شما دوستان چطوری Xbox 360 خریدین

ehsan012

کاربر سایت
Apr 5, 2010
76
نام
احسان
سلام
پدر منم مثل شما فرهنگی هستش ولی باز نشسته.
منم حدودا 2ماه بود درباره ی xbox360 تحقیق می کردم آخه اولا فقط با pc بازی می کردم دیدم من که با pc فقط Game بازی می کنم چرا الکی هر سال پول آپدیت pc بدم بعد یه سال دیگه بازیها رو low بازی کنم واسه همین دادشم رو راضی کردم چون نصف پولشو اون می داد. بابام رو هم اینطوری راضی کردم بهش گفتم که می خوام یه چیزی بخرم درحده کامپیوتر و شاید فراتر که میشه باهاش معادلات پیچیده ی ریاضی فیزیک و با وصل شدن به اینترنت می شه یه کشف علمی عظیم انجام داد.:wow::wow::o:cheesygri بعد که خریدم دید گفت همین؟؟؟!!! می خوای باهاش گیم بازی کنی؟ و چون پولشو خودم اینا می دادم گفتم200 تومن خریدم. این بود انشای ....
ببخشید سرتونو درد آوردم.

• Like
Reactions: alisantori

aminmafia

کاربر سایت
Aug 2, 2009
31
نام
امین
امتحان دیفرانسیل داشتم و چیزی نخونده بودم قرار بود شب بیدار بمونم برادرم اومد توی اتاق گفت اگه حسابم را خالی کنم میشه یک الیت خرید منم کارت را برداشتم بعد از امتحان رفتم سرزمین رایانه (اصفهان) گفتم یک الیت بدید تست کردیم و پول را با کارت دادم و امدم*2 هفته پیش*

* یکی از جذابیت های خزید این بود که چون شب قبلش نخوابیده بودم توی مغازه گاهی سوتی میدادم در حد تیم ملی مثلا موقع انتخاب بازی گفتم یه gOD of War 3 il بدید! یا Geow 3! :cheesygri

آخرین ویرایش:
  • Like

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بابا همچين هم پيچيده نيست عمليات مخ زني والدين(با اينكه پيچيده هست).كافيه برين سراغ نقطه ضعف هاشون!
من مامانم از حيوون به طرز فجيح بدش مياد!يه روز گير دادم گفتم ميخوام همستر بخرم!بعد گفت نه.بعد گفتم ميخوام 360 بخرم دوباره گفت نه!بعد رفتم جك و جونور هاي رفيقام و آوردم نشون مامانم دادم گفت همين پس فردا بيا برو با داداشت 360 بخر!!!!بابام هم بيچاره بعد خريد متوجه شد, بعد ديد من خوشحالم زياد بهم گير نداد!

• Like

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
وای خدا منو بگو

کمکم کنید .
منم میخواهم بخرم مامانم راضی هست ولی بابام نه اگه بفهمه قات میزنه ( البته زیاد نه ها )( نمیدونم !!! )
به نظر شما چی کار کنم بهش بگم بخرم یا نه بخرم بعد بهش نشون بدم ؟؟؟!!!
شما که حرفهای هستین کمکم کنید

1 - دستگاه ps2

2 - 26 عدد بازی بسیار زیبا و جذاب

3 - کیف مسافرتی دستگاه

4 - مموری برای سیو مراحل بازی

قیمت توافقی هست دوستان پیام خصوصی بزنن فقط قیمت های فضایی ندین ( بی انصاف بازی در نیارین )

من براتون نوش رو جمع میزنم نسبت به اون قیمت بگین .

دستگاه : 150

کیف : 11

مموری : 10

بازی : دونی ای 1000 تومان

میشه حدود 200 تومان خودتون نسبت به این قیمت بگین .ممنون
sigpic28964_5.gif

sigpic28964_5.gif

آخرین ویرایش:
  • Like

ehsan012

کاربر سایت
Apr 5, 2010
76
نام
احسان
وای خدا منو بگو

کمکم کنید .
منم میخواهم بخرم مامانم راضی هست ولی بابام نه اگه بفهمه قات میزنه ( البته زیاد نه ها )( نمیدونم !!! )
به نظر شما چی کار کنم بهش بگم بخرم یا نه بخرم بعد بهش نشون بدم ؟؟؟!!!
شما که حرفهای هستین کمکم کنید
در مقابل کار انجام شده قرارش بده یعنی وقتی یه لحظه که از دهنش پرید باشه بعدا اینا شما فردا می خری میاد می بینه داری مثل ...(خودم) داری بازی می کنی دیگه نمی تونه کاری بکنه. مگه اینکه خیلی گیر باشه. ایشالا شمام می خری لذت بازی رو میفهمی.

• Like

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
مشکل اینه که آخه گیر نمیده اعصاب آدم خورد میشه ( خوب دیگه زیاد پیشرفته نیست و چون تو بچه گی از این چیزا نبوده ) سر در نمیارن و مثلا میگن همین چند وقت پیش نمیدونم برات ps2 خریدم و بعد میگی اون با این زمین تا آسمون فرق داره میگن فرق نداره چفتش برا بازیه و شما دیگه بزرگ شدین

1 - دستگاه ps2

2 - 26 عدد بازی بسیار زیبا و جذاب

3 - کیف مسافرتی دستگاه

4 - مموری برای سیو مراحل بازی

قیمت توافقی هست دوستان پیام خصوصی بزنن فقط قیمت های فضایی ندین ( بی انصاف بازی در نیارین )

من براتون نوش رو جمع میزنم نسبت به اون قیمت بگین .

دستگاه : 150

کیف : 11

مموری : 10

بازی : دونی ای 1000 تومان

میشه حدود 200 تومان خودتون نسبت به این قیمت بگین .ممنون
sigpic28964_5.gif

sigpic28964_5.gif

• Like

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
خب منم داستان زندگیم رو بگم!
تابستون می خواستم بگیرم نشد!یه PSP گرفتم!بعدش هنوز تو فکر 360 بود!از مهر ماه پول تو جیبی که می گرفتم ظهرش تمام و کمال پس انداز می کردم بدون 1 قرون خرید!
بعد اول بهمن ماه پولم جم شد!اومدم مامانم رو راضی کنم تا فهمید قاطی کرد گفت چی!!بسه ته!همون مرد کچله که بازی می کردی یه هفته اعصابت خورد بود دیگه برات چیزه جدید نمی خرم(راهنمایی:مرد کچله:کریتوس!!!)ما هم هر چی گفتیم بابا این مرد کچل نداره مردی داره که دستمال سر بسته(مارکوس)گفت دروغ میگی!سرمون رو انداختیم پایین!یه روز نقشه ای کشیدم در هر فرار از زندان!دادشم رفت حموم منم رفتم تو حیاط زنگ زدم به یکی از فروشنده ها گفتم یه 360 و ... بعدش اومدم زودی توی خونه رفتم سر گوشیه داداشم با برنامه ی بانک ملی ایران پول رو ریختم تو حساب!بعد بدون اینکه کسی بفهمه چون می دونستم با تیپاکس صبح میاد در خونه خودم رو زدم به مریضی تا فرداش نرم مدرسه!صبح موندم خونه ساعت 11:27 اومد در خونه و پول تیپاکس رو دادم(دادشم سر کار بود)بعد مامانم در مقابل کار انجام شده قرار گرفت و دادشمم که اومد خونه پول رو بش نقدا دادم!!
این بود شرح ها زندگی من در روز 13 و 14 بهمن!!

• Like

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
تابستون می خواستم بگیرم نشد!یه PSP گرفتم!بعدش هنوز تو فکر 360 بود!از مهر ماه پول تو جیبی که می گرفتم ظهرش تمام و کمال پس انداز می کردم بدون 1 قرون خرید!
بعد اول بهمن ماه پولم جم شد!اومدم مامانم رو راضی کنم تا فهمید قاطی کرد گفت چی!!بسه ته!همون مرد کچله که بازی می کردی یه هفته اعصابت خورد بود دیگه برات چیزه جدید نمی خرم(راهنمایی:مرد کچله:کریتوس!!!)ما هم هر چی گفتیم بابا این مرد کچل نداره مردی داره که دستمال سر بسته(مارکوس)گفت دروغ میگی!سرمون رو انداختیم پایین!یه روز نقشه ای کشیدم در هر فرار از زندان!دادشم رفت حموم منم رفتم تو حیاط زنگ زدم به یکی از فروشنده ها گفتم یه 360 و ... بعدش اومدم زودی توی خونه رفتم سر گوشیه داداشم با برنامه ی بانک ملی ایران پول رو ریختم تو حساب!بعد بدون اینکه کسی بفهمه چون می دونستم با تیپاکس صبح میاد در خونه خودم رو زدم به مریضی تا فرداش نرم مدرسه!صبح موندم خونه ساعت 11:27 اومد در خونه و پول تیپاکس رو دادم(دادشم سر کار بود)بعد مامانم در مقابل کار انجام شده قرار گرفت و دادشمم که اومد خونه پول رو بش نقدا دادم!!

آره داداش خوبه اگه واقعی باشه نقشه عالی هست .
ما که نقشه هامون همه در حد فرار مرغی هست :laughing:

• Like

reza1375

کاربر سایت
Nov 22, 2009
195
نام
رضا
خیلی باحال بود کلی خندیدم :biggrin1:

• Like

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922

پسر عجب داستانی داشتی
میشه ازش فیلم ساخت:biggrin1:

• Like

Nima_MO360

کاربر سایت
May 6, 2010
109
نام
Nima
من با X360 از طریق یکی از دوستانم که یه الیت فالکون داشت اشنا شدم ( به عنوان جاسپر بهش انداخته بودن ) :laughing:
من هم تو مدرسه و پای تلفن و هر جا که میشد درباره ی X360 ازش سوالات زیادی میپرسیدم .
خلاصه اینقدر ازش سوال کردم که دیگه بنده خدا داشت از گوشاش دود میومد بیرون و گفت بیا خونه ی ما باهاش بازی کن ببین خوشت میاد
یا نه و دست از این سر کچل ما بردار !!!!
منم عاشق X360 شدم و رفتم تو اینترنت و تا جایی که میشد
راجع به X360 تحقیق کردم و برای خریدش اطمینان کامل پیدا کردم و بعد از یک و نیم ماه بوگاتی ( ویرون ) سواری روی مخ مامانم موفق به خرید یک X360 الیت جاسپر شدم .:excited:
ببخشید سرتونو درد اوردم . :blushing:

• Like

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
منم بعد از اینکه دیدم حدود 2 میلیون از 8 سال پیش برا PC خرج کردم و الان برا بازی مشکل دارم و بازیهای شاخ نداره بحث 360 رو تو خونه کشیدم وسط:biggrin1:
داداشم عشق GT هست چند تا شات و تریلر از Forza نشونش دادم خوشش اومد
به مامانم گفتم 360 میخوام
گفت چی؟:confused:
گفتم کنسول بازیه مثل PS2
اوکی رو داد
خلاصه یک ماه بعدش پولش جور شد رفتیم فروشگاه سروش(مشهد) یه الیت+مخلفاتش گرفتیم+10 بازی
الانم در حال ور رفتن با Forza:biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر