شکارچی کابوس - داستان Bloodborne

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام خدمت دوستان
ببخشید خواستم بپرسم راهنمای کامل استفاده از آیتمهای این بازی رو کجا میتونم پیدا کنم؟؟
منظورم راهنمای بازی نیست، منظورم فقط راهنمای آیتمها هست و اینکه کارشون تو بازی چیه؟؟
ممنونم.

Damon winchester

کاربر سایت
May 31, 2018
1
این هم خدمت شما :

http://www.gameshub.ir/bloodborne-full-story-download/

می تونید با مراجعه به لینک زیر به آسونی فایل PDF را دانلود و استفاده بکنید:dمنتظر نکته نظراتتون هستم.

.
با سلام...
به نظر من این بازی یه شاهکاره...
ممنون از همه بابت نقد ها و نکته هایی که گفتن...من خودم این بازی رو دو بار تموم کردم ولی متاسفانه خیلی دیر این انجمن رو پیدا کردم ...

فایل رو دانلود کردم. عالیه...
خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

Mslymy438

کاربر سایت
May 24, 2018
4
دوستان اگه توجه کنید هانتر ها برای این به رویا میروند که آمادگی در برابر great one ها رو داشته باشند در واقعیت و اون شخص که اول بازی آمپول رو تزریق میکنه وظیفه داره که مردم رو به رویا به بده که اونجا آمادگی با great one ها رو داشته باشند (پس اگه اینطوری باشه ممکنه blood borne بعدی تو واقعیت باشه)

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
با سلام...
به نظر من این بازی یه شاهکاره...
ممنون از همه بابت نقد ها و نکته هایی که گفتن...من خودم این بازی رو دو بار تموم کردم ولی متاسفانه خیلی دیر این انجمن رو پیدا کردم ...

فایل رو دانلود کردم. عالیه...
خیلی ممنون
میشه فایل رو دوباره آپلود کنید چون دانلود نمیشه ممنون

PARSARAD777

کاربر سایت
Dec 30, 2020
4
بد نیست که این تاپیک دوباره جانی درش دمیده بشه !!!
آیا ارتباطی میان کشته شدن Blood starved beast در اولد یارنام و ظاهر شدن دشمنان گونی به دست و باز شدن دری در پرستشگاه اودن که به کارگاه شکارچی ها راه داره ، وجود داره ؟ یا اینکه صرفا دو اتفاق پشت سر هم در جریان بازی هستند تا گیمر رو مجاب به کاوش در محیط کنه ؟

stewie griffin

کاربر سایت
Apr 6, 2017
2
نام
سروش
ممنون از همه دوستانی که در این تاپیک نظراتشون را مطرح کردند و به اشتراک گذاشتند.
@HalfLife G تشکر ویژه‌ای هم میکنم از شما که زحمت PDF با ارزش را کشیدی.

فقط یک فرضیه در مورد خانواده پدر گسکوین:
همه می‌دونیم جسدی که بالای یکی از خانه‌های Central Yharnam هست متعلقه به "وایولا" زن گسکوین.
با توجه به شرایط گسکوین،برداشت معمول هرکسی از آن واقعه اینه که گسکوین به خاطر سرمست شدن‌ از خون
و تبدیل شدن‌ش به هیولا،همسرش را نشناخته و او را کشته.
اما سلاح گسکوین و نحوه استفاده‌اش از آن سلاح (چیزی که در بدو مواجه با گسکوین دیدیم) با نوع جراحت زن گسکوین متفاوته.
از آن طرف آیلین Eileen «شکارچیِ شکارچی‌ها» را داریم که قصد داره گسکوین را از پا دربیاره.
نوع سلاح آیلین این فرضیه را مطرح میکنه که آیلین کسی بوده که زن گسکوین را کشته
و از لاشه او به عنوان طعمه برای به دام انداختن گسکوین استفاده کرده...

جنازه وایولا را با قربانی‌های گسکوین در Central Yharnam؛ و همینطور سلاح آیلین را با سلاح گسکوین خوب مقایسه کنید.​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر