شبيه ساز بازي هاي سگا

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
دارم دان می کنم

مگه بازی های سگا 32 بیتیش هم بود

نه عزیز
اون یعنی واسه ویندوز های Xp-2000-98-95 و همه ی 32 بیتی ها هست
ویندوز 16 بیتی 3.2 هست و غیره

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام بچه ها کسی لینک تمام سونیک های سگا رو داره بزاره واسه دانلود یعنی به پسوند smd باشه که با شبیه ساز سگا اجرا شن!!!! ممنون می شم ;)

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط mgs3:
سلام بچه ها کسی لینک تمام سونیک های سگا رو داره بزاره واسه دانلود یعنی به پسوند smd باشه که با شبیه ساز سگا اجرا شن!!!! ممنون می شم ;)
من یه 7 8 تا بازی سونیک دارم با پسوند smd می خوای برات چندتاش رو آپلود کنم؟؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
نوشته شده توسط mgs3:
این لینکش.
http://www.justroms.com/roms.php?letter=S&platform=Genesis
فقط باید فایر فاکس داشته باشی.:cheesygri
----------------------------------------
این کمیکسو کسی رد نکرد؟؟:(

MehranVB

کاربر سایت
Aug 12, 2006
2
رمز شورش؟؟؟

سلام!
من به دنبال رمز بازی شورش سگا می گردم.
آن رمز که خشم مرد را قدرتمند می کند.
یادمه که دکمه های جهت دسته را باید در جهت ساعت می چرخاندیم اما دقیقاً نمی دانم که چگونه! و هرچه سعی کردم نشد.
من از جوی استیک استفاده می کنم. اگر ممکن بود برایم save آن را در شبیه ساز سگا برایم بفرستید. اگر خواستید این کار را کنید آن را روی Hard تنظیم کنید و بازی از اول شروع شود.
خیلی ممنون!

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
سلام!
من به دنبال رمز بازی شورش سگا می گردم.
آن رمز که خشم مرد را قدرتمند می کند.
یادمه که دکمه های جهت دسته را باید در جهت ساعت می چرخاندیم اما دقیقاً نمی دانم که چگونه! و هرچه سعی کردم نشد.
من از جوی استیک استفاده می کنم. اگر ممکن بود برایم save آن را در شبیه ساز سگا برایم بفرستید. اگر خواستید این کار را کنید آن را روی Hard تنظیم کنید و بازی از اول شروع شود.
خیلی ممنون!
با سلام دوست عزیز ! :love:

این هم رمز : وقتی که Round 1 را در صفحه تایپ کرد دکمه A رو می گیری از سمت چپ به طرف پایین و به طرف بالا و چپ می چرخانیم تا 45 ثانیه این کار را انجام می دهیم !:-"

74875_normal_devil-may-cry-3-dante-vergil-02.jpg

sasan3000

کاربر سایت
Dec 16, 2007
2
بازي هاي سگا

سلام دوستان
كسي ميتونه چطور ميشه رمز بازيهاي سگا رو اجرا كرد.من دفترچه رمز رو دارم نميتونم كجا بايد وارد كنم و چطور كار كنم.
راستي وب من در مورد بازيهاي سگا و فلش هست اگه دوست داريد يه سر بزنيد.اين هم
ادرسش:www.bestgames3000.coo.ir:p

sasan3000

کاربر سایت
Dec 16, 2007
2
حل مشكل اجرا كردن رمز در بازيهاي سگا

سلام دوستان
براي اجراي رمز بازيهاي سگا ابتدا اين دفترچه رمز رو كه زيپ هست دانلود كنيد.
اول از حالت فشرده خارج كنيد.رمز بازي مورد نظرتون رو پيدا كنيد اونو ذخيره كنيد.
پايين صفحه رمز يه لينك براي ذخيره هست.
بعد
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]رمز هاش رو كه به صورت كد گيم شارك ماننده [/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] بايد از منو فايل(tools) مبدل سگا بريد به قسمت game genie و اونجا اجراشون كني.[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]يعني وقتي كادر باز شد روي رمزهايي كه ميخواهيد رو انتخاب كنيد.بعد ok و بعد دوباره با كليد tab[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]بازي را دوباره راه ميندازيد.بعد رمز بازي اجرا ميشه.:eek:
[/FONT]​

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
با سلام دوست عزیز ! :love:

این هم رمز : وقتی که Round 1 را در صفحه تایپ کرد دکمه A رو می گیری از سمت چپ به طرف پایین و به طرف بالا و چپ می چرخانیم تا 45 ثانیه این کار را انجام می دهیم !:-"

74875_normal_devil-may-cry-3-dante-vergil-02.jpg

سلام.با اينكه پست ها قديمي هست..., قدرتي ساير بازيكنان رو بلدي ؟؟؟ براي سامي كه بايد اول راند 1 بعد از اينكه بازي شروع شد يه بار خودكشي كني بعد سريع B رو بگيري و به همون روش قبلي جهت ها رو بچرخونيم.

اگه كسي قدرتي ZAN و BLAZE رو بلده همين جا اعلام كنه.مرسي.

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
خواهش میکنم یکی کمک کنه بد جور گیر کردم.
سیوش صفه قبله.
ممنون.
دوست عزیز میدونم پست قدیمیه ولی من کمیکس رو نموم کردم اگه باز هم مشکل داری بگو تا برات فایل سیو مرحله آخر غول آخرشو بزارم دیدم کسی جواب نداده بود.......

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
راهنمایی در مورد جوی استیک

با عرض سلام میخاستم بدونم چطوری میشود با جوی استیک کامبیوتر بازیهای سگارو اجراکرد ممنون میشم راهنمایی کامل کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر