شما طرفدار کدام IP بلیزارد هستید؟

شما طرفدار کدام IP بلیزارد هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    69

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
کافیه World of Warcraft رو بازی کنین تا بدونین ایده‌های خفن از کجا سرچشمه میگیره :D

به نظر من بلیزارد با عرضه این WOW با این که از موفق هم فراتر رفت ولی دل همه ی کسانی که عاشق بازیهای استراتژی وارکرفت بودن رو شکست!!:(
الان دیگه باید آرزوی وارکرفت 4 رو به گور ببریم!!:((
به شخصه آرزو میکنم کاش هیچوقت WOW ساخته نمیشد!!:d

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
یک بازی به اسم Black Throne خیلی وقت پیش بلیزارد ساخته بود به نظرم اون خیلی از این وارکرافت و دیابلو و استار بهتر بود

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
به نظر من بلیزارد با عرضه این WOW با این که از موفق هم فراتر رفت ولی دل همه ی کسانی که عاشق بازیهای استراتژی وارکرفت بودن رو شکست!!:(
فکر کردی وارکرافت برای چی ساخته شد و ادامه پیدا کرد؟ برای رقابت با C&C و استدیو محبوب ؤ مرحوم Westwood
در کل بلیزارد روی چندتا از بازی‌هاش سرمایه گذاری درست نمی‌‌کنه همین پروژه تیتان چی شد معرفی و اینا؟

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
WoW اگر نبود الان بازی‌های RPG تا این حد حرفی واسه گفتن نداشتن. اینم در نظر بگیریم که الان سبک‌های دیگه هم به نوعی از المان‌های بازی‌های RPG کش میرن. پس فکر کنم حذف WoW تا حدودی سرعت پیشرفت توی بازی‌سازی رو کند می‌کرد.

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
عجب سوالی پرسیدی تا حالا بهش فکر نکرده بودم کدوم بیشتر دوست دارم. . .
من با Diablo یک دنیا خاطره دارم هر چند متاسفانه Diablo 3 بازی نکردم
از اون طرف WoW و دنیای Warcraft . . . .چه شب هارو به روز رسوندم
وارکرفت بازیش یک طرف کتابهاش یک طرف:d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
فکر کردی وارکرافت برای چی ساخته شد و ادامه پیدا کرد؟ برای رقابت با C&C و استدیو محبوب ؤ مرحوم Westwood
در کل بلیزارد روی چندتا از بازی‌هاش سرمایه گذاری درست نمی‌‌کنه همین پروژه تیتان چی شد معرفی و اینا؟
پروژه تایتان رو به خیالم بعد عرضه کامل استارکرفت معرفی میکنه!!!
WoW اگر نبود الان بازی‌های RPG تا این حد حرفی واسه گفتن نداشتن. اینم در نظر بگیریم که الان سبک‌های دیگه هم به نوعی از المان‌های بازی‌های RPG کش میرن. پس فکر کنم حذف WoW تا حدودی سرعت پیشرفت توی بازی‌سازی رو کند می‌کرد.
حرف شما درست ولی من اگه یه دنیای جدید رو واسه این نقش آفرینی انتخاب میکرد خوشحال تر میشدم چون اونوقت ساخت وارکرفت 4 حتمی میشد!!
هرچند قبول هم دارم که مناسبترین دنیا واسش همین وارکرفت بود ولی الان دیگه تکلیف وارکرفت 4 رو خدا میدونه فقط!!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
وارکرافت! و البته اورک ها :x
البته دیابلو رو بازی نکردم، استارکرافت هم فقط همون 2 رو بازی کردم :d :-"
ولی کلا وارکرافت چیز دیگریست:(( منم شماره ی چهارش رو میخوام ... :((

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
بازی Warcraft برای من دنیایی از خاطره رو به همراه داره با روزهای تابستون که از صبح تا ظهر برای من با تماشا
یا انجام این بازی توی گیم نتا گذشته ! واقعا عجب چیزی بود همه چیزش عالی بود از داستان بگیر تا تنوع گیم پلی که داشت
مخصوصا مپ دوتا با هیروی محبوب من Axe ! واقعا اتفاق خیلی بدی بود که با ساخت سری محبوب WOW ادامه
سری Warcraft ناتموم موند.امیدوارم که روزی ساخت نسخه چهارم Warcraft تایید بشه.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دوستان این وارکرافت و استارکرافت بازیای آنلاین هستن? لابد استراژی درسته?

هردوشون استراتژی هستن و آفلاین هم میشه بازی کرد ولی World Of Warcraft کاملا آنلاین هست!!
بالاخره معلوم شد داستان زرگها کی منتشر میشه یا نه !؟
خیلی وقته که تاریخ خورده که,21 اسفند عرضه میشه!!!:bash:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر