سونی دوباره مورد هجوم هکر ها قرار گرفت..!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,009
نام
محمد امین
rq974q64oxc1ekr16n2.jpg

سونی امروز بخش سرگرمی های آنلاین خود را به طور کامل تعطیل کرد و در یک آپدیت امنیتی در سایت SOE خود اعلام کرد که بعد از هک شدن شبکه آنلاین PSN اینبار نوبت به بخش سرگرمی های آنلاین رسید که مورد هجوم هکرها قرار بگرد و به نظر میرسد که اونها توانستن به اطلاعات کاربران این سایت دسترسی پیدا کنند و الان حدود 25.000.000 میلیون نفر در خطر سوء استفاده از هکر ها قرار دارن.
در ادامه اونها یک سری توسیع های امنیتی به کاربران این بخش کردن و گفتن فعلا هیچ خبری مبنی بر دسترسی هکر ها به اطلاعات کریدت کارت انها گزارش نشده و..

منبع
منبع

آخرین ویرایش:

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
پس بکش دردشم...
اونقدرا هم درد نداره . دوستان زیادی سخت میگیرند . فعلا میشینیم سینگل و آفلاین بازی هارو تموم میکنیم و تفریح های دیگه میکنیم تا آنلاین راه بیفته . البته فقط خدا کنه راه بیفته و مشکلش طولانی و جدی تر نشه .:)

• Like
Reactions: ...Sahand...

iran_azer

کاربر سایت
Dec 23, 2008
321
نام
leon
همین الان بلایی به مراتب بزرگتر رو به سرش اوردن و 10 روز psn رو خوابوندن بعد شما حرف از جرات هکرا میزنی؟! مثل اینکه نگرفتی چی شده!
سونی تا اونجایی که تونست حرص هکرا رو بیشتر دراورد. شما مثل اینکه هنوز تعداد هکرای دنیا رو تو همون تعدادی میبینی که برا معروف شدن رفتن سراغ کنسول سونی.
در هر صورت سونی حقش بوده درست ولی احمقانه ترین راه ممکن رو برای احقاق حقش انتخاب کرده که خب عواقبش رو هم باید نوش جان کنه و ما هم مقداری به عقل مدیراشون بخندیم! اگه واقعا مقداری عقل تو اون مغز مدیرانش بود یه کمی از مایکرو یاد میگرفتن...
با توجه به بلایی که سر ps3 اومد "هک شدن ps3 تقریبا در بالاترین لایه نرم افزاری و کنترل نسبی سخت افزار بر خلاف هک درایو 360" هک psn تقریبا اجتناب ناپذیر بود........حالا توسط اینها یا یه عده دیگه فرقی نمیکنه........................
اینها اگه میتونستند یه دوزاری بدزدند شک نکن این کارو میکردند شاید تو اینده تونستن ولی با توجه به اینکه دارن کل زورشون رو می زنند..بعیده.....قبلا هم یه جا خونده بودم که سونی بابت هک نشدن کنسولش ناشرها تضمین داده...خوب پس میتونه از سر اجبار شکایت کرده باشه
اینجور که معلومه تو اینده باید شاهد ......این هرکها هر ضربه ای بتونند میزنند ..اقدام سونی فکر کنم زمانش رو یه خورده انداخت جلو وگرنه هکر به کسی رحم نمیکنه

• Like
Reactions: ...Sahand...

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
548
نام
Ahmadreza
بنده خدا سونی تازه بخش psn رو دوباره راه انداخته بود که دو روز بعدش دوباره بستش

خدایا نسل این هکر ها رو از روی زمین جمع کن!

• Like
Reactions: taker-sos

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
الان یه خبر تو vg247 زده بود بدجور خراب شدم:((شرمنده که حوصله ترجمه ندارم)مثل اینکه سونی تازه کارش شروع شده.لعنت بر جماعت هکر

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
بنده خدا سونی تازه بخش psn رو دوباره راه انداخته بود که دو روز بعدش دوباره بستش

خدایا نسل این هکر ها رو از روی زمین جمع کن!
به شدت با نظرت موافق هستم ;)

Extra_Spicy

کاربر سایت
May 4, 2011
18
ساده ترین فایروالها جلوی دسترسی به شِل رو میگیرن. مثل اینکه سونی عرضه نداره.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
ساده ترین فایروالها جلوی دسترسی به شِل رو میگیرن. مثل اینکه سونی عرضه نداره.
البته این لحنه شما قشنگ نیست ولی مثل اینکه حقیقت داره.راستش دیروز bbc در مورد این قضیه با یه کارشناس امنیت اطلاعات داشت صحبت میکرد اتفاقا اون کارشناس دلیل این مشکل رو فقط کم کاری و ضعف امنیتی سونی اذعان کرد.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
خب ظاهرا قضیه بازم داره جالبتر میشه. حالا یه وکیل کانادایی درخواست غرامت یه بیلیون دلاری از سونی کرده:d. ولی یه تیکه از حرفش خیلی باحال بود.It appears to me that Sony focuses more on protecting its games than its PlayStation users.”

Extra_Spicy

کاربر سایت
May 4, 2011
18
خی ظاهرا قیه بازم داره جالبتر میشه. حالا یه وکیل کانادایی درخواست غرامت یه بیلیون دلاری از سونی کرده:d. ولی یه تیکه از حرفش خیلی باحال بود.It appears to me that Sony focuses more on protecting its games than its PlayStation users.”
یک میلیارد دلار؟:)) فقط امیدوارم سونی خود این شخص رو به عنوان وکیل مداقع انتخاب کنه اونوقت شکایتش به نتیجه میرسه.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
با حرفای قشنگی که تو پست قبلیت زدی و البته کج فهمی جالبی هم که تو این پستت داشتی زیاد به خودت امیدوار نشو چون ممکن بعد افسردگی بگیری!
10 روزه psn رو بردن به کما.این حرف من کجاش این معنی رو میده که مستقیما هکرا psn رو Down کردن؟ حالا این به کنار ، عامل off کردن خود سونی بوده ولی به چه دلیل؟ هکرا!
حالا فکر کنم روشن شده باشه برات.

کاملا به جا بود!

اول در مورد اون پستی که اون کاربر نقل قول کرده بود باید بهت در جواب یه کس دیگه ای بوده و ایشون اون قسمتی که به نفع خودشون بوده رو نقل قول کردن ( تو پروفایلت هم گفتم )

اول از همه لطف کن .... .

اگه جملت این نیست بگو نیست :
فعلا که هکر ها 10 روز PSN رو خوابوندن .
این جمله شما یعنی هکر ها سرور ها رو down کردن و سونی هم دسترسی به سرور ها نداره با اون چیزی که الان می گی خیلی فرق داره . مگه من منکر این شدم که هکر ها PSN رو هک کردن که شما داری میگی عامل هک PSN بودن ؟ :-/

خب ظاهرا قضیه بازم داره جالبتر میشه. حالا یه وکیل کانادایی درخواست غرامت یه بیلیون دلاری از سونی کرده:d. ولی یه تیکه از حرفش خیلی باحال بود.It appears to me that Sony focuses more on protecting its games than its PlayStation users.”

اخبار bbc ؟ کدوم منبع ؟

اره مقابله رو در رو یعنی همین نکنه شما فکر کردی مثلا مایکرو از این کار ها بلد نبود ؟؟؟ نه خیر سیاست مایکرو دقیقا برعکس سونی هستش ! میاد کینکت رو ازاد میزاره به طوری که رو ps3 هم جواب میده فکر میکنی واسه مسخره بازی ؟؟؟ نه خیر برای این که ذهن خلاق 4 تا ادم رو ببینه و ازشون استفاده کنه ! در ضمن شما الان داری این طرف قضیه رو از ذهن یه ادم 14 15 ساله میبنی که فکر میکنی خبری نیست ولی اگه به عمق ماجرا نگاه کنی میفهمی که شبکه psn یه چیز کوچیکی نیست که حالا اگه 10 روز هم قطع بود اتفاقی نیفتاده که !

من هیچوقت این حرف رو نزدم چرا حرف تو دهن آدم میذارید . من نگفتم کار مایکرو اشتباهه فقط خطاب به اون کابری که اون پست رو داده بود گفتم مقابله رو در رو و جوانمردانه ای که میگی چیه ؟هر کمپانی برای خودش سیاست هایی داره که مطمن باش صبح پا نشده این سیاست ها رو برای خودش در نظر بگیره , برای هدفی اون ها رو دنبال می کنن که حال سیاست سونی این بوده و مایکروفلان ...
من به هیچ وجه نمی گم مدیرای سونی یه مشت نخبه هستن و اشتباه نمی کنن ولی دارم میگم این حرف که مدیرای سونی احمق هستن و باید بهشون بخندیم و باید یکم از مایکرو یاد بگیرن حرف .... . خودتون قضاوت کنید .
البته من مخالف اینم که دادگاهی کردن هاتز توسط سونی کار اشتباهی بوده !
پس شما از رو پست سن رو هم تشخیص میدی ؟
کسی هم نگفت هک PSN چیز کوچیکیه .

شما که از شبکه psn فقط بازی کردن و یه بازی دانلود کردن اطلاع دیگه نداری از رو چه دلیل و مدرکی ثابت میکنی که هیچ اتفاقی نیافتاده یعنی به نظر شما لو رفتن اطلاعات کارت های اعتباری مردم مهم نیست نه ؟؟؟ LOL

هنوز هیچ اطلاعی مبنا بر دزدیده شدن یا دزدیده نشدن اطلاعات به دور دقیق نیست شما از کجا میدونید ؟
منابعی هستن که این رو رد کردن و منابعی هم هستن که مدعی این شدن اطلاعات دزدیده شده البته شواهد هم نشون میده که اطلاعات دزدیده نشد وگرنه فقط در حد 2 یا 3 نفر در سطح جهان مدعی این نمی شدن که حسابشون خالی شده
...

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
الان یه خبر تو vg247 زده بود بدجور خراب شدم:((شرمنده که حوصله ترجمه ندارم)مثل اینکه سونی تازه کارش شروع شده.لعنت بر جماعت هکر

اگه منظورت این لینکه که اشتباه متوجه شدی
میگه سونی یه تیم دیگه بجز ۲ تیم قبلی واسه تحت تعقیب قرار دادن و بررسی هویت کسایی که به psn حمله کرده بودن اضافه کرده

m.rad

کاربر سایت
Jul 18, 2009
118
نام
Arisato
اقا خبر رو اصلاح کنید.خود vg247 خبر رو اصلاح کرده اونوقت شما دارید هنوز سرش بحث میکنید!:punish:
این یه هک جدید نیست فقط سونی گفته ظاهرا به اون سرورها هم حمله شده همون اولین بار و قطعی نیست که چیزی دزدیده شده باشه همونطور که در مورد psn هم قطعی نیست فقط یه اخطاره! برای پیشگیری از خسارتهای احتمالی.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
شما که از شبکه psn فقط بازی کردن و یه بازی دانلود کردن اطلاع دیگه نداری از رو چه دلیل و مدرکی ثابت میکنی که هیچ اتفاقی نیافتاده یعنی به نظر شما لو رفتن اطلاعات کارت های اعتباری مردم مهم نیست نه ؟؟؟ LOL
ha ! and you dude !
گُل پسر مجبور نیستی چیزی رو که نمی دونی واسه خودنمایی نقل قول کنی ! من هیچ کدوم از اون کارهایی که گفتی رو انجام نمیدم ! تنها کاری که می کنم اینه که دارم اخبار رو دنبال میکنم ! شروع و پایان های جذابی رو هم دیدم اینم روش ! o:-)
دفعه ی بعد که اون مالباخته ها رو دیدم حتماً ابراز همدردی میکنم ! البته اگه بلوف نزده باشن
super lol

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر