شما طرفدار کدام IP بلیزارد هستید؟

شما طرفدار کدام IP بلیزارد هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    69

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
بابا در حق StarCraft خیلی خیلی ناجوانمردی شده=((
من هر سه WC رو بازی کردم، باهاش زندگی کردم جالبه که تا زمان اومدن SC2 اصلا ازش هیچ اطلاعی نداشتم ولی چنان شاهکاری بود که باعث شد برم شماره ی یکش رو هم گیر بیارم بازی کنم. داستان خیلی حماسی تر و زیبا تر و دگیر کننده تر و صد البته غم انگیز تر از سری WC هست. بزارین Heart of Swarm بیاد بعد ببینیم کیا باز میگن SC جلوی WoW و WC و Diablo چیزی برای گفتن نداره. در جواب این افراد میگم:
I am the Swarm, Vengeance shall be Mine

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
یعنی شما میگی الان خاطرات خوب دیابلو 2 خراب شد با شماره سوم؟؟؟؟
کسایی که بازی میکنن که کامل از بازی راضین!!!
من همین الان که این پست رو میزارم تو دیابلو ام . از بازی راضیم اما خیلی ایراد داره .
دیابلو 3 اصلا اونطور که باید ظاهر نشد . متا که خیلی جالب نبود.خیلی از سایت ها هم تورچلایت 2 رو بش ترجیح دادن . گوتی که هیچی بهرین RPG سال هم نشد .
الان این اون دیابلوییه که 10 سال منتظرش بودیم ؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من همین الان که این پست رو میزارم تو دیابلو ام . از بازی راضیم اما خیلی ایراد داره .
دیابلو 3 اصلا اونطور که باید ظاهر نشد . متا که خیلی جالب نبود.خیلی از سایت ها هم تورچلایت 2 رو بش ترجیح دادن . گوتی که هیچی بهرین RPG سال هم نشد .
الان این اون دیابلوییه که 10 سال منتظرش بودیم ؟

نمیدونم,چون خودم هنوز تجربش نکردم نمیتونم نظر بدم!!!
البته دیابلو بازی ای هست که گذر زمان ارزششو مشخص میکنه مثل همون شماره دوم!!در مورد متا هم 88 به نظرم راضی کننده بود و همین که بالای 90 نرفت به خاطر وضع سرورهاش بود!!!
بازم میگم تا تجربش نکنم نمیتونم نظر بدم ولی احساس میکنم اون قدر سطح توقعات ازش بالا رفته بود که هر چی میومد نمیتونست همه رو راضی کنه و اکثرا اصلا خودشون هم نمیدونستن چه انتظاراتی از بازی دارن!!!

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
خیلی وقته که تاریخ خورده که,21 اسفند عرضه میشه!!!:bash:

آقا من منبعی برای این تاریخ پیدا نکردم ! مطمئنی توی همین تاریخ منتشر میشه !؟
البته خدا کنه هکرا بتونن کرک کنن تا عید خوبی داشته باشیم هر چند همون نسخه ی دوم را هم کامل نتونستن کرک کنن ولی باز لااقل بخش داستانی را تونستیم تموم کنیم ...
بخصوص که اینبار داستان مستقیماً به سارای عزیز نشانه رفته !

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
آقا من منبعی برای این تاریخ پیدا نکردم ! مطمئنی توی همین تاریخ منتشر میشه !؟
چطور پیدا نکردی ؟ سر دره خوده بتل نت زده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر