شایعه شایعه : دو بازی جدید از سری Silent Hill در حال ساخت است

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
Silent-Hill.jpg

طبق گزارشی جدید، نه تنها یک بازی Silent Hill در شرکت Konami در حال ساخت است، بلکه بازی دیگری از این سری، در حال توسعه است.
متاسفانه جزئیات قابل توجه دیگری فاش نشده اند، ولی به نظر می رسد که این پروژه احتمالا سالهاست که در حال پیش رفتن است. و بیانگر عرضه این بازی ها، نه تنها بر روی پلی استیشن 5، Xbox Series X و PC بلکه، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و اگر سخت افزار آن اجازه دهد، نینتندو سویچ هم است.
این گزارش از طرف AestheticGamer (کاربر توییتر) می آید، یک افشاگر (leaker) مشهور که در گذشته، خبر های دسته اول قابل اطمینانی را گزارش داده است.
AestheticGamer در توییتر نوشت:

فکر می کنم میتوانم در این مورد صحبت کنم. اشاره می کنم که چنتا بازی Silent Hill در حال ساخته شدن هستند. شرکت Konami نزدیک به دو سال پیش با توسعه دهنده های بسیاری ارتباط برقرار کرد تا ایده های خود را برای ساخت دو بازی Silent Hill بدهند، بازی اول، نقش یک ریبوت را برای این فرانچایز بازی می کند...

Continue reading...

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
برای منی که یک مخاطب معمولی هستم این حرکت بسیار چندش اور هستش و اصلا باهاش اوکی نیستم اما از مبحث مارکتینگ و فروش باید گفت بسیار ایده عالی هستش و اگر سونی بتونه این کارو بکن باید بهش تبریک گفت!
در شرایط عادی منم کاملا باهات موافق بودم. مثلا اون شایعه GTA VI و انحصاری بودن چند ماهش اگر درست باشه من از همین الان میگم کار درستی نیست ولی در این مورد خاص موافقم. چون کونامی عملا دیگه بازی ساز نیست و حوزه فعالیتش عوض شده. این IP هارو یا کلا خاک میکنه یا نهایتا یه چیزی در حد همون متال گیر زامبی میده دستمون. اگر IP ها بیفته دست یه شرکتی که حداقل بازی ساز هست حداقل میتونه نجاتشون بده. بشدت هم معتقدم اینا باید در ژاپن بمونن. SH قبلا در غرب ساخته شده و نتیجش رو دیدیم. هر چی هم فکر میکنم هیچ کسی غیر از سونی به ذهنم نمیرسه که بتونه از این IP ها استفاده درستی بکنه

@Dinosaur

آریا اتفاقا Downpour بهترین نسخه ساخت تیمای غربیه. بازی در زمان لانچ از نظر فنی منفجر بود تا جایی که عملا نمیشد بازیش کرد. ولی بعدا پچ خورد و خیلی بهتر شد ( گرچه هنوزم فاجعس). ولی از این بعد بگذریم خودش بازی نسبتا خوبیه. مسلما در حد چهار شماره اول نیست ولی با دید باز بری سمتش پشیمون نمیشی. بهترین ورژنش هم PS3 ست رو 360 اصلا نمیشه تمومش کرد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
امیدوارم اگر یه زمانی خواستن برن سراغ ریمیک، سایلنت هیل ۱ و ریمیک کنن.:D
1 رو که یه بار ریمیک کردن. Shattered Memories:D
میگن کونامی RE2make رو از کپکام دیده و پتانسیلش رو قشنگ درک کرده و به خاطر همینه که داره سعی میکنه سایلنت هیل رو زنده کنه. با توجه به اینکه کوجیما و کونامی شدیدا مشکل داشتن، اصلا نمیشه که بخوان با هم دوباره همکاری کنن حتی اگر پای سونی هم در میون باشه. ولی به نظرم وقتی لایسنس باشه، سونی میتونه هر کسی رو که خواست برای ساخت بازیش بیاره.
در مورد Castlevania هم میگن بازی رو میخوان بدن Japan Studio و یه چیزی تو مایه های Bloodborne بسازه.

پ.ن: حالا اینجا زیاد حرف از اینکه کوجیما چی میخواد بسازه هست ولی بهترین قسمت قضیه اینه که میدونیم ماساهیرو ایتو توی ساخت بازی دخیل هست به عنوان یکی از اعضای اصلی و قراره مریض ترین طراحی های ممکن رو ببینیم. کاش هیریوکی اوواکو هم بود (سناریوهای SH2 رو این بشر نوشته که رو دست نداره توی بازی ها). آخرین باری که از ایتو در موردش پرسیدم، گفت هنوز توی کونامی هست:| واقعا یکی از افرادی هست که هیچکس نمیشناسش و استعدادش توی اون خراب شده از بین رفت:(

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
سونی اگر بتونه آیپی Castlevania رو بگیره و یه بازی تو حد و اندازه های Lord Of Shadow بسازه(با چاشنی بلادبورن که تو شایعه ها هست) عملا دیگه مهم نیست کنسولش چند ترافلاپ قدرت داره و برنده ی نسل بعده، فکت :D ولی جدا گرفتن آیپی MGS و دادن دوبارش دست کوجیما میتونه یه بمب عجیب غریب باشه و حسابی سونیو تو نسل بعد جلو بندازه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
آریا شیر حتی در حال مرگ هم باشه، بازهم شیره!:D
آخه اینا دیگه از مرحله‌ی پیری گذاشتن و تقریباً به جسد شیر تبدیل شدن و فقط یه معجزه می‌تونه زنده‌شون کنه! :D

آریا اتفاقا Downpour بهترین نسخه ساخت تیمای غربیه. بازی در زمان لانچ از نظر فنی منفجر بود تا جایی که عملا نمیشد بازیش کرد. ولی بعدا پچ خورد و خیلی بهتر شد ( گرچه هنوزم فاجعس). ولی از این بعد بگذریم خودش بازی نسبتا خوبیه. مسلما در حد چهار شماره اول نیست ولی با دید باز بری سمتش پشیمون نمیشی. بهترین ورژنش هم PS3 ست رو 360 اصلا نمیشه تمومش کرد
مشکل اینجاست که Silent Hill اصلاً به من نمی‌سازه. :D از کل این مجموعه، ۲ رو در حد دو دقیقه بازی کردم، ۳ رو خیلی جلو رفتم و شاید تا ۸۰٪ اینا بازی کردم و ۴ رو هم چند ساعتی، ولی بقیه رو اصلاً بازی نکردم و کلاً اتمسفرش با من سازگار نیست و دووم نمیارم!
همون PT رو هم تا آخر نرفتم و دیگه به یه جایی رسیدم که دیدم به ریسک سکته کردن نمی‌ارزه و ولش کردم! :|
الآن هم نسخه‌ی جدیدش اگه ساخته بشه، شاید یوتیوب‌خور کنم به‌جای اینکه خودم برم سراغش! :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Shattered Memories:D

اینو خو ریمستر هم نیست، چه برسه به ریمیک:D (یادش بخیر اولین بار رو PSP تمومش کردم.)

ماساهیرو ایتو

دلم میسوزه براش، یطوری تو توییتر حرف میزنه که «کاشکی این بازی کنسل نشه» که آدم ناراحت میشه. :D

کاش هیریوکی اوواکو هم بود

کلا این بشر انگار از یه دنیای دیگه ای اومده! :D

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
یجای این شایعه ها ممکن برعکس شه
castlevania به دست کوجیما
ساخته شه چون قبلا رو یکی از نسخه ها کار کرده
silent hill هم به دست japan stdiuo ساخته شه از اونجایی که هم رو بازی های وحشتناک کار کرده (siren) و افرادی که رو این بازی کار کردن در دسترسن
یه مسئله دیگهKeiichiro Toyama خالق silent hill تو stdiuo japan
مشغول بکار البته همه اینا فقط
حدس و گمان

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,932
خرید لایسنس بازی دقیقا چیه و قبلاً در مورد چه آی پی های اتفاق افتاده؟؟؟
یه جور اجاره کردن IP ه؟ بی‌زحمت یکی بیاد روشنمون کنه در این مورد.

• Like
Reactions: gintoki

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خرید لایسنس بازی دقیقا چیه و قبلاً در مورد چه آی پی های اتفاق افتاده؟؟؟
یه جور اجاره کردن IP ه؟ بی‌زحمت یکی بیاد روشنمون کنه در این مورد.

کونامی کلا فعلا از دنیای بازی چند ساله کشیده بیرون زده تو بازار معاملات املاک اگه دقت کنین جز بازی های کوچیک برای موبایل و ... دیگه سرمایه گزاری نکرده این چند ساله برای همین بعضی ها میگن سونی رفته یا IP ها رو از کونامی خریده یا مثل قضیه اسپایدرمن که سونی با مارول شریک شده و لایسنس بازی انحصاری اجاره کرده برای چند سال همون کار دوباره با کونامی انجام داره بر اساس این IP ها من که شک دارم به نظرم اشتباه اگه سونی یه همچین کاری کنه اما بازم دوستان مثل اینکه خیلی علاقه دارن .

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,932
کونامی کلا فعلا از دنیای بازی چند ساله کشیده بیرون زده تو بازار معاملات املاک اگه دقت کنین جز بازی های کوچیک برای موبایل و ... دیگه سرمایه گزاری نکرده این چند ساله برای همین بعضی ها میگن سونی رفته یا IP ها رو از کونامی خریده یا مثل قضیه اسپایدرمن که سونی با مارول شریک شده و لایسنس بازی انحصاری اجاره کرده برای چند سال همون کار دوباره با کونامی انجام داره بر اساس این IP ها من که شک دارم به نظرم اشتباه اگه سونی یه همچین کاری کنه اما بازم دوستان مثل اینکه خیلی علاقه دارن .
خب اگه مثل جریان MGS4 باشه که خیلی خوبه. مادام العمر انحصاری میشن و خود سونی هم میسازتشون.
البته MGS4 رو سونی نساخت ولی ساخت اینها هم میفته دست سونی.
تو دهنی بزرگیم میشه برای کونامی چون حداقل یکی از بازیا رو کوجیما میسازه:))

• Like
Reactions: vivanred

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خب اگه مثل جریان MGS4 باشه که خیلی خوبه. مادام العمر انحصاری میشن و خود سونی هم میسازتشون.
البته MGS4 رو سونی نساخت ولی ساخت اینها هم میفته دست سونی.
تو دهنی بزرگیم میشه برای کونامی چون حداقل یکی از بازیا رو کوجیما میسازه:))

من خودم فن MGS هستم اما با توجه به اینکه کوجیما قطعا نمیسازه و کسی هم نمیبینم که در اون سطح بخواد بلندشه MGS بسازه همون بزارن در ارامش IP بره بهتره .

فکر نمیکنم کوجیما بخواد تمام عمرش با MGS شناخته بشه که بخواد یه MGS جدید بسازه تازه کونامی از بازار گیم کیشد بیرون برای همین با کوجیما به مشکل خورده بود سر MGSV میخواستن بازی کم خرج و سریع بسازن بدن بیرون بعد MGS بود کونامی کلا زده تو خط معملات املاک اون MGS هم که ساختن فقط برای رفع تکلیف بود و بگن IP از دست نمیدیدم و تو دهنی باشه به کوجیما که برگشت خورد تو دهن خودشون . :))

• Like
Reactions: gamer1998y

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
ای کاش سایلنت هیل ip کپکام میبود میزد دو نسخه اول رو با Re Engine ریمیک میکرد :( اتمسفر دو نسخه اول ماورای کلمات هست که بخوام توصیفش کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر