شایعه شایعه: تاریخ عرضه ی The Last of US تغییر می کند ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
5r4w6bflprq8hx4v46a.jpg

سایت های فروشی چون Gamestop و Best Buy، تاریخ عرضه ای جدیدی را برای بازی The Last of Us از شرکت Naughty Dog اعلام نموده اند. اگر اظهارات آنان درست باشد،
این بازی در تاریخ 18 June امسال مصادف با 28 خرداد ماه 1392 عرضه خواهد شد.

دلایلی برای این تاخیر در تاریخ عرضه اعلام نشده است. در غیر اینصورت، تاریخ عرضه ی رسمی این بازی، قبلا توسط این شرکت برای 7 May ( اردیبهشت 17 ) تایید شده بود.

حال باید منتظر ماند تا آیا سونی این تاخیر را رسما تایید خواهد کرد یا خیر.

منبع #1
منبع #2

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
اینم تاخیر بخوره رسما خودکشی میکنم :|
[h=1]g.o.w :sniper:[/h]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شاید توی e3 هم می خوان یک نمایش داشته باشن ملت بیشتر هایپ بشه بازی بیشتر فروش بره:biggrin1:

نه ديگه .با وجود ps4 و بازياش همينجوريم وقت كمه:d

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
چقدر دشمن دارم خبر نداشتم !!

خو نظر شخصی بود ... !
چرا میزنید :mad: ؟؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
شاید توی e3 هم می خوان یک نمایش داشته باشن ملت بیشتر هایپ بشه بازی بیشتر فروش بره:biggrin1:
تو E3 که قراره دو تا کنسول نسل بعد معرفی بشه هر بازی عظیمی هم بخواد تبلیغ داشته باشه، بازم نمی تونه مقابل خبرهای کنسول های نسل بعد خودش رو نشون بده. عرضه هر بازی تو فاصله دو هفته مونده به E3 تا یک ماه بعد از E3 به نظرم اشتباه خیلی بزرگی هست :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
تو E3 که قراره دو تا کنسول نسل بعد معرفی بشه هر بازی عظیمی هم بخواد تبلیغ داشته باشه، بازم نمی تونه مقابل خبرهای کنسول های نسل بعد خودش رو نشون بده. عرضه هر بازی تو فاصله دو هفته مونده به E3 تا یک ماه بعد از E3 به نظرم اشتباه خیلی بزرگی هست :D
با این که 99 درصد مطمئن هستم معرفی می شن اما می گم بهتره تا تایید رسمی صبر کنیم همونطور که سونی گفت بعد از مایکرو هم عرضه می کنه هم نشون می ده
خب نمی شه که دو تاشون توی e3 با هم نشون بدن:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
با این که 99 درصد مطمئن هستم معرفی می شن اما می گم بهتره تا تایید رسمی صبر کنیم همونطور که سونی گفت بعد از مایکرو هم عرضه می کنه هم نشون می ده
خب نمی شه که دو تاشون توی e3 با هم نشون بدن:d
اصلا در اینکه هر دو تا کنسول تو E3 نمایش داده میشن و کلی بازی واسشون معرفی میشه 0% هم شک نکن :D TLoU هم فکر کنم همون 7 می عرضه بشه، تاریخ عرضش کمتر از 2 ماه پیش مشخص شد، به نظرم بعیده عوض بشه. U3 تاریخ عرضش 1 سال قبل از اومدنش اعلام شد و دقیقا همون موقع هم عرضه شد :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اصلا در اینکه هر دو تا کنسول تو E3 نمایش داده میشن و کلی بازی واسشون معرفی میشه 0% هم شک نکن :D TLoU هم فکر کنم همون 7 می عرضه بشه، تاریخ عرضش کمتر از 2 ماه پیش مشخص شد، به نظرم بعیده عوض بشه. U3 تاریخ عرضش 1 سال قبل از اومدنش اعلام شد و دقیقا همون موقع هم عرضه شد :D
من کلا شکاک هستم:d
حالا اگر امازون می گفت که بازی این تاریخ میاد کاملا واضح بود الکی گفته:dاما این دو تا احتمالش بیشتر هست:d

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
با این که ایکس باکسیم و پلی استیشن ندارم
ولی درکتون میکنم اگه تاریخ عقب بیفته ...
این بازی از اون دسته هاست که نمیشه براش صبر کرد

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
اگر اين بازي تأخير بخوره وبيافته بعد e3 به شدت ضربه خواهد ديد تازه بدتر از همه اينه كه هم زمان با e3 يا به فاصله كوتاهي بعد از e3 بياد ......(داره خاطره بد نام ٢ برام تداعي ميشه)

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
ولی واسه ما ایرانیا اصلا بد نمیشه چون تقریبا میشه بعد از امتحانا تازه انتخابات هم تموم میشه خدا رو چه دیدی شاید بعد انتخابات دلار اومد پایین (شتر در خواب بیند پنبه دانه)

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
به نظر من هم یک ماه تاخیر هم بد نیست چون که فاصله خیلی نزدیک هست بین انحصاری های ps3 .وقت نمیشه بطور کامل انحصاری ها را بازی کرد :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
خب متاسفانه تاخیر بازی توسط ناتی داگ هم تایید شد بالاخره
حدس بزنید کی؟
14 جوئن = 24 خرداد = 5روز قبل از تولد من:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر