شبيه ساز بازي هاي سگا

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
سلام دوستان
راستی داش ارش دمت گرم بازی کردم خیلی حال داد ولی چقدر سخت بود من یادمه این بازی رو بارها تا آخرش رفتم که یه پروفسور احمق رو میکشتم ولی حالا همون اول بازی گوجه میشم
خواستم این بازی رو یه بار دیگه تا آخرش برم تا خاطراطم زنده شن
حالا میبینم بمیرن بهتره چون من که نمیتونم 1 مرحله هم برم آخه از درو دیوار آدم میریزه پایین
نمیدونم اون موقع چه چوری میرفتم

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
لینک دانلود بازی Mortal Kombat 3

نوشته شده توسط godfather:
سلام کسی میدونه بازی مورتال کامبد 3 لینکش چیه و اگر شد حجم و چگونگی اجرا را بگویید ممنون
لینک دانلود بازی Mortal Kombat 3 برای کنسول Sega Genesis :
http://www.coolrom.com/roms/genesis/1275/Mortal_Kombat_3.php
(بعد از ورود به سایت چند لحظه صبر کنید و بعد روی Download Your File کلیک کنید)

Mortal%20Kombat%203%20%282%29.gif

حجم : 3.22 مگابایت
نوع فرمت : فشرده شده به صورت Zip
طریقه ی اجرا :
اول برنامه ی شبیه ساز رو اجرا میکنید (مثلا Fusion 3.51 برای دانلود شبیه ساز اینجا رو کلیک کنید)
بعد از باز شدن برنامه ی دکمه های Ctrl +G رو بزنید و مسیر بازی ای که میخواید اجرا کنید رو انتخاب کنید .

fusion.jpg

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
سلام
دوستان من این شبیه ساز Gens32 Surreal 1.68 رو دان کردم و بازی کمبت3 که لینکش بالاست رو هم گرفتم ولی وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم چیزی نمیاره

اگه کسی با این شبیه ساز کار کرده ما رو روشن کنه

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دانلود بازي Comix

مثل اینکه من تو همه تاپیکها باید مزاحم شما بشم

کمیکس رو هم از اون سایتی که کمبت رو گرفتم گرفته بودم ولی اجر نمیشه ببین بازی میاد ولی درهم ریخته و شطرنجی هست

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
خواهش ميكنم چه مزاحمتي!!!

من الان برنامه Gens32 Surreal ورژن 1.69 رو دانلود كردم بازي رو اجرا ميكنه ولي بعد از چند دقيقه بازي قاطي ميكنه ولي بعد برنامه رو با حالت Compatibility اجرا كردم درست شد شما هم يه امتحاني كنيد شايد براي شما هم درست بشه

روي فايل اجرايي برنامه راست كليد كنيد و روي گذينه Properties كليك كنيد در پنجره باز شده به اخرين تب بنام Compatibility بريد, تيك قسمت Compatibility Mode را بزنيد از پنجره كشويي ويندوز 98 را انتخاب كنيد و بعد برنامه رو اجرا كنيد.

اميدوارم جواب بده اگر جواب نداد يا ورژن جديد برنامه رو دانلود كنيد يا از يه EMU ديگه استفاده كنيد.

Gens32 Surreal 1.69

بنظر من اين برنامه بهتر است

Gens32 2.35 Secret

آخرین ویرایش:

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
ورژن برنامه من همون 1.69 هست و این کارهایی که فرمودید رو هم انجام دادم و متاسفانه نتیجه ایی حاصل نشد.بازی به صورت خراب و درهم ریخته میاد

اون لینکی که دادید هم کار نمیکنه.:( شبیه ساز دیگه ایی نیست که من دان کنم

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
Fusion 3.51 شبیه ساز سگا

نوشته شده توسط Agent47:
ورژن برنامه من همون 1.69 هست و این کارهایی که فرمودید رو هم انجام دادم و متاسفانه نتیجه ایی حاصل نشد.بازی به صورت خراب و درهم ریخته میاد

اون لینکی که دادید هم کار نمیکنه.:( شبیه ساز دیگه ایی نیست که من دان کنم
خوب از این شیه ساز استفاده کن Fusion 3.51

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
وب از این شیه ساز استفاده کن

روی لینک که کلیک میکنم من رو به یه سایت میبره که نمیدونم چی باید دان کنم. توی صفحه ایی که باز میشه بالای صفحه Gens32 Surreal 1.68 Released! رو نوشته و همون شبیه سازیه که من دان کردم اینی که شما میگید کجاس؟؟

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
به اين سايت بريد در پايين صفحه برنامه Gens32 2.35 Secret - Win32 رو دانلود كنيد من با اين برنامه مشكلي نداشتم.

اون برنامه ايي هم كه جناب T_A_M_B_A_L معرفي كردن هم خوبه ميتونيد از اين سايت دانلود كنيد

آخرین ویرایش:

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
سلام
دوستان من این شبیه ساز Gens32 Surreal 1.68 رو دان کردم و بازی کمبت3 که لینکش بالاست رو هم گرفتم ولی وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم چیزی نمیاره

اگه کسی با این شبیه ساز کار کرده ما رو روشن کنه
--------------------------------

نقل قول:
دانلود بازي Comix

مثل اینکه من تو همه تاپیکها باید مزاحم شما بشم

کمیکس رو هم از اون سایتی که کمبت رو گرفتم گرفته بودم ولی اجر نمیشه ببین بازی میاد ولی درهم ریخته و شطرنجی هست

قانون شماره 5) لطفاً در هنگام ارسال پست٬ در صورت مطرح کردن و یا پاسخ دادن به چند مطلب آنها را در یک پست ارسال نمایید و از زدن چند پست خودداری فرمایید. اگر مطلبی را ارسال کرده اید و بعد از ارسال پست با مطلب جدیدی رو به رو شدید پست قبلی را ویرایش و مطلب جدید را به آن اضافه کنید ولی اگر مدتی از زمان ارسال پست گذشته بود و یا مطلب مهم بود آن را جداگانه ارسال کنید.
دوستان در زدن پست ها دقت کنند !
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر