سونی دوباره مورد هجوم هکر ها قرار گرفت..!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
rq974q64oxc1ekr16n2.jpg

سونی امروز بخش سرگرمی های آنلاین خود را به طور کامل تعطیل کرد و در یک آپدیت امنیتی در سایت SOE خود اعلام کرد که بعد از هک شدن شبکه آنلاین PSN اینبار نوبت به بخش سرگرمی های آنلاین رسید که مورد هجوم هکرها قرار بگرد و به نظر میرسد که اونها توانستن به اطلاعات کاربران این سایت دسترسی پیدا کنند و الان حدود 25.000.000 میلیون نفر در خطر سوء استفاده از هکر ها قرار دارن.
در ادامه اونها یک سری توسیع های امنیتی به کاربران این بخش کردن و گفتن فعلا هیچ خبری مبنی بر دسترسی هکر ها به اطلاعات کریدت کارت انها گزارش نشده و..

منبع
منبع

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
واقعا آدم وقتی فن هایی مثل شما رو میبینه یه مقدار به خودش امیدوار میشه
فن ؟ شما خودت استادی.همچین پستایی تاریخین.الان هم به همه تهمت فن بودن میزنین.
یه خبری هم قبلا پخش شده بود که بیل گیتس شخصا با یه تاکسی برای شناخته نشدن رفته بوده دم دره PD و قرار دادی بسته که GT رو به گند بکشن
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1379215&postcount=30

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282

شما ما لطف کن در مورد چیزی که نمیدونی نظر نده . این پست من در جواب کسی بود که گفته بود شرکت ها برای مایکرو از قصد بهتر بازیسازی می کنن و از این حرف ها که مایکرو نامرد و .. ..

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
درسته . حق با شما عکس العمل مایکرو نسبت به هک شدن کنسولش درسته واقعا آدم وقتی فن هایی مثل شما رو میبینه یه مقدار به خودش امیدوار میشه . مدیرای سونی احمق هستن و شما می فهمی ! یه کلاس آموزش هم میگیم بذارن براشون ...
حتی برا بعضی ها جلوگیری سونی از هک دستگاهش هم ... داره .

شما حتی هنوز ماجرا رو هک کامل نمیدونی . هکر ها به هیچ وجه سرور ها رو down نکردن خود سونی فهمیده و سرور ها رو off کرده ...
با حرفای قشنگی که تو پست قبلیت زدی و البته کج فهمی جالبی هم که تو این پستت داشتی زیاد به خودت امیدوار نشو چون ممکن بعد افسردگی بگیری!
10 روزه psn رو بردن به کما.این حرف من کجاش این معنی رو میده که مستقیما هکرا psn رو Down کردن؟ حالا این به کنار ، عامل off کردن خود سونی بوده ولی به چه دلیل؟ هکرا!
حالا فکر کنم روشن شده باشه برات.

کاملا به جا بود!

آخرین ویرایش:

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
راستی یه سوال:
الان که هکرا تاریخ تولدمو دارن یعنی میخوان موقعش که شد بهم کادو بدن ؟ وگرنه واسه چی این اطلاعاتو می خوان.افسوس که ایران تو کشورا نبود مجبور شدم آدرس الکی بدم بیچاره ها
موقع فرستادن هدیه حسابی گیج میشن.

• Like
Reactions: Spn

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
ماشا الله هر جا تا پیک هک و بازی کپی زده میشه چقدر شلوغ میشه:dبسته یذره خجالت بکشید هکر ها بره تفریح این کارو میکنن و ملت مارو میذارن سره کار..............ما رو نزنید نظرم اینه:d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
نگا کن تو این دنیا کار به کجا کشیده شده که آدم برای گرفتنه حقش کباب می شه و بعضی ها که زورشون گرفته می گن حقش بود باید بتر از این سرش می اومد.همین طوری که حق به نا حق می رسه[-(

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
ماشااله اگر سونی یه چهارتا از بچه های این تاپیک رو به عنوان مشاور داشت در ظرف مدت یک هفته منهدم میشد.:d

دوستانی که میگن هیچ اتفاقی نیوفتاده و psn هم چند روز دیگه وصل میشه و همه چیز تموم میشه/:)احیانا امشب B B C رو نگاه کردید که در این مورد چی گفت؟

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
بچه ها من در جریان نیستم چی شده باز ؟!!!!!! یعنی 4 می که گفتن راه میفته همش فیلم بود ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!:-o

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
مقابله رو در رو یعنی چی دقیقا ؟ یعنی همون کاریه که مایکروسافت با 360 کرد ؟
به هر حال اینکه بخواهیم بگیم سونی کار اشتباهی کرده که هکر ها رو دادگاهی کرد اصلا درست و منطقی نیست ! این حرفی که شما داری میگی یعنی سونی فقط فریمور جدید بده تا دوباره اونم هک کنن ولی سونی کار کرد که هیچ هکری دیگه جرـت نداره به کنسول سونی دست بزنه ! سونی تا اونجایی که تونست از هک دستگاهش جلوگیری کرد و موفق هم شد , کلی جلو افتاد .
هکر ها هم چون دیدن نمی تونن کاری کنن PSN رو هدف قرار دادن حالا اینکه بگیم سونی اشتباه کرده , درسته ؟
همین PSN هم اگه سونی بفهمه که هکر ها دقیقا کی هستن مطمن باش سونی .. یارو بله :d
اره مقابله رو در رو یعنی همین نکنه شما فکر کردی مثلا مایکرو از این کار ها بلد نبود ؟؟؟ نه خیر سیاست مایکرو دقیقا برعکس سونی هستش ! میاد کینکت رو ازاد میزاره به طوری که رو ps3 هم جواب میده فکر میکنی واسه مسخره بازی ؟؟؟ نه خیر برای این که ذهن خلاق 4 تا ادم رو ببینه و ازشون استفاده کنه ! در ضمن شما الان داری این طرف قضیه رو از ذهن یه ادم 14 15 ساله میبنی که فکر میکنی خبری نیست ولی اگه به عمق ماجرا نگاه کنی میفهمی که شبکه psn یه چیز کوچیکی نیست که حالا اگه 10 روز هم قطع بود اتفاقی نیفتاده که !
درسته . حق با شما عکس العمل مایکرو نسبت به هک شدن کنسولش درسته واقعا آدم وقتی فن هایی مثل شما رو میبینه یه مقدار به خودش امیدوار میشه . مدیرای سونی احمق هستن و شما می فهمی ! یه کلاس آموزش هم میگیم بذارن براشون ...
حتی برا بعضی ها جلوگیری سونی از هک دستگاهش هم ... داره .

شما حتی هنوز ماجرا رو هک کامل نمیدونی . هکر ها به هیچ وجه سرور ها رو down نکردن خود سونی فهمیده و سرور ها رو off کرده ...

دوست عزیز متاسفانه یا خوشبختانه افرادی مثل شما از مسولان سونی یه بت درست کردید که فکر میکنید این جور ادم ها مغز متفکر بی عیب و نقص هستند ! بنده خدا هر ادمی تو زندگیش اشتباه میکنه حتی پادشاه یه کشور چه برسه به رییس یه شرکت ! تفکرات 4000 سال پیش الان مد شده !
حالا هی بیاید بگید سونی نابود شد و ویران شد و ... بعد از چند روز همه چی به وضع طبیعی برمیگرده و همه ساکت !
نمونه ها و تاپیک هاش هم فراوون تو همین بخش اخبار ریخته !
شما که از شبکه psn فقط بازی کردن و یه بازی دانلود کردن اطلاع دیگه نداری از رو چه دلیل و مدرکی ثابت میکنی که هیچ اتفاقی نیافتاده یعنی به نظر شما لو رفتن اطلاعات کارت های اعتباری مردم مهم نیست نه ؟؟؟ LOL
هیچ کار شاخی نمیتونند بکنند هکر ها . همین هک پی اس 3 رو بعد 4 سال تازه تونستند کار کنند که اونم به لطف یک نفر بود که اصل کار رو کرد ( جئو هاتز ) و گرنه اون نبود تا حالا شاید هنوز هم هک نشده بود. آخرش هم پی اس ان و همه چیز درست میشه . سونی با این سابقه اش هنوز به جایی نرسیده که به این راحتی ها کم بیاره . این 10 روز هم که سونی سرور ها رو بست فدای سرش . به جاش برای جبران اون داره امکانات میده . به جاش همه چیز رو ردیف کنه و امنیت برقرار شه و دست هکر ها کوتاه بشه ما خوشحالیم . هکر ها هم بچسبند به همون کپی فرمویر ها و بازی کپی. اگه قرار بود سونی با یک همچین مشکلاتی خراب بشه تا الان نابود شده بود . تازه هکر ها روی سرور ها هم هیچ کاری نتونستند بکنند بلکه رفتند روی اکانت های هر شخص و اطلاعاتشو برداشتند که سونی باید دقت بیشتری میکرد در این رابطه که ان شاء ... زودتر حلش میکنه.

اگه حرفی که شما میزدید درست بود سونی هم اینقدر نمیافتاد دنبال شکایت و کاغذ بازی ! تنها دلیلش این بود که سونی نمیتونست دیگه جلوی هکر ها رو بگیره برای همین هم این کار رو کرد تا به اصطلاح امنیت کنسولش حفظ بشه که هکر ها ضربه ای فجیع تر به psn وارد کردند !

راستی شما میشه به من بگید چند ساله که داخل سونی مشغول به کار هستید چون خیلی اطلاعاتتون زیاد هست ! LOl

نگا کن تو این دنیا کار به کجا کشیده شده که آدم برای گرفتنه حقش کباب می شه و بعضی ها که زورشون گرفته می گن حقش بود باید بتر از این سرش می اومد.همین طوری که حق به نا حق می رسه[-(
بله دوست عزیز هیچوقت حق به حق دار نخواهد رسید و تلاش برای اون بی فایدست چون همیشه قدرت حرف اول رو میزنه نه حق و چه میدونم مظلوم بازی !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: shefer

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
لول تصور کنید 4-5 سال پیش کنسول مایکروسافت هک نشده بود اونوقت این تاپیک دیدن داشت .. همه عزادار بودن و های های گریه میکردن :D ... دیگه کسی نبود که بیاد بگه خاک تو سر سونی ...

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
واقعآ متاسف هستم!

اون موقع که تاپیک باز شده بود در مورد اینکه سونی داره شکایت میکنه از هکر ها و جرج رو به دادگاه کشونده!

من گفتم اشتباه میکنه و بچه بازی در میاره!

اون موقع من الان و وضعیتی که براش پیش اومده رو پیش بینی کردم!

خیلی ها اون موقع واقعآ نفهمیدن من چی گفتم!! هنوز هم نمیتونن!

کاملآ هم مشخص هست!

هکر یک نفر نیست! یک جا نیست! اما اینترنت یک جاس مشخص هستش! سونی هم که دیگه گاو پیشونی سفید! مشخص هستش کی , چه کسی رو پیدا میکنه!

در هر صورت سنگ خودتون رو به سینه بزنین و روی حرف هاتون پا فشاری کنین!

ممنون میشم پست من رو نقل قول نکنید! چون بحثی در این مورد با کسی ندارم! موفق باشید

آخرین ویرایش:

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
اگه حرفی که شما میزدید درست بود سونی هم اینقدر نمیافتاد دنبال شکایت و کاغذ بازی ! تنها دلیلش این بود که سونی نمیتونست دیگه جلوی هکر ها رو بگیره برای همین هم این کار رو کرد تا به اصطلاح امنیت کنسولش حفظ بشه که هکر ها ضربه ای فجیع تر به psn وارد کردند !

راستی شما میشه به من بگید چند ساله که داخل سونی مشغول به کار هستید چون خیلی اطلاعاتتون زیاد هست ! LOl
اون شکایت هم یک حرکت اضافه ای بود که بهتر از هیچی ه . شما وقتی میتونی شکایت کنی از چیزی که حقته چرا نکنی حالا اینا کردند که شاید هم جواب بده و به اصطلاح تیری است تو تاریکی! یه دفعه ای دیدی به هدف خورد! .
من یکی دو ثانیه ای میشه توی سونی مشغول به کارم . :)) خیلی معلومه . میدونم . =))
حالا سونی هر غلطی دلش میخواد بکنه ! من که وکیل وصی ش نیستم . چه نونی به ما میرسه . فقط ما بتونیم همین آنلاینمو نو با خیال راحت و بدون مشکل بزنیم .:)

• Like
Reactions: GodΩΩWar

aghanaser

کاربر سایت
Aug 21, 2010
91
نام
Name

دوستانی که میگن هیچ اتفاقی نیوفتاده و psn هم چند روز دیگه وصل میشه و همه چیز تموم میشه/:)احیانا امشب B B C رو نگاه کردید که در این مورد چی گفت؟
ما نگاه نکردیم ، چی گفت حالا؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
شما وقتی میتونی شکایت کنی از چیزی که حقته چرا نکنی
پس بکش دردشم...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر