سوالات و مشکلات Xbox Series X|S

merlin_179317002_bdab34db-887e-4d98-9d35-989134dda4af-superJumbo.jpg
سوالات مربوط به کنسول اکس باکس سری X و S رو میتونید در این تاپیک بپرسید و پیگیری کنید.
برای سوالات مربوط به کنسول های نسل 8 ماکروسافت به تاپیک پرسش و پاسخ Xbox One مراجعه کنید
برای سوالات مربوط به شبکه لایو به تاپیک مشکلات اینترنتی(ایران) کنسول اکس باکس و پیشنهادات رفع و رجوع آنها مراجعه کنید.

سوالات متداول:​

1. چند مدل از اکس باکس وجود داره و تفاوت های بینشون چی هست؟
در کل تا آخرین ویرایش این تاپیک 3 نسخه کنسول برای نسل 8 و دو نسخه برای نسل 9 منتشر شده
نسخه های نسل 8 شامل xbox one - xbox one s - xbox one x و نسخه های نسل 9 شامل xbox series s و xbox seeies x هستند

2. تفاوت بین کنسول های series s و series x چیست؟
کنسول series s با قیمت 300 دلار و کنسول series x با قیمت 500 دلار عرضه شدند
کنسول series x قابلیت اجرای بازی ها با رزولوشن 4k و کنسول series s با رزولوشن 1440p را دارند.
حافظه داخلی کنسول series x معادل 1 ترابایت و حافظه داخلی کنسول series s معادل 512 گیگابایت هستند.
کنسول series s بر خلاف series x درگاه دیسک ندارد.

3. آیا محدودیتی در انتشار بازی ها برای کنسول های series x|s وجود دارد؟
خیر. تمامی بازی ها برای هر دو کنسول منتشر میشوند.

4. آیا استفاده از کنسول های اکس باکس در ایران خطر بن شدن را دارد؟
خیر. هیچ خطری در صورت رعایت قوانین مربوط به کاربران وجود ندارد.

5. آیا میتوانم کنسول خودم را هک (کپی خور) کنم؟
خیر در حال حاضر نمی توانید کنسول خود را کپی خور کنید اما میتوانید از طریق برخی فروشگاه ها اقدام به نصب عناوین به صورت آفلاین کنید.

6. برای اتصال به سرویس xbox live دچار مشکل هستم.
برای اتصال به سرویس لایو شما باید روی کنسول خودتون DNS های گذر از تحریم ست کنید که میتونید اطلاعات دقیق تر در این مورد رو در تاپیک مشکلات اینترنتی(ایران) کنسول اکس باکس و پیشنهادات رفع و رجوع آنها کسب کنید.

7. چطوری میتونم به فیلم ها و عکس های خودم از بازی ها دسترسی داشته باشم؟
در حالت عادی شما با استفاده از نرم افزار موبایل xbox به تصاویر آپلود شده در اینترنت دسترسی دارید اما اگر تمایل به ثبت تصاویر به صورت آفلاین هستید میتوانید یک هارد اکسترنال را به کنسول خود متصل کرده و با تنظیم کردن هارد به عنوان یک media storage اقدام به ذخیره ی تصاویر در هاردتان کنید.

8. آیا خاموش نکردن کنسول به صورت کامل و روشن بودن کنسول در حالت استندبای خطرناک است؟
خیر هیچ خطری وجود ندارد اما مصرف برق شما کمی بالاتر میرود.

9. آپدیت بازی را کنسل کردم و کل بازی حذف شد مشکل چیست؟
در کنسول های اکس باکس بعد از شروع آپدیت به هیچ عنوان نمیتوان حتی به صورت آفلاین وارد بازی شد چرا که فایل های بازی دچار تغییر شدند و قابل اجرا نیستند پس باید تا آخر آپدیت صبر کنید و کنسل کردن آپدیت به معنای حذف کامل بازی از کنسول شماست.

10. آیا اکانت های ظرفیتی و اشتراکی در اکس باکس قابل استفاده هستند؟
بله هر اکانت در اکس باکس دارای 2 ظرفیت میباشد.
اگر اکانت در کنسول به صورت Home ثبت شده باشد به آن ظرفیت هوم میگویند و میتوانید به تمام خدمات آن اکانت از طریق حساب کاربری خودتان دسترسی داشته باشید (گلد ، گیم پس و بازی ها)
اگر اکانت در کنسول به صورت Home ثبت نشده باشد به آن ظرفیت عادی یا سوییچ میگویند و شما برای استفاده از بازی های این اکانت ها باید ابتدا وارد آن اکانت شوید و سپس با switch profile به حساب کاربری خودتان لاگین کنید
از ظرفیت هوم به صورت آفلاین هم میتوانید استفاده کنید اما در صورت استفاده از ظرفیت سوییچ الزاما باید به اینترنت متصل باشید.

11. گیم پس چیست؟
گیم پس یک اشتراک در اکس باکس است که به شما اجازه میدهد تا از لیست بازی های موجود در گیم پس هر کدام را که میخواهید بدون محدودیت در تعداد بازی کنید.

12. آیا بازی های گیم پس همیشه برای من میمانند؟
خیر! برخی از بازی ها با اضافه شدن بازی های جدید از گیم پس حذف میشوند و بعد از حذف دیگر نمیتوانید آن ها را بازی کنید.

13. آیا می توانم از گیم پس به صورت آفلاین استفاده کنم؟
خیر با هر نوع از ظرفیت به هر حال باید الزاما آنلاین باشید.

14. آیا میتوانم بعد از اتمام سرویس گیم پس همچنان به استفاده از گیم پس ادامه دهم؟
خیر شما باید سرویستان را تمدید کنید و هیچ راهی برای ادامه ی استفاده بدون تمدید وجود ندارد.

15. تفاوت بین گیم پس و گیم پس آلتیمیت چیست؟
گیم پس آلتیمیت همان گیم پس است اما در کنارش سرویس gold و EA play نیز به شما تعلق میگیرد.

پست اول به مرور تکمیل میشه​

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان برا انتقال سیو بازی ها از سری s به سری x چه راهی رو پیشنهاد میدید؟ میشه تو خود کلود سیو هارو انتقال داد و اینکه چطوری؟ یا با فلش هم میشه انتقال داد ؟

سیو ها روی پروفایل شما سینک میشن وقتی آنلاین بشین

در نتیجه پروفایل خودتون روی هر دستگاه استفاده کنید سیو هاتون در دسترسه

با فلش هم نمیشه انتقال داد

Hosseingh

کاربر سایت
Jul 22, 2022
5
از یک تبدیل 3 به 2 پریز برق دیگه استفاده کنید
کنسول یک بار کلیر کش شود... هم برای سری اس و هم برای سری ایکس
تشکر از شما علاوه بر این کارها،
این کار واقعا جواب داده برام :وقتی تو فیفا میرم در بخش لودینگ ها دکمه های دسته رو تند تند میزنم تا دسته وقتی تو فیفا هستم کار کنه با این کار تا حالا فریز نشده،
خیلی باگ عجیبیه، اما یه ایراد الان دارم اونم اینه وقتی فیفا میزنم بعضی اوقات خط های رنگی رو مانیتور میاد و میره یا صفحه پرش داره خیلی رو مخ میشه.

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
دوستان خیلی خیلی خیلی ممنون میشم جواب سوالم رو بدید. همین الان درگیرم و سوال برام ایجاد شده
سری اس رو خریدم و واقعا ظاهر دسته و کنسول عالیه
یه سوالی برام پیش اومد
الان کنسول رو راه اندازی کردم و بالای 900 مگ آپدیت داشت درسته؟ بعد از آپدیت راه اندازی شد و نیم ساعتی درگیر ست کردن دی ان اس بودم تو این نیم ساعت هیچ صدایی از کنسول در نمیومد ولی اون قسمت بالای دستگاه فن دستگاه که با پلاستیک روزنه دار سیاه پوشونده شده دماغم رو بردم نزدیک و دیدم یه هوای گرم مانند ازش میاد بیرون و بوی نو بودن میده. آیا طبیعیه؟ کارکرد فنش همین جوریه؟

سوال بعدیم در مورد اکانت هست. یه اکانت با گوشی ساختم بعد گوشی رو هات اسپات کردم و آپدیت کردم کنسول رو بعد گفت اکانت رو اگه دارید بزنید زدم آخرش این پیغام اومد you appear to be in Region that where this service isn't available. دی ان اس گوگل و دی ان اس cloudflare و 208.67.222.222
208.67.220.222 رو زدم و با هر بار امتحان دوباره همون پیغام اومد. اشکال از چیه؟ دی ان اس خوبی سراغ دارید؟

سوال بعدیم در مورد دسته ایکس باکسه. اولش با سیم وصل کنسول کردم تو ست آپ اولیه تا اینکه تمام مراحل تنظیمات کنسول و آپدیت رو انجام دادم بعد سیم رو دراوردم ولی هر کاری کردم بدون سیم کار نکرد. آیا باید اول اکانت رو وارد کنم؟ چون مینویسه this controller isn't assigned to account. باید دسته رو چجوری فعال کنم؟

آیا بعد از وارد کردن اکانت با موفقیت و وارد شدن میشه مثل ps5 از خود دستگاه وارد استور xbox شد و بازی رایگان هیلو بخش آنلاین رو دانلود کرد از خود دستگاه؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان خیلی خیلی خیلی ممنون میشم جواب سوالم رو بدید. همین الان درگیرم و سوال برام ایجاد شده
سری اس رو خریدم و واقعا ظاهر دسته و کنسول عالیه
یه سوالی برام پیش اومد
الان کنسول رو راه اندازی کردم و بالای 900 مگ آپدیت داشت درسته؟ بعد از آپدیت راه اندازی شد و نیم ساعتی درگیر ست کردن دی ان اس بودم تو این نیم ساعت هیچ صدایی از کنسول در نمیومد ولی اون قسمت بالای دستگاه فن دستگاه که با پلاستیک روزنه دار سیاه پوشونده شده دماغم رو بردم نزدیک و دیدم یه هوای گرم مانند ازش میاد بیرون و بوی نو بودن میده. آیا طبیعیه؟ کارکرد فنش همین جوریه؟

سوال بعدیم در مورد اکانت هست. یه اکانت با گوشی ساختم بعد گوشی رو هات اسپات کردم و آپدیت کردم کنسول رو بعد گفت اکانت رو اگه دارید بزنید زدم آخرش این پیغام اومد you appear to be in Region that where this service isn't available. دی ان اس گوگل و دی ان اس cloudflare و 208.67.222.222
208.67.220.222 رو زدم و با هر بار امتحان دوباره همون پیغام اومد. اشکال از چیه؟ دی ان اس خوبی سراغ دارید؟

سوال بعدیم در مورد دسته ایکس باکسه. اولش با سیم وصل کنسول کردم تو ست آپ اولیه تا اینکه تمام مراحل تنظیمات کنسول و آپدیت رو انجام دادم بعد سیم رو دراوردم ولی هر کاری کردم بدون سیم کار نکرد. آیا باید اول اکانت رو وارد کنم؟ چون مینویسه this controller isn't assigned to account. باید دسته رو چجوری فعال کنم؟

آیا بعد از وارد کردن اکانت با موفقیت و وارد شدن میشه مثل ps5 از خود دستگاه وارد استور xbox شد و بازی رایگان هیلو بخش آنلاین رو دانلود کرد از خود دستگاه؟

فن و بوی دستگاه طبیعیه ولی ممکنه دور فن زمانی که کنسول دماش بره بالا افزایش پیدا کنه که در اون حالت هم بازم صدای خاصی نمیشنوید

در مورد dns از سایت شکن یا الکترو استفاده کنید که من الکترو براتون همینجا میزارم مشکلتون حل میشه

78.157.42.100
78.157.42.101

دسته ربطی به اکانت نداره و کنسول بدون داشتن اکانت هم کار میکنه با دسته
شما احتمالا درست سینک نکردین و یه دکمه سینک کوچک روی دسته داره که میزنید شروع میکنه تند تند چشمک زدن

روی کنسول هم یه دکمه سینکه داره که بزنید چراغ کنسول هم چشمک میزنه

این ۲ تارو بزنید تا دسته با کنسول سینک بشه

در مورد سوال آخر هم بله اکانت لاگین کنید میتونید به راختی از استور دانلود کنید

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
568
تشکر از شما علاوه بر این کارها،
این کار واقعا جواب داده برام :وقتی تو فیفا میرم در بخش لودینگ ها دکمه های دسته رو تند تند میزنم تا دسته وقتی تو فیفا هستم کار کنه با این کار تا حالا فریز نشده،
خیلی باگ عجیبیه، اما یه ایراد الان دارم اونم اینه وقتی فیفا میزنم بعضی اوقات خط های رنگی رو مانیتور میاد و میره یا صفحه پرش داره خیلی رو مخ میشه.
مانیتور یا tv کنسول رو بخوبی ساپورت نمیکنه این حالت وقتی پیش میاد که از تبدیل روی مانیتور استفاده کنی اگه نمیکنی یه بار روی tv تست بزن ببین این طوری میشه یا نه کلیر کش رو هم حتما انجام بده چند صفحه قبل توضیح دادم به چه صورتی باید انجام داد

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
واقعا از اینکه به سوالت جواب میدید متشکرم. من بعد از xbox 360 به ps4 سوئیچ کردم و اکس وان نداشتم برای همین خیلی سوال برام پیش میاد. الان تازه متوجه شدم اکوسیستم xbox چقدر دلچسب شده.

دوستان من یه اشتباهی کردم دیروز کنسول رو گذاشتم حالت standby. کنارش نوشته بود حالت power saver هم میتونید بذارید. بعد کنسول قبلیم که ps4pro بود.وقتی حالت رست مود میذاشتم قشنگ بازی هارو دانلود می‌کرد. منم به خاطر همین مساله گذاشتم حالت standby ولی اشتباهی که کردم فکر کردم بعد از زدن گزینه power off کنسول کاملا خاموش شده و بعد از اینکه خاموش شد تو حالت استند بای سه شاخه ( تو یوتوب دیدم معمولا دو شاخه هست سیم پاور مال من سه شاخه‌س نمیدونم ایرادی داره؟) رو کشیدم به خاطر اینکه موبایلم رو با مبدل سه شاخه شارژ کنم و بعد از اینکه شارژ شد دوباره وصل کردم به دستگاه. صبح که بیدار شدم دستم رو گذاشتم تو قسمت دایره رنگ مشکی که برای فن هوای سری اس هست دیدم خیلی کم گرم هست. خیلی ناچیز. با خودم شک کردم گفتم مگه کنسول خاموش نبوده؟ بعد کنسول رو شن کردم دیدم در عرض ۲ ثانیه منوی کنسول اومد. پس متوجه شدم کنسول کامل خاموش نبوده حتی با اینکه سه شاخه برق رو در آورده بودم. فهمیدم شاید تو حالت استند بای فن کنسول کار میکنه. سوالم اینجاست که اون موقعی که تو حالت استند بای سه شاخه رو درآورده بودم؛ به کنسول و ssd ضرری نرسانده باشه؟ خیلی ممنون راهنمایی بکنید کنسول رو تازه خریدم چیزی نمیدونم.😇

سوال بعدیم در مورد حالت استند بای هست. آیا کنسول در حالت استند بای بازی هارو دانلود میکنه؟ آخه هیچ نوری از کنسول روشن نیست در این حالت. به نظرتون تو حالت استند بای بذارم بازی دانلود بشه یا کنسول کاملا روشن باشه شب تا صبح؟ آیا همزمان چند بازی رو دانلود کنیم مشکلی پیش نمیاد؟ تداخل دانلودی پیش نمیاد که فایل خراب بشه ایا؟ میدونم سوالم مبتدی ولی واقعا کنجکاوم کرد.

سوالم آخرم در مورد جابجا کردن کنسول هست. من تو ps4pro شب ها کنسول رو از برق در میاوردم می‌بردم یه گوشه دیگه میذاشتم برای اینکه نزدیک به مودم باشه بهتر دانلود کنه این کار رو همیشه میکردم و مشکلی نداشت. تو xbox series اگه مثلا بعد از بازی کردن مثلا بیست دقیقه بعد از برق در بیارم برم یه گوشه دیگه وصل کنم ایرادی نداره؟ یه جا خوندم نوشته بودید فن کنسول در جریانه هنوز بعد از خاموش کردن. حتی بعد از full shut down کردن؟ اصلا همیشه باید بعد از بازی full shut down کنیم تا خاموش بشه?
این حالت full shut down تو منو نیست و خیلی حوصله سر بره هر سری برم تو تنظیمات. پس power off به چه دردی میخوره !!

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
واقعا از اینکه به سوالت جواب میدید متشکرم. من بعد از xbox 360 به ps4 سوئیچ کردم و اکس وان نداشتم برای همین خیلی سوال برام پیش میاد. الان تازه متوجه شدم اکوسیستم xbox چقدر دلچسب شده.

دوستان من یه اشتباهی کردم دیروز کنسول رو گذاشتم حالت standby. کنارش نوشته بود حالت power saver هم میتونید بذارید. بعد کنسول قبلیم که ps4pro بود.وقتی حالت رست مود میذاشتم قشنگ بازی هارو دانلود می‌کرد. منم به خاطر همین مساله گذاشتم حالت standby ولی اشتباهی که کردم فکر کردم بعد از زدن گزینه power off کنسول کاملا خاموش شده و بعد از اینکه خاموش شد تو حالت استند بای سه شاخه ( تو یوتوب دیدم معمولا دو شاخه هست سیم پاور مال من سه شاخه‌س نمیدونم ایرادی داره؟) رو کشیدم به خاطر اینکه موبایلم رو با مبدل سه شاخه شارژ کنم و بعد از اینکه شارژ شد دوباره وصل کردم به دستگاه. صبح که بیدار شدم دستم رو گذاشتم تو قسمت دایره رنگ مشکی که برای فن هوای سری اس هست دیدم خیلی کم گرم هست. خیلی ناچیز. با خودم شک کردم گفتم مگه کنسول خاموش نبوده؟ بعد کنسول رو شن کردم دیدم در عرض ۲ ثانیه منوی کنسول اومد. پس متوجه شدم کنسول کامل خاموش نبوده حتی با اینکه سه شاخه برق رو در آورده بودم. فهمیدم شاید تو حالت استند بای فن کنسول کار میکنه. سوالم اینجاست که اون موقعی که تو حالت استند بای سه شاخه رو درآورده بودم؛ به کنسول و ssd ضرری نرسانده باشه؟ خیلی ممنون راهنمایی بکنید کنسول رو تازه خریدم چیزی نمیدونم.😇

سوال بعدیم در مورد حالت استند بای هست. آیا کنسول در حالت استند بای بازی هارو دانلود میکنه؟ آخه هیچ نوری از کنسول روشن نیست در این حالت. به نظرتون تو حالت استند بای بذارم بازی دانلود بشه یا کنسول کاملا روشن باشه شب تا صبح؟ آیا همزمان چند بازی رو دانلود کنیم مشکلی پیش نمیاد؟ تداخل دانلودی پیش نمیاد که فایل خراب بشه ایا؟ میدونم سوالم مبتدی ولی واقعا کنجکاوم کرد.

سوالم آخرم در مورد جابجا کردن کنسول هست. من تو ps4pro شب ها کنسول رو از برق در میاوردم می‌بردم یه گوشه دیگه میذاشتم برای اینکه نزدیک به مودم باشه بهتر دانلود کنه این کار رو همیشه میکردم و مشکلی نداشت. تو xbox series اگه مثلا بعد از بازی کردن مثلا بیست دقیقه بعد از برق در بیارم برم یه گوشه دیگه وصل کنم ایرادی نداره؟ یه جا خوندم نوشته بودید فن کنسول در جریانه هنوز بعد از خاموش کردن. حتی بعد از full shut down کردن؟ اصلا همیشه باید بعد از بازی full shut down کنیم تا خاموش بشه?
این حالت full shut down تو منو نیست و خیلی حوصله سر بره هر سری برم تو تنظیمات. پس power off به چه دردی میخوره !!
نه دادش مشکلی پیش نمیاد خیالت راحت فقط دفه بعدی حواست باشه دیگه نکشی بیرون،کنسول در حالت stand byبازیها را دانلود میکنه،هارد دسگاه روشن میمونه،برا خاموش کاملم دکمه هم دسته را چن ثانیه نگه دار میتونیshut down. کنی،با کنسول نسل نه اینکارا رو نکنی بهتره اینا یه مقدار حساسن،ولی بیست دقیقه خاموش اشکالی نداره ولی کنسولا هی جا به جا نکن،وای فایت نزدیکتر کن،اونم فکر کنم قابلیت quick resume که تا روشن کردی سریع منو کنسول اومد حالا اساتید بهتر میدونن،اسمشا درست میگم یا نه

• Like
Reactions: Parmidgamergirl

Numbertwo

کاربر سایت
Oct 23, 2021
11

بهترین حالت برا کنسول اینه که هر دفعه که کارت تموم شد full shut down کنی و از پریز بکشیش بخاطر اینکه حتی تو حالت energy saver هم برق تو دستگاه جریان داره و درجواب سوال بعدی بهتره که کنسول روشن باشه وگرنه ممکنه دانلود متوقف بشه و درنهایت میتونی تنظیم کنی که کنسول بعد از ساعتی که مشخص میکنی خودکار خاموش شه

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
بهترین حالت برا کنسول اینه که هر دفعه که کارت تموم شد full shut down کنی و از پریز بکشیش بخاطر اینکه حتی تو حالت energy saver هم برق تو دستگاه جریان داره و درجواب سوال بعدی بهتره که کنسول روشن باشه وگرنه ممکنه دانلود متوقف بشه و درنهایت میتونی تنظیم کنی که کنسول بعد از ساعتی که مشخص میکنی خودکار خاموش شه
بله درست میگید،وضعیت نت ایران برا من دیشب انقدر نوسان داشت سرعت بعد هم متوقف میشد باید هی pauseو.resume میزدم،خیلی مضخرفه سرعت،تا یه سالا نیم پیش من دویست گیگ بازی دانلود میکردم تو نهایت سه شب الان تو یه شب به بیست گیگ نمیرسه

• Like

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
خیلی ممنون از راهنمایی واقعا بزرگواری میکنید دوستان؛
فقط یه مساله اینکه میگید کنسول رو جاب جا نکنم واقعا صدمه میزنه به کنسول؟ حتی اگه full shut down کنم بعد کنسول رو جابه جا کنم مثلا سه بار در هفته برای دانلود. چون اونجایی که کنسول هست سرعت اینترنت خیلی عالی نیست و مجبورم کنسول رو برای دانلود ببرم یه جا دیگه. با گوشی هات اسپات دانلود میکنم. لپ تاپم هم خرابه نمیتونه با اون دانلود کنم مثل ps4 بریزم تو کنسول. کلا با کنسول خودش راحت ترم

الان سوال دیگه ای برام پیش اومد که گفتید بهتره برای دانلود شب تا صبح کنسول روشن بمونه وگرنه دانلود pause میشه؟ اینجوری بیهوده کنسول روشن میمونه که بعد یه دفعه نصف شب برق بره!!

اصلا این حالت energy saver واسه چی هست؟ من واقعا متوجهش نشدم. برای دانلود که standby گذاشته. بعد اگه بخوایم خاموش کامل کنیم full shut down رو میزنیم دیگه این حالت انرژی سیو واسه چیه؟؟!؟!؟؟!؟!

و مهمترین سوالم که اگه کسی جوابش رو میدونه واقعا ممنون میشم اینه که خونه ما یکم گرد و خاک زیاد میشینه رو کنسول. حالا اگه بعد از بازی نیم ساعت بعد از بازی یه پارچه ای چیزی بندازم رو کنسول که گرد و خاک نگیره ایراد داره؟ اینکه میگید بعد از بازی و full shut down هم باز دور فن چرخش داره ایرادی داره؟ چون اون قسمت دایره فن بعد از بازی نیم ساعت بعدش هم گرمه باز 🤔🤔

unestaj

کاربر سایت
Mar 18, 2022
73
خوب بر ا گرد و خاک خونه،کنسولا یه طور تنظیم کن که گرد خاک کمتری هست،برا دانلودم من خودم شبا که دانلود میکنم بیدارم تا pause شد،بفهمم،بعد یه ساعت خاموشی فکر نکنم اشکالی داشته باشه کاور بکشی،اون قسمت energy saver خوده کنسول توضیح داده من دقت نکردم ولی توضیح داده,برا صرفه جویی در انرژی این چیزاس،برا اونم راهی نیست روتر،مودم،گوشیا راحت ت ه که جاشا عوض کنی تا کنسولا بگیری دست هی جا به جا کنی،ببینی انتن بهتر،میده

• Like

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
در کل روی هیچ حالتی به جز full shutdown چیزی رو کنسول نندازید چون تو بقیه حالت ها فن کنسول روشن میشه و نیاز به تنفس داره
بعد از full shutdown کردن هم حدود نیم ساعت بگذره میشه روش یه چیزی انداخت میتونید دست بزنید به بخش فن کنسول ببینید حرارتی داره یا نه

Fidoo

کاربر سایت
Aug 6, 2022
3
سلام،میخوام بدونم مصرف اینترنت رو ریموت پلی کنسول سری ایکس چقدره ،مثلا وقتی تصویر انتقال میدم رو گوشی چقد مصرف میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر