شایعه شایعه : دو بازی جدید از سری Silent Hill در حال ساخت است

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
Silent-Hill.jpg

طبق گزارشی جدید، نه تنها یک بازی Silent Hill در شرکت Konami در حال ساخت است، بلکه بازی دیگری از این سری، در حال توسعه است.
متاسفانه جزئیات قابل توجه دیگری فاش نشده اند، ولی به نظر می رسد که این پروژه احتمالا سالهاست که در حال پیش رفتن است. و بیانگر عرضه این بازی ها، نه تنها بر روی پلی استیشن 5، Xbox Series X و PC بلکه، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و اگر سخت افزار آن اجازه دهد، نینتندو سویچ هم است.
این گزارش از طرف AestheticGamer (کاربر توییتر) می آید، یک افشاگر (leaker) مشهور که در گذشته، خبر های دسته اول قابل اطمینانی را گزارش داده است.
AestheticGamer در توییتر نوشت:

فکر می کنم میتوانم در این مورد صحبت کنم. اشاره می کنم که چنتا بازی Silent Hill در حال ساخته شدن هستند. شرکت Konami نزدیک به دو سال پیش با توسعه دهنده های بسیاری ارتباط برقرار کرد تا ایده های خود را برای ساخت دو بازی Silent Hill بدهند، بازی اول، نقش یک ریبوت را برای این فرانچایز بازی می کند...

Continue reading...

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
بر اساس شایعه های 4chan به نظرم بهتره نتیجه گیری نکنیم و امید نبندیم...

شایعات در مورد این سه بازی (مخصوصا سایلنت هیل) در این چند ماه اخیر زیاد منتشر شده و فقط در مورد 4chan نیست!

اگر به هر نحوی سونی بخواد کنترل این تا سه IP رو بدست بگیره، به وحشتناک ترین شکل ممکن به سودشه تو مبحث کنسول وارز:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
شایعات در مورد این سه بازی (مخصوصا سایلنت هیل) در این چند ماه اخیر زیاد منتشر شده و فقط در مورد 4chan نیست!

اگر به هر نحوی سونی بخواد کنترل این تا سه IP رو بدست بگیره، به وحشتناک ترین شکل ممکن به سودشه تو مبحث کنسول وارز:D

اون سایلنت هیل ها + کستلوانیا از جای معتبری میان

ولی خرید سه تا IP اصلی کونامی توسط سونی؟
بیشتر شبیه موج سواری روی شایعه های قبلی میاد... نمونه اش رو زیاد دیدیم

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim

من اشاره ای به خرید سه تا IP نکردم و تو پست های قبلیمم گفتم که زیاد از حد تخیلیه این شایعه!

فقط ۱٪ فکر کن که سونی این سه تا IP رو به هر نحوی در دست بگیره (خریدشون که از فکرش بیا بیرون.)

با توجه به رابطه خوبی که سونی با سازنده اصلی این سه تا بازی داره، میتونه شروع طوفانی ای داشته باشه برا پلی استیشن ۵

• Like
Reactions: BitsandBytes

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
اون سایلنت هیل ها + کستلوانیا از جای معتبری میان

بیشتر شبیه موج سواری روی شایعه های قبلی میاد... نمونه اش رو زیاد دیدیم
خرید ip بعید به نظر میاد،ولی لایسنس بازی ها دور از ذهن نیست :D

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من اشاره ای به خرید سه تا IP نکردم و تو پست های قبلیمم گفتم که زیاد از حد تخیلیه این شایعه!

فقط ۱٪ فکر کن که سونی این سه تا IP رو به هر نحوی در دست بگیره (خریدشون که از فکرش بیا بیرون.)

با توجه به رابطه خوبی که سونی با سازنده اصلی این سه تا بازی داره، میتونه شروع طوفانی ای داشته باشه برا پلی استیشن ۵

منم همون رو گفتم

این که از IP ها بسازن تقریبا به نظرم احتمالش قطعیه
فقط باید منتظر موند

• Like

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
به احتمال زیاد سر silent hill سونی یه حرکتی زده واسه pc و ps5
مخصوصا وقتی سر اون دمو p.t هم بازخوردها عجیب خوب بود کوجیما هم که هست پس همه چی امادست
شایعه خرید ۳ تا Ip هم کلمه مناسب و درستی براش تو این تاپیک پیدا نمیکنم
فقط میدونم عجیب تخیلیییی

• Like

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
مخصوصا وقتی سر اون دمو p.t هم بازخوردها عجیب خوب بود کوجیما هم که هست پس همه چی امادست

فکر کنم اینطور بگی بهتره:D:

کوجیما هم عشق بازی های ترسناک داره و هم دم دسته سونیه:D

• Smile
Reactions: Kratos-_-0_0

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
برای منی که یک مخاطب معمولی هستم این حرکت بسیار چندش اور هستش و اصلا باهاش اوکی نیستم اما از مبحث مارکتینگ و فروش باید گفت بسیار ایده عالی هستش و اگر سونی بتونه این کارو بکن باید بهش تبریک گفت!

• Like
Reactions: benjohn

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
برای منی که یک مخاطب معمولی هستم این حرکت بسیار چندش اور هستش و اصلا باهاش اوکی نیستم اما از مبحث مارکتینگ و فروش باید گفت بسیار ایده عالی هستش و اگر سونی بتونه این کارو بکن باید بهش تبریک گفت!
آخه موضوع اینه که این سه IP تقریباً رو به مرگ هستن و امیدی به آینده‌شون نیست و برای همین اگه حتی به صورت انحصاری زنده بشن هم بهتر از اینه که کلاً مفقودالاثر بشن.
MGS که بدون کوجیما رسماً از بین رفته. بعد از ۵ سال هیچی ازش نیومده به جز یدونه Survive که با اینکه زیرساختش هم از قبل آماده بود و به خاطر دسترسی به المان‌های MGSV تولیدش خیلی ساده‌تر از تولید یه نسخه‌ی کاملاً جدید بود، ولی به قدری فجیع از آب در اومد که چیزی نگیم بهتره.
Silent Hill آخرین نسخه‌ش برمی‌گرده به ۸ سال قبل! یعنی یه نسل کامل اومد و رفت و خبری از بازی جدید این سری نشد. من که Downpour رو بازی نکردم، ولی طبق چیزهایی که شنیدم بازی خیلی جالبی نبوده و از اون زمان هم دیگه خبری از این مجموعه نیست. به جز Silent Hills که حداقل توی دموی PT تجربه‌ی واقعاً خفنی بود، ولی کنسل شد و ترکید.
Castlevania رو حالا شاید بشه یه کاریش کرد و به نظرم پتانسیل اینکه روزی یه بازی خوب ازش ببینیم بیشتر از اون دوتای دیگه هست، ولی همین مجموعه هم آخرین نسخه‌ش ۶ سال پیش اومد و افت شدیدی نسبت به Lords of Shadow 1 داشت.
کلاً این سه تا IP وضعیت‌شون اصلاً خوب نیست و به نظرم اگه نسخه‌های باکیفیتی ازشون ساخته بشه، حتی انحصاری هم که باشن (یا PC/PS5) خیلی بهتر از اینه که کلاً گم و گور بشن. یعنی ماجرا فرق می‌کنه با اینکه مثلاً سونی نسخه‌ی بعدی Resident Evil رو انحصاری کنه که همین الآن هم در دوران اوج خودش هست. :D
قضیه یه جورایی شبیه Bayonetta 2 هست. خیلی‌ها فحش دادن به نینتندو بابت انحصاری کردن این بازی، ولی حقیقت این بود که بدون نینتندو این بازی اصلاً ساخته نمی‌شد! :D یعنی دو حالت بیشتر نداشت:
۱. ‌Bayonetta اولین و آخرین نسخه باشه.
۲. Bayonetta 2 ساخته بشه ولی انحصاری.
که گزینه‌ی دوم بهتر از اولی هست.
حالا این همه صحبت می‌کنیم و آخرش مشخص میشه کل این شایعه الکی بوده! :D یعنی من که به شخصه خیلی شک دارم و نمی‌تونم راحت باورش کنم.

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
آخه موضوع اینه که این سه IP تقریباً رو به مرگ هستن و امیدی به آینده‌شون نیست و برای همین اگه حتی به صورت انحصاری زنده بشن هم بهتر از اینه که کلاً مفقودالاثر بشن.

آریا شیر حتی در حال مرگ هم باشه، بازهم شیره!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر