش که بازی رو زیبا میکنه
به نظرم زره و لباس این جنگجو ها خیلی طبیعی به نظر نمیاد ، دلایل مختلفی میتونه داشته باشه ولی
تو یه نگاه فکر میکنی همین الان کارواش بودن و زره هارو دادن واکس و پولیش!
به هر حال از نظر تکنیکی همیشه کارهاشون عالی بوده...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
والا تا جایی که من میبینم رفته رفته قیافه این شخصیت اول بازی داره داغون تر میشه :D تو همین عکسی که گذاشتین قیافش شبیه وزغ شده :D
الان قیافه ی شخصیت بازی چه ربطی به این تاپیک داشت ؟:D اتفاقا از قیافش من خوشم میاد چون از یه طرفی شبیه این بازیگر Craig Parker هست که من از قیافش خوشم میاد یه قیافه خیلی مرموز و موزی داره . البته تو عکس بالایی شباهت نداره تو بعضی صحنه ها شبیهش میشه :D ماله ryse دماخش گنده تر :D یه نگاه به gif بنداز اینجا شباهتش بیشتره :
http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2013/271/4/5/ryse1_by_raziel1992-d6odjcy.gif
این شخصیت :
29e6581efbc9.jpg
0f250e2d762f.jpg

کاری با مسائل تکنیکی و اینا ندارم ولی فکر کنم یه مقدار باید روی بعد هنری گرافیک هم کار کنن
مجموع تکنیک و هنر هستش که بازی رو زیبا میکنه
به نظرم زره و لباس این جنگجو ها خیلی طبیعی به نظر نمیاد ، دلایل مختلفی میتونه داشته باشه ولی
تو یه نگاه فکر میکنی همین الان کارواش بودن و زره هارو دادن واکس و پولیش!
به هر حال از نظر تکنیکی همیشه کارهاشون عالی بوده...
از بعد هنری هم به نظر میاد فوق العاده باشه ! چون ادم کار درستی را هم استخدام کرند . بخش Art Director بازی Patrick Hanenberger هست میتونی به لیست فیلمهایی که توش کار کرده نگاه بندازی.

این پستی هم که من دادم یه نگاه بنداز محیط های بازی را نشون میده خیلی هنری به نظر میان . پست 168
http://forum.bazicenter.com/thread77522/page12/#post2804249

همون گرافيكي كه تو E3 نشون دادن بنظرم عالي بود حالا چرا اين تغييرات رو بوجود آوردن جاي سوال داره نظرم با فردين يكيه صورت كاراكتر افتاده و آويزون شده كه مسلما ربطي به كاهش پوليگون نداره حالا چرا اينجوري شده اونم جاي سوال داره
ارتقاء گرافیکی مگه جا سوال داره ؟! تعداد چند ضلعی کارکتر ها پایین اومده که همین تعداد هم بین بازی های نسل بعد بی رقیبه ! از طرفی کلی افکتهای جدید تو بازی پیاده کردند که تو تصویر های مقایسه گذاشتند حالا این کجاش بد هست یا جای سوال داره ؟!

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
همون گرافيكي كه تو E3 نشون دادن بنظرم عالي بود حالا چرا اين تغييرات رو بوجود آوردن جاي سوال داره نظرم با فردين يكيه صورت كاراكتر افتاده و آويزون شده كه مسلما ربطي به كاهش پوليگون نداره حالا چرا اينجوري شده اونم جاي سوال داره

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
اتفاقا توی اون عکسی که برای خبر گذاشتم صورت کاراکتر خیلی قشنگ داره احساسشو تو چهره حتی تو نگاهش نمایش میده یه حالت وا مونده و منفعل داره دقیقا شکل قورباقه شده :d

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,824
نام
مهراد
حالا خوبه همه همینایی که از این بازی ایراد میگیرن وقتی نمایشش تو E3 رو دیدن دهنشون یه متر وا مونده بود و اشک از چشا جاری میکردن که وای خدا عجب بازی و عجب گرافیکی ... این PS فن ها تا یه جا کم میارن شروع میکنن ایراد گرفتن از ایکس باکس و بازی هاش و شرکتش و ... قبول کنید این بار بازی های انحصاری ماکروسافت چشم همه حسودا رو کور میکنه ... JUST X1 4EveR

والا تا جایی که من میبینم رفته رفته قیافه این شخصیت اول بازی داره داغون تر میشه
:biggrin1:
تو همین عکسی که گذاشتین قیافش شبیه وزغ شده

شما از کجا میدونی که این قیافه ای که طرف به خودش گرفته مربوط به اتفاقی که جلو روش افتاده نیست؟ چهره صورت خود شما همیشه خندانه؟ هیچوقت جدی یا بی حال نبوده؟

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
اینا یادشون رفت تنها شاهکارشون رو چه پلتفرمی بود و چرا شد شاهکار ...
اینکه هردفعه مجبورن یجوری گرافیک رو بهینه کنن از رزولوشن و پالیگون و کوفت و زهر مار بزنن دقیقا برعکس چیزیه که توی C1 دیدیم یعنی یه بازی بدون محدودیت روی پلتفرم بدون محدودیت.
Crytek چون معمولا تمرکزشون روی مسائل تکنیکی و گرافیک و فیزیک بازیه هیچوقت روی کنسول بازی خوبی نخواهند داد... تاحالام هرچی ازین بازی جذابیت داشته گرافیک بوده نه گیم پلی ...

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,395
نام
مهدی یوسفی اصیل
یعنی این بازی یکی از دلایل خرید کنسول در لانچ هستش
بدبختی از xbox خوشم نمیاد اما به خاطر این بازی هم شده از یکی از بچه ها میگیرم بازیش میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر