سیستم مورد نیاز برای اجرای Call of Duty: Advanced Warfare مشخّص شد

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
92527097367132386492.jpg

بالاخره سیستم مورد نیاز برای اجرای نسخه ی PC بازی Call of Duty: Advanced Warfare مشخّص شد.همانوطور که در زیر می بینید سیستم مورد نیاز بازی با سیستم مورد نیاز نسخه ی قبلی بازی یعنی COD Ghosts یکسان است !

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی :

HDD: 40GB HD space
Sound: DirectX Compatible Sound Card
DirectX: 11
Internet: Broadband connection and service required for Multiplayer Connectivity. Internet connection required for activation.
CPU: Intel® Core™ 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom™ X3 8750 2.4 GHZ or better Recommended: Intel® Core™ i5 – 680 @ 3.6GHz
RAM: 6 GB RAM Recommended: 8 GB RAM
Video: NVIDIA® GeForce™ GTX GTS 450 / ATI® Radeon™ HD 5870 or better Recommended: NVIDIA® GeForce™ GTX 760 @ 4GB

منبع

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
بعضیا یه جوری میان میگن وضع بازی فجیع و وخیمه که انگار بازی فقط گرافیکه ... اگه گرافیک حل باشه پس چرا اون سینگل مزخزف بتل در برابر سینگل گوست هیچی نبود؟ داستان پردازی حس بازی صداگذاری پشم؟
انلاین بتل هم به خاطر گرافیکش معروف نشده به خاطر خلاقیت و لذت بخش بودنش هست!
هیچ بازی به خاطر گرافیکش بالا نیومده اگرم اومده واسه تست قدرت سیستم ها استفاده میشه از جمله Crysis 3 مضخرف و همینطور Ryse بدترش و کیلزون !
یه نگاه به متا اسکور کرایسیس از ۱ تا ۳ ش بندازید و داستان و جذابیت بازی و البته گرافیکشون رو مقایسه کنید !پس الکی نیاید بزنید تو سر بازی !

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
کجا گرافیکش قشنگه؟ :|
موتوربازی مال حدودن 15 سال پیشه فقط بهینه اش میکنن.
این نسخه هم یه مقداربهینه میشه گرافیکش. جهش خیلی بزرگی نداره.

شما قشنگ رو چی تعریف میکنی؟؟:-/ شما فیلم سینمایی Bluray1080p HDمیخای که نمیتونن بسازن دیگه...:|

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
احتمالا شوخی می کنید دیگه؟ گرافیک بازی که تغییر آنچنانی نسبت به نسخه های قبل نداشته، موتور که کاملا مشخصه همون فسیل انجین هست و از کیفیت انفجار ها و دود و .... هم مشخصه!
گرافیک بازی به شدت تاریخ گذشته هست، نمایش E3 هم کاملا اینو نشون داد!

با کیفیت 144pـه توییچ نمایش بازی رو دیدید؟ :d
گرافیک بازی عالی بود.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بعضی از دوستان همچین گیمپلی و گرافیک این نسخه از کال آو رو زیر سوال میبرن که انگاری بازی ریلیز شده و همه نشستن 10 بار تمومش کردن . اون نمایشی که تو E3 از این بازی نشون داده شد از نظر گرافیکی حرف نداشت و کاملا نسل بعد بود . گیمپلی بازی نیز رفته بود تو مایه های هیلو،کیلزون و کرایسیس ... به نظرم تغییرات همیشه خوب بوده و هست ... گوست هم نه گیمپلی فاجعه ای داشت و نه گرافیک پایینی . گیر بیخودی ندین ...

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
بعضی از دوستان همچین گیمپلی و گرافیک این نسخه از کال آو رو زیر سوال میبرن که انگاری بازی ریلیز شده و همه نشستن 10 بار تمومش کردن . اون نمایشی که تو E3 از این بازی نشون داده شد از نظر گرافیکی حرف نداشت و کاملا نسل بعد بود . گیمپلی بازی نیز رفته بود تو مایه های هیلو،کیلزون و کرایسیس ... به نظرم تغییرات همیشه خوب بوده و هست ... گوست هم نه گیمپلی فاجعه ای داشت و نه گرافیک پایینی . گیر بیخودی ندین ...
خوب، برای اولین بار موافقم باهات:|
+++
گرافیک این نسخه چیزی بود که Live Bloggerمون کفش بریده بود تو E3، بیخیال ترولش شید:-"

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,753
نام
مراد حلیمی
بابا من خودم از كسايي هستم كه سه نسخه اخر cod رو به خاطر گرافيك و گيم پلي تكراريش بازي نكردم ولي وقتي گرافيك AW رو ديدم خشكم زد از بس كه فوق العاده و مناسب نسل جديد بود:-o
البته اگه كيفيت ساختمونا رو به نظرم فاكتور بگيريم بقيه موارد كاملا نسل هشتمي بود

.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
کلا این مقوله ترول کردن گرافیک برای یه عده شده روشنفکری!!!!
هر چی بیاد ترول میشه توسط این افراد . ولی من واقعا نمیدونم این دوستان که هی گرافیک بازی رو ترول میکنند الان دقیقا با چه بازی پر گرافیکی مشغول هستند که هیچی به چشون نمیاد.
همون گوست هم انقدر آیپدیت کرده بودند اون موتور قدیمیش رو ( بخصوص برای پی سی) که شبیه قبلیا نیود .این یکی که واقعا گرافیک خوب و قابل قبولی داره

آخرین ویرایش:

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
گرافیک بازی در حد 3 نسل دیگه هم باشه، باز یه سری میگن چرت ـه! :D

هر چند کسی که اهل FPS و آنلاین و اینجور صحبت ها باشه، گرافیک بازی اصلا براش مهم نیست!
که به نظر من Advanced Warfare با اینکه گرافیک خوبی داره، ولی گیم پلیش زیاد جذاب و سریع نیست مثل سری Mw... (با توجه به تریلر ها البته، امیدوارم خلاف این باشه)

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
چندتا عکس از تریلر داستانی بازی کپچر کردم :
7xfaset613ui41jqhlyr.jpg
p1kwuoxrht5higbo73bj.jpg
5qu9ve2g9o1pgwnnt7mh.jpg
8faaqvv7kytxjpywqzmb.jpg
x466hbokoheofbr6fyye.jpg

8jo5vuebkuzc94kw69tb.jpg
اینم دوتا گیم پلی :
72teogf0lam88cd1oh0d.jpg
jz8ylzqn60sr7k558ae7.jpg

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
چندتا عکس از تریلر داستانی بازی کپچر کردم
اینم دوتا گیم پلی :
72teogf0lam88cd1oh0d.jpg
jz8ylzqn60sr7k558ae7.jpg
اول بگم که نمایش E3 رو با کیفیت 720 دیدم، همینطور که این تریلر رو با کیفیت 720 دیدم!
تصاویر اسپویلر اول CG و از پیش رندر شده هستند به کنار! اسپویلر دوم هم تصویر دوم که کلا چیزی مشخص نیست، تو تریلر هم این صحنه رو یه لحظه نشون داد و کلا چیزی نمی شد ازش فهمید و تصویر دوم هم انفجار ها حال به هم زن هستند! کیفیت بافت ها هم تاحدودی مشکل داره و در کل گرافیک بازی به شدت متوسط هست! اصلا قابل قبول و نیست!
کلا این سری بعد از MW 3 به شدت افت کرده و هر نسخه هم داره بد تر و بد تر میشه! دو نسخه آخر که به معنای واقعی کلمه آشغال بودند، از نظر گیم پلی و گرافیک هیچ پیشرفتی نداشتند، این نسخه هم به لطف تقلید هایی که از چند بازی و فیلم کرده شاید بتونه موفق بشه اما شخصا هیچ امیدی به این سری دیگه ندارم و به نظرم این نسخه هم مثل دو نسخه قبل آشغالی بیش نخواهد بود. به لطف فن های تعصبی این سری تا 20 سال آینده همین آش و همین کاسه، این سری هیچ تغییری نخواهد کرد، به جای تعصب کور کورانه یه خورده به فکر باشید، این بازی از Black Ops و MW2 رسیده به Ghosts!

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
اول بگم که نمایش E3 رو با کیفیت 720 دیدم، همینطور که این تریلر رو با کیفیت 720 دیدم! تصاویر اسپویلر اول CG و از پیش رندر شده هستند به کنار! اسپویلر دوم هم تصویر دوم که کلا چیزی مشخص نیست، تو تریلر هم این صحنه رو یه لحظه نشون داد و کلا چیزی نمی شد ازش فهمید و تصویر دوم هم انفجار ها حال به هم زن هستند! کیفیت بافت ها هم تاحدودی مشکل داره و در کل گرافیک بازی به شدت متوسط هست! اصلا قابل قبول و نیست! کلا این سری بعد از MW 3 به شدت افت کرده و هر نسخه هم داره بد تر و بد تر میشه! دو نسخه آخر که به معنای واقعی کلمه آشغال بودند، از نظر گیم پلی و گرافیک هیچ پیشرفتی نداشتند، این نسخه هم به لطف تقلید هایی که از چند بازی و فیلم کرده شاید بتونه موفق بشه اما شخصا هیچ امیدی به این سری دیگه ندارم و به نظرم این نسخه هم مثل دو نسخه قبل آشغالی بیش نخواهد بود. به لطف فن های تعصبی این سری تا 20 سال آینده همین آش و همین کاسه، این سری هیچ تغییری نخواهد کرد، به جای تعصب کور کورانه یه خورده به فکر باشید، این بازی از Black Ops و MW2 رسیده به Ghosts!

دوست عزیز احیانا شما نمایش گیم پلی بازی رو داخل کنفرانس e3 ماکروسافت ، امسال ندیدید ؟!!!
من که فن bf هستم ، این گیم پلی رو با اون اغازش و اون گرافیک و اون تکنولوژی های grenade و super soldiers ها و اسلحه ها و .... پسندیدم .
این گرافیک برای سری های کال آف next gen بود .
شاید این بار برای اولین دفعه من رو ترقیب کنه مولتیش رو تجربه کنم ، هرچند که مولتی bf هرچی میخوام در اختیارم میزاره
اما این یکی چیز کاملا متفاوتی نشون داده .
تا ببینیم واقعا اینطور خواهد شد ؟!!!

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
اول بگم که نمایش E3 رو با کیفیت 720 دیدم، همینطور که این تریلر رو با کیفیت 720 دیدم!
تصاویر اسپویلر اول CG و از پیش رندر شده هستند به کنار! اسپویلر دوم هم تصویر دوم که کلا چیزی مشخص نیست، تو تریلر هم این صحنه رو یه لحظه نشون داد و کلا چیزی نمی شد ازش فهمید و تصویر دوم هم انفجار ها حال به هم زن هستند! کیفیت بافت ها هم تاحدودی مشکل داره و در کل گرافیک بازی به شدت متوسط هست! اصلا قابل قبول و نیست!
کلا این سری بعد از MW 3 به شدت افت کرده و هر نسخه هم داره بد تر و بد تر میشه! دو نسخه آخر که به معنای واقعی کلمه آشغال بودند، از نظر گیم پلی و گرافیک هیچ پیشرفتی نداشتند، این نسخه هم به لطف تقلید هایی که از چند بازی و فیلم کرده شاید بتونه موفق بشه اما شخصا هیچ امیدی به این سری دیگه ندارم و به نظرم این نسخه هم مثل دو نسخه قبل آشغالی بیش نخواهد بود. به لطف فن های تعصبی این سری تا 20 سال آینده همین آش و همین کاسه، این سری هیچ تغییری نخواهد کرد، به جای تعصب کور کورانه یه خورده به فکر باشید، این بازی از Black Ops و MW2 رسیده به Ghosts!
یجور میگید تغییر،تغییر...یکی ندونه فکر میکنه ایده ها ریخته وسط گود اینا از عمد تغییر ایجاد نمیکنند...:)
بازی یسری اصول داره که اگه بخواد اونا رو تغییر بده دیگه کال نیست....درد این بازی فقط گرافیکش هست تا اینجا ...کلی ریسک کردن چند تا المان جدید اضافه کردند همه صداشون درومده که بازی ال شد بل شد....
شما بگو اینا چیکارش کنند من قول می دم زنگ یزنم بهشون بگم این ایده ناب شما رو:d
تنها راه حل چند سال استراحت به ip هست که بعیده...
من خودم گوست رو برای اولین بار نخریدم و به خودم یکسال استراحت دادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر