شما طرفدار کدام IP بلیزارد هستید؟

شما طرفدار کدام IP بلیزارد هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    69

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
اول از همه بین وارکرافت و استارکرافت معلوم که وارکرافت بهتره چون داستان بهتر و حماسی تری داره
بعد در رقابت با دیابلو باز هم وارکرافت بهتره،چون بهتره دیگه>:)
ولی همشون شاهکار هستن

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

شرمنده اخلاق ورزشیتون. الان چه فایده ای داره طرفدار دیابلو یا WoW و SC بودن !!! وقتی نمی تونی مثل آدم به سرورهای بلیزارد وصل شی به چه دردمون می خوره طرفدار بودنش.

من که الان دوست دارم، سر به تن بلیزارد نباشه. نظری بس خودخواهانه.

یاعلی...

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
سلام،

شرمنده اخلاق ورزشیتون. الان چه فایده ای داره طرفدار دیابلو یا WoW و SC بودن !!! وقتی نمی تونی مثل آدم به سرورهای بلیزارد وصل شی به چه دردمون می خوره طرفدار بودنش.

من که الان دوست دارم، سر به تن بلیزارد نباشه. نظری بس خودخواهانه.

یاعلی...

هستن کسایی مثل من که هنوز دارن وارکرفت 3 رو بازی میکنن!!!:d
در ضمن استارکرفت 2 هم بخش تک نفره رو که میشه بازی کرد,با چیز پی ان که دیابلو رو میتونی بازی کنی!!:d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من با Warcraft زندگی کردم:d امیدوارم شماره 4 ش تایید شه

نمیدونم چه مدت پیش بود ولی یه زمانی شایعه شده بود که شماره چهارم در حال ساخ هست و داستانش مربوط به ده هزار سال قبل از شماره سوم هست و داستان تهاجم اول رو بازگو میکنه!!
قشنگ یادم نیست ولی همین شایعاتش هم به آدم امید میده!!:d

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
اینقدر این داستان Warcraft سنگین بود، اون زمانی که تو جو WOW و Dota و... بودم خواستم بشینم بخونم، دیدم 100 تا کتاب و یک مشت مقاله‌های 2kmای تو نت ریخته بیخیال شدم :D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
WC 3 عمرا تایید شه، Blizztard میخواد ادامه داستانو و مابقی رو از طریق WoW بزنه که یه پولیم بگیره دیگه، حالا یا کوئست، یا دانجن، یا Lore یا هر چیز دیگه ... مهم همون پوله هست. (که البته wow فعلا واسه ما نابود گشته، و همچنین mop که کلا داستان نداره :D)

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من برعکس . دوست دارم فعلا تایید نشه . نمیخوام خاطره خوبش حروم شه.

تایید که مسلما تا عرضه کامل استارکرفت و معرفی پروژه تاتیان نمیشه,تازه گه بخواد ساخته بشه!!:d
ولی مطمین باش به هیچ وجه خاطرات خوبش خراب نمیشه چون بازی رو بلیزارد میسازه یعنی تا مطمئن نشه از شماره قبلیش بهتر از آب در میاد نمیسازتش!!

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
ولی مطمین باش به هیچ وجه خاطرات خوبش خراب نمیشه چون بازی رو بلیزارد میسازه یعنی تا مطمئن نشه از شماره قبلیش بهتر از آب در میاد نمیسازتش!!
Diablo 3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر