شرکت Heavy Iron : پلی استیشن Vita ماشین غراضه است!

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
psp-vita.jpg

عرضه ی پلی استیشن ویتا به عقیده ی سازنده ی بازی UFC Personal Trainer همانند ماشین غراضه خواهد بود.

رئیس شرکت Heavy Iron اقای Lyle Hall در مصاحبه ای با وبسایت GamesIndustry.biz عنوان کرد : اگر مردم مایل به پرداخت 250 دلار برای 3DSنیستند چطور حاضر خواهند شد 300 دلار برای ویتا هزینه کنند؟ مردم نمی خواهند بیشتر از یک وسیله را در جیب خود حمل کنند. و این دلیل موفقیت اندروید و ایفون بوده است و اینها وسایل منتخب مردم هستند که توانایی بسیاری به غیر از اجرای بازی نیز دارند. مردم ویتا را نمی خواهند.

وی ادامه داد : با تمامی احترامی که برای ویتا قائلم اما باید گفت که ویتا چیزی جز یک ماشین غراضه نیست.

سونی نتوانست دنیا را در مورد مدل صرفا دیجیتالی PSP یعنی PSP Go متقاعد کند. Xperia Play از Sony Ericsson که اولین تلفن هوشمند دارای مجوز PlayStation میباشد نیز شاهد عرضه ای ضعیف بوده است.

چندی پیش نیز نینتندو که در یافتن مخاطب برای کنسول دستی خود با مشکلات عدیده ای روبرو بود مجبور به کاهش شدید قیمت 3DS شد.

به عقیده ی شرکت Heavy Iron بازار کنسول های دستی وارد مرحله ی جدیدی شده است.

Lyle Hal در رابطه با ویتا گفت : فن اوری پدیده ای عالیست. من طرفدار سر سخت فن اوری موبایل ها میباشم. اما من فکر نمیکنم که دیگر بازاری برای سخت افزار وجود داشته باشد. من نمیتوانم علت پرداخت هزینه را برای دسگاهی که تنها قابلیت اجرای بازیها را دارد درک کنم.

وی افزود: مصرف کننندگان نظزات خود رو بوضوح بیان کرده اند. ما خواستار بقای دنیای کنسولهای دستی بودیم که گیمرها و فرصت های بیشتر را برای ما بدنبال داشت اما در عین حال شاهد این هستیم که مردم دیگر ان را نمی خواهند.

تا زمانی که تغییر شگرفی در فن اوری های فوق پیشرفته نباشد ره بازگشتی وجود نخواهد داشت.

پلی استیشن ویتا امسال در ژاپن و اوایل سال اینده در امریکا و اروپا عرضه خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
من تو دهن این شرکت میزنم :dیعنی از اون دیس نینتندو بهتره ؟ عجب اظهار نظر استادانه ای برن بازیهای محبوبشونو تولید کنند بهتره تا بیان نظر بدن

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
اظهار نظر فوق العاده چرتی بود.گوشی های تلفن فقط برای كژوال هاست ولی ويتا هم برای كژوال هاست و هم برای هاردكورها.
قيمتش هم كاملا مناسبه.با تبلت،3g و آپليكشن هایی كه براش مياد هيچ شكی باقی نمی مونه كه احتمالا موفق می شه.
اين اظهار نظر واقعا مزخرفه اينجاشم كه نوبره:
وی افزود: مصرف کننندگان نظزات خود رو بوضوح بیان کرده اند. ما خواستار بقای دنیای کنسولهای دستی بودیم که گیمرها و فرصت های بیشتر را برای ما بدنبال داشت اما در عین حال شاهد این هستیم که مردم دیگر ان را نمی خواهند.
كی ويتا ريليز شده و مردم بايكوتش كردن كه ما نفهميديم؟

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
اینم یه راه برای استدیوی حرفه ای شدنه،گفته حداقل دله آیفون دارا و آنتی سونی ها رو بدست بیاریم...

البته تا حدودی درست فقط منظورشو با شر و ور خراب کرد ، اینکه موبایل ها دارن پیشرفت میکنند درسته ولی کسی صرفا برای بازی گوشی نمیخره...

خودم یه بازی اول شخص روی گوشی پسر خالم بازی کردم نمیگم بد بود اتفاقا قشنگ بود ولی اصلا کنترلش حال نمیداد،کنترلر مجازی هیچوقت نمیتونه جای کنترل سخت افزاری رو بگیره....

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
حالا یکم تند رفته و شورشو دراورده ولی بعضی حرفاش تامل برانگیزه
Lyle Hal در رابطه با ویتا گفت : فن اوری پدیده ای عالیست. من طرفدار سر سخت فن اوری موبایل ها میباشم. اما من فکر نمیکنم که دیگر بازاری برای سخت افزار وجود داشته باشد. من نمیتوانم علت پرداخت هزینه را برای دسگاهی که تنها قابلیت اجرای بازیها را دارد درک کنم.
اینو خدایی راست میگه ولی vita فقط یه دستگاه ساده بازی نیست و امکاناته خوبی داره ولی در مقابل اندروید و ios هیچی نداره
N_aggressive%20(15).gif
N_aggressive%20(25).gif

حالا با اون قیمته عالیش تو خارج که یه جورایی با این سخت افزار قدرتمند ترکونده مفت حساب میشه و فکر نکنم گیمرای خارج مشکلی برای خریدش داشته باشند.
N_aggressive%20(35).gif

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
آخه کسی که آیفون داره چرا باید پول یه psp هم بده؟ همون آیفون تقریبا یه کنسول دستیه کامله.
من دارم پولVITA هم می دم.

امکاناته خوبی داره ولی در مقابل اندروید و ios هیچی نداره
4 مورد برتری ios و android رو نام ببرید لطفا.می خوام اگاه شم.

آخرین ویرایش:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
من هم موندم بین خرید یک اسمارت فون ارزون و ویتا یا خرید ایفون !
انصافا انتخاب بین حمل دو تا دستگاه و تجربه گیمینگ کامل و یا حمل یک دستگاه و گیمینگ ناقص یخوده سخته !

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
البته شکی نیست که آقای Hall دیگه خیلی افراطی صحبت کردند، ولی اینم در نظر بگیرید که برای موفقیت ویتا نباید فقط کاربرهایی مثل بچه های بازی سنتر بخرندش! چون به هر حال کنسول دستی همیشه بین حرفه ای های گیم طرفدارهای خودش رو داشته و داره و این عجیب نیست...

زمانی که PSP به بازار عرضه شد یادمه یه وسیله استثنایی بود. اصلا اون موقع وسیله ای با صفحه رنگی به اون بزرگی که هم بتونه فیلم پخش کنه، هم موسیقی و هم بازی سخت پیدا می کردی و اگر هم بود گرون بود. برای همین خیلی از کسایی که گیم باز حرفه ای نبودند هم دوستش داشتند، ولی الان قضیه فرق می کنه...

به نظر من Vita رو "بعضی از گیمرهای هارد کور" می خرن و در کنارش "تعداد خیلی کمی از گیمرهای کژوال" ممکنه بخردنش! این ممکنه برای سونی کافی نباشه...

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
اينا چشون شده همه ريختن سر سوني ويتا ماشين غراضست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ويتا همه چي داره فقط اگه سيم كارتم ميخورد ديگه عالي ميشد هم گوشي بود هم وسيله ي بازي:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,022
نام
محمد امین
البته دو قضیه این وسط هست یکی خریدن یکی استفاده کردن..

مطمئنا خیلی ها اونطوری که از یک گوشی سطح بالا مثل آیفون استفاده میکشند از PSV نخواهند کشید البته استثناء هم زیاد هست خصوص تو این فروم..

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
به نظر من Vita رو "بعضی از گیمرهای هارد کور" می خرن و در کنارش "تعداد خیلی کمی از گیمرهای کژوال" ممکنه بخردنش! این ممکنه برای سونی کافی نباشه...

فکر میکنم این مشکل رو سونی بتونه حل کنه. اگه به خوبی روی امکانات ویتا مانور بده خیلی Indieسازها و شرکت‌های Third Party میان سمتش. چون واقعا ویتا خیلی بهتر از اون چیزیه که تصور میشد. با یه قیمت کم داره یه PS3 به شما میده؛ که میتونی بکنیش تو جیبت.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
از اون قسمت مشکی تابلوئه که تا دیدن کارمک همچین اظهار نظری کرده اینا هم پرچم کردن که آره بابا ما هم همین عقیده رو داریم ! :D
قسمت قرمز هم که دنیا رو آباد کرد دیگه ! :D وقتی PC هست که هم میشه باهاش بازی کرد هم کارهای دیگه اونوقت دلیل ساخت کنسول های خانگی چیه ؟ اینم دلیلش همونه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر