شایعه شایعه: تاریخ عرضه ی The Last of US تغییر می کند ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
5r4w6bflprq8hx4v46a.jpg

سایت های فروشی چون Gamestop و Best Buy، تاریخ عرضه ای جدیدی را برای بازی The Last of Us از شرکت Naughty Dog اعلام نموده اند. اگر اظهارات آنان درست باشد،
این بازی در تاریخ 18 June امسال مصادف با 28 خرداد ماه 1392 عرضه خواهد شد.

دلایلی برای این تاخیر در تاریخ عرضه اعلام نشده است. در غیر اینصورت، تاریخ عرضه ی رسمی این بازی، قبلا توسط این شرکت برای 7 May ( اردیبهشت 17 ) تایید شده بود.

حال باید منتظر ماند تا آیا سونی این تاخیر را رسما تایید خواهد کرد یا خیر.

منبع #1
منبع #2

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
خب متاسفانه تاخیر بازی توسط ناتی داگ هم تایید شد بالاخره
حدس بزنید کی؟
14 جوئن = 24 خرداد = 5روز قبل از تولد من:d
دقیقاً یک روز بعد از تموم شدن E3 ، اونم E3 ای که احتمالاً خفن ترین E3 این سال ها میشه. از معرفی کامل کنسول های سونی و مایکروسافت و نمایش کلی بازی نسل بعد تا معرفی بازی های بزرگ نینتندو.
واقعاً هدفشون از این تاریخ چی بوده ؟!! :| یعنی یه نفر اونجا ننشسته که بدونه عرضه یه بازی توی اوج هیاهوی نسل بعد یعنی چی ؟!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خب متاسفانه تاخیر بازی توسط ناتی داگ هم تایید شد بالاخره
حدس بزنید کی؟
14 جوئن = 24 خرداد = 5روز قبل از تولد من:d
منتظر نمایش دوم در e3 هستیم:dالبته اگر 4 معرفی بشه گند زده می شه به فروشش

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
کمی حالم گرفته شد ولی خُب 5 هفته در مقابل تاخییر 7 ماه GTA 5 خیلی بهتره:D! اولین بار هست ناتی داگ یکی از عناوینش رو تاخییر میزنه, توضیحاتشون هم پیرو این تاخییر هایپ کنندست:
The Last of Us is an ambitious project. In many ways it may be Naughty Dog’s most ambitious project to date – brand new universe and cast of characters, brand new tech, brand new genre, not to mention it’s easily the longest campaign Naughty Dog has ever made.
"as a team we pride ourselves on setting a very high quality bar for every aspect of our games--gameplay, story, art, design, technology and more. We want to make sure The Last of Us raises that bar even further - for ourselves, and most importantly, our fans."
"As we entered the final phase of development for The Last of Us, we came to realise just how massive Joel and Ellie’s journey is. But instead of cutting corners or compromising our vision, we came to the tough decision that the game deserved a few extra weeks to ensure every detail of The Last of Us was up to Naughty Dog’s internal high standards."
The Last of Us delayed to June 14 - GameSpot.com

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دقیقاً یک روز بعد از تموم شدن E3 ، اونم E3 ای که احتمالاً خفن ترین E3 این سال ها میشه. از معرفی کامل کنسول های سونی و مایکروسافت و نمایش کلی بازی نسل بعد تا معرفی بازی های بزرگ نینتندو.
واقعاً هدفشون از این تاریخ چی بوده ؟!! :| یعنی یه نفر اونجا ننشسته که بدونه عرضه یه بازی توی اوج هیاهوی نسل بعد یعنی چی ؟!
منتظر نمایش دوم در e3 هستیم:dالبته اگر 4 معرفی بشه گند زده می شه به فروشش

از سونی ای که I 2 رو تو e3 عرضه میکنه جز این انتظار نمیره:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
عجب خرهایین!!! :|

خو بازی رو میبردن سپتامبر و آگوست و اونورها،کی آخه تو اون تایم بازی میده!؟ :| :| :|
تا دیروز با نام ناتی گاد یاد می شد امروز به اسم خر
yahoo_4.gif

خب نمی شد ببرنش دیگه این ها می خوان بیشتر روش کار کنن کارشون روی باز هم زود تموم باشه تازه می مونه بسته بندی و این حرف ها

میدونی بازی پابلیشر داره!؟:| :| :|
میخوان بیشتر کارکنن!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ چه ربطی داره اینی که من گفتم !!!!!!!!سپتامبر که بعد از ژوئن میشه! :| :| :| یه چی گفتیا:))

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004

خو بازی رو میبردن سپتامبر و آگوست و اونورها،کی آخه تو اون تایم بازی میده!؟ :| :| :|
تا دیروز با نام ناتی گاد یاد می شد امروز به اسم خر:d
خب نمی شد ببرنش دیگه این ها می خوان بیشتر روش کار کنن کارشون روی باز هم زود تموم باشه تازه می مونه بسته بندی و این حرف ها

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
درسته بد شد , اما برا من خیلی خوب شد ! بعد امتحانات میاد
9updnchavb3myd56cri.gif

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004

میدونی بازی پابلیشر داره!؟:| :| :|
میخوان بیشتر کارکنن!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ چه ربطی داره اینی که من گفتم !!!!!!!!سپتامبر که بعد از ژوئن میشه! :| :| :| یه چی گفتیا:))
نه فکر کردم خودش منتشر می شه:d:|
اره دیگه می خوان بیشتر کار کنن تا کارشون تموم بشه بازی گلد می شه و این حرف ها دیگه تاخیری هم نباید تو کار باشه بگن چون e3 هست نمی شه بازی رو داد بیرون 1 ماه صبر کنید:|

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
امین خب چرا توهین میکنی? ازت انتظار نداشتم!
شاید به خاطر Beyond‏ تاخیر خورده ! :-"

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بازی که رفت زیر سایه E3 خودتون میبینید دیگه 8-|
می دونم چی می گی اما اگر نسل بعد در کار باشه کارش تمومه

به نسل بعد شکی داری!؟

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
The Last of Us is an ambitious project. In many ways it may be Naughty Dog’s most ambitious project to date – brand new universe and cast of characters, brand new tech, brand new genre, not to mention it’s easily the longest campaign Naughty Dog has ever made
Uncharted ها نسبت به سبکشون مدت زمان خیلی خوبی داشتن و حالا وقتی میگن TLoU خیلی راحت طولانی ترین Campaign رو بین بازی هاشون داره ، یعنی شاهد بازی طولانی ای خواهیم بود ! :D

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ناراحت شدم از این تاخیر :(
با این تاخیر های بازیای بزرگ آیا امکان داره کلا امسال کنسولای نسل بعد نیاد ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,254
نام
امیر حسین
میخوان همون کاری که با Infamous 2 کردن رو دوباره تکرار کنند! و حتی بدترش رو! :|
اون بازی مرحوم رو دقیقا روز کنفرانس سونی عرضه کردن!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
امیدوارم بره سپتامبر عرضه شه !!!
تا فروشش تحت فروش GtA کاهش پیدا کنه

اصلا عرضه نشه بهتره !!
واسه ما که فرقی نداره
آخه چی فکر کردی این حرفو زدی؟
من دشمنت نیستما!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر