شکایت از شاتل(پست اول خوانده شود)

kahkeshani

کاربر سایت
Jul 13, 2012
7
دیگه هر چی بگی کم گفتی منم مشکلم همونه که تمامی دارندگان سرویس ارت دارند یعنی امروز باز هم باهاشون دعوا کردم و واقعا هیچ فایده نداره این دعوا کردنا چون معنی یه کلمه ساده که نامحدود هست رو تو این مدت نتونستم به این کلاهبردارا بفهمونم که اقا نامحدود یعنی چی و اینی که شما میگین برای مصرف زیاد سرعت کم شده یه چیز مسخرس و اصا ربطی به نامحدود نداره به هر حال منم مثه دوستان تصمیم به انصراف گرفتم دوستان دیگه هم که چه محدود دارند و چه نامحدود مطمئا باشند بهترین گزینه انصرافه چون واقعا دزدی تو روز روشنه

آخرین ویرایش:

Sina Nasiri

کاربر سایت
Jan 7, 2014
4
چند روز نه. من همیشه time out دارم ساعت 9 شب به بعد هم پینگ میشه 2000 . من یعنی 2مگ شاتل دارم. یعنی. اقایون شاتل آ ش غ ا ه. به هرکی خواست بگیره بگید نگیره

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
آسیاتک اشغاله ، شاتل آشغاله ، ماکس نت اشغال شده ، پارس انلاین اشغاله ،صبانت اشغاله ، سبز خزر شمال اشغاله ، ایرانسل آشغاله ،های وب اشغاله ، سیستک اشغال شده ، و دها جمله ی مشابه که در بحث زیر میبینیم:بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

دوستان وضعیت زیرساخت اینترنت ایران بسیار خراب است و بی عرضه گی بعضی مسئولین و دزد بودن عده ای دیگه و حاکمیت کلی محدود کننده روی اینترنت و سیاسی بودن اینترنت در ایران باعث شده پیشرفتش وحشتناک کند بشه با این بحث ها هم خودمون رو اذیت می کنیم چون دست ما نیست که بتونیم کاری بکنیم.
یاد صحبت های آقا مسعود می افتم حدود 8-9 ماه پیش که می گفت 1-2 سال صبر کنید دولیت جدید میتونه وضع اینترنت رو تغییر بده ولی متاسفانه وضعیت روز به روز بدتر میشه،با اینکه اینترنت خودم الان وضعش خیلی خوبه و راضی ام ولی تجربم نشون داده اینطوری نخواهد موند همچنین صحبت های دوستانم و بچه های بازی سنتر نشون میده وضعیت کلی بشدت متغییر و خراب است.
ایران نیاز به یه انقلاب اینترنتی داره وگر نه هیچ تغییر محسوسی نخواهیم داشت.

xerp4

کاربر سایت
Nov 19, 2014
60
دیگه هر چی بگی کم گفتی منم مشکلم همونه که تمامی دارندگان سرویس ارت دارند یعنی امروز باز هم باهاشون دعوا کردم و واقعا هیچ فایده نداره این دعوا کردنا چون معنی یه کلمه ساده که نامحدود هست رو تو این مدت نتونستم به این کلاهبردارا بفهمونم که اقا نامحدود یعنی چی و اینی که شما میگین برای مصرف زیاد سرعت کم شده یه چیز مسخرس و اصا ربطی به نامحدود نداره به هر حال منم مثه دوستان تصمیم به انصراف گرفتم دوستان دیگه هم که چه محدود دارند و چه نامحدود مطمئا باشند بهترین گزینه انصرافه چون واقعا دزدی تو روز روشنه

برای خودشون قانون درست کردن میگن اگه زیاد دانلود کنی فشار به شبکه میاد و سرعت دیگران رو میگیری و ...... این حرف ها آرزو می کنم بترکه

Karbar_Shaki

کاربر سایت
Jan 20, 2016
1
بیست روز پیش از من هفتصد هزار تومان گرفتن یرای نصب و سرویس اینترنت. از روز اول قطعی داشتم و هر روز شکایت به پشتیبانی. امانتیجه این شد که کارشناس حضوری فرستادن کابل رو برید و منتظرم پولم رو برگردونن اما امیدی نیست. برای تنظیم شکایت آمادگی دارم

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
بیست روز پیش از من هفتصد هزار تومان گرفتن یرای نصب و سرویس اینترنت. از روز اول قطعی داشتم و هر روز شکایت به پشتیبانی. امانتیجه این شد که کارشناس حضوری فرستادن کابل رو برید و منتظرم پولم رو برگردونن اما امیدی نیست. برای تنظیم شکایت آمادگی دارم

ببخشید دوست عزیز چرا هفتصد هزار تومن؟ مگه برای شرکت اینترنت وصل کردید؟

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
529
نام
Mehrdad
سلام من که اصلا از خیر دانلود گزشتم همین \ینگو درست کنن من راضییم نه میتونم بازی انلاین برم نه هیچی دیگه :(

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
اینا رو ول کنید؛ شاتل و بچسبید!!! چه میکنه این شاتل تهران!!!!!!!!!!!!!! نمیدونم شاتل شهرستانم اینطوریه یا نه!!!

1- اول اینکه در اکثر ساعات پینگ شاتل تهران روی 80 تا 150 هست
2- در بعضی ساعت خاص مثل 12 تا 2 ظهر و 11 تا 1 شب پینگ به صورت اتوماتیک و پیش فرض میره روی 250 تا 400!!!! که عمدی هست!
3- سیستم مجازات دانلود شبانه به صورت زیر تغییر کرده:

الف: اگر از وب سایت های مجموعه شاتل (شاتل لند) دنلود کنید؛ هیچ بنی در کار نیست و هیچ محدودیت سرعت و حجمی در طول 24 ساعت شبانه روز ندارید.
ب: اگر از غیر از وب سایت بالا دانود کنید با دو حال مواجه میشید:
1- اگر دانلود شما از سایت های با دامنه COM و سرور خارجی باشه و زیاد دانلود کنید تا ساعت 5 سرعت شما میاد روی 30 و از 5 تا 8 سرعت شما
همونی میشه که تو روز دارید! به صورت رایگان!
2- اگر از سایت های با دامنه IR و سرور داخلی دانلود کنید، در صورتی که در حال خودشکی دانلود باشید؛ فقط و فقط تا ساعت 3 بن میشید و سرعت شما میاد روی 30 و بعدش
تا 8 صبح میتونید با سرعت روزانه و رایگان دانلود کنید.

ج: برای تمامی کاربران شاتل: سرعت دانلود در ساعات 1 تا 2 بامداد محدو به سرعت 30 هست!! چه دانلود کنید چه نکنید!

مرض جدید شاتل:

الف: اگر با IDM از وب سایت شاتل لند دانلود کنید و بیش از 4 فایل همزمان برای دانلود بذارید؛ به صورت اتوماتیک بعد از مدتی دانولد قطع میشه!!!!
ب: اگر از سایت های خارجی و دیگر سرورها دانلود کنید؛ همیشه راس ساعت 5 و 6 مودم شما خود به خود ریست یا قرمز میشه و لینک های شما از کار می افته!!! حتی اگر
تکرار دانلود پس از قطع شدن و زده باشید!!!!!!!!!! این اتفاق همیشه راس ساعت 6 (حداقل برای بنده) اتفاق می افته و لینک هام میپره!!!
ج: در طول زمانی که به خاطر دانلود زیاد از وب سایت های خارجی و COM بن هستید؛ اگر فایلی رو دانلود کنید؛ سرعت شما مدام کم و زیاد میشه!!!!!!!!! یعنی تو IDM یهو میره رو سرعت روزانه و یهو میاد رو 10، 15 و 20 کیلوبایت!!! تا دانلود نکنید!! اما دقیقاً راس ساعت 5 سرعت شما آزاد میشه!!!

در کل شاتل لند؛ پشتیبانی عالی؛ پروموشن های بی نظیر شاتل؛ احترام به مشتری؛ پینگ مناسب برای بازی، تغییر سیستم محدودیت شبانه و بن کردن کاربران در جهت رضایت کاربران و بر طرف کردن بسیاری از نیازهای دانلودی کاربران با شاتل لند و دانلودهای کاملاً رایگان در طول 24 ساعت روز و پرومشن ها 50 گیگ و ترافیک های هدیه باعث شده شاتل و به عنوان بهترین شرکت ایران بدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر