سونی دوباره مورد هجوم هکر ها قرار گرفت..!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
rq974q64oxc1ekr16n2.jpg

سونی امروز بخش سرگرمی های آنلاین خود را به طور کامل تعطیل کرد و در یک آپدیت امنیتی در سایت SOE خود اعلام کرد که بعد از هک شدن شبکه آنلاین PSN اینبار نوبت به بخش سرگرمی های آنلاین رسید که مورد هجوم هکرها قرار بگرد و به نظر میرسد که اونها توانستن به اطلاعات کاربران این سایت دسترسی پیدا کنند و الان حدود 25.000.000 میلیون نفر در خطر سوء استفاده از هکر ها قرار دارن.
در ادامه اونها یک سری توسیع های امنیتی به کاربران این بخش کردن و گفتن فعلا هیچ خبری مبنی بر دسترسی هکر ها به اطلاعات کریدت کارت انها گزارش نشده و..

منبع
منبع

آخرین ویرایش:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
الان یه خبر تو vg247 زده بود بدجور خراب شدم:((شرمنده که حوصله ترجمه ندارم)مثل اینکه سونی تازه کارش شروع شده.لعنت بر جماعت هکر
اگه یادت باشه من تو همون تاپیکهای اولیه گفتم تازه این اغاز مشکلات و مهندسی معکوس پیچیده ای در پشت این حملات بوده اما بعضی دوستان ناراحت شدند و گفتند ببین 2 روز دیگه سونی با چه قدرتی برمیگرده /:)
به هر حال امیدوارم مشکل زودتر حل بشه
حقیقتا MGO خونم افتاده ... کسانی که اهلش باشن میدونند بازی انلاینی رو دستش نیست !

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
5 صفحه دارین پست میدید و با هم کل کل میکنین برای خبری که از پایه غلطه!
کی گفته دوباره مورد حمله قرار گرفته کلا سیستم PSN و سونی آنلاین 1بار مورد حمله قرار گرفت که از اون موقع هم PSN قطع شده حالا این جشن و پایکوبی برایه چیه سوالیست که همه توش موندیم!
من نمیدونم مدیران محترم چرا ول میکنن همینجوری تاپیک بره جلو اونم برای یه خبر اشتباه....

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
5 صفحه دارین پست میدید و با هم کل کل میکنین برای خبری که از پایه غلطه!
کی گفته دوباره مورد حمله قرار گرفته کلا سیستم PSN و سونی آنلاین 1بار مورد حمله قرار گرفت که از اون موقع هم PSN قطع شده حالا این جشن و پایکوبی برایه چیه سوالیست که همه توش موندیم!
من نمیدونم مدیران محترم چرا ول میکنن همینجوری تاپیک بره جلو اونم برای یه خبر اشتباه....

ميتوني روي پست اول گزارش تخلف رو بزني.جوش نيار عزيزم حل ميشه...:)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سونی گروه Anonymous رو مسئول هک شدن PSN میدونه !!!!

سونی مدعی شده که فایلی به نام Anonymous روی سرور های خودش پیدا کرده و همراه اون نوشته شده بوده We are Legion

منبع

حوصله نداشتم کامل ترجمه کنم گفتم بزارم شاید یکی ترجمه کرد :D

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
من نمیدونم این چه مدلیشه نه به اینکه تایپیک میزنی به ثانیه نکشیده شده پاکش می کنن نه به اینکه الان ...
سونی دوباره مورد هجوم هکر ها قرار گرفت .
بازگشت PSN
Gehoet : هک کار من نیست ...
ادا سو استفاده از کارت های اعتباری PSN
سونی در مورد اطلاعات مشتریان خود تردید دارد .

تو همه تایپیک ها هم در مورد یه چیز صحبت میشه . یکم نظم و ترتیب بدید لطفا .

ویلی

کاربر سایت
Mar 17, 2011
266
من نمیدونم شاید سونی بایت حمایت کاربرای سایت بازی سنتر از ps3 پولی چیزی میده ما هم بریم بگیریم.!!!
خوب سونی تونست 4 سال ps3 رو بدون هک نگه داره چه سودی برای فن ها داره؟ پول هک نشدنش تو جیب شما ها میره ؟ تا اسم سونی میاد میاد دفاع بی مورد میکنید؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
من نمیدونم شاید سونی بایت حمایت کاربرای سایت بازی سنتر از ps3 پولی چیزی میده ما هم بریم بگیریم.!!!
خوب سونی تونست 4 سال ps3 رو بدون هک نگه داره چه سودی برای فن ها داره؟ پول هک نشدنش تو جیب شما ها میره ؟ تا اسم سونی میاد میاد دفاع بی مورد میکنید؟

سلام عزیزم رسیدن بخیر :d
بله میده
ماهی 500$ با یه گیم اورجینال
خواستین امر کنین براتون فرم پر کنم :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سلام عزیزم رسیدن بخیر :d
بله میده
ماهی 500$ با یه گیم اورجینال
خواستین امر کنین براتون فرم پر کنم :d

آقا قربون دستت برای من یدونه پر کن :D

--------------------------

شرمنده بابت Off Topic ;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر