سوالات و مشکلات PSP

sayyed-ahmad

کاربر سایت
Jan 10, 2008
4
نام
سید احمد
چگونگی ریختن فایل های UMD روی Memory ؟

سلام
راستش رو بگم برام خسته کننده بود که بگردم تا شاید همچنین مشکلی رو پیدا کنم که به اون جواب داده باشن.
من بازی های با پسوند iso و cso رو میتونم تو پوشه گیم psp بریزم و بعدش اون ها رو اجرا و بازی کنم.
اما بازی god of war : chains of olympus رو که دانلود کردم به صورت فایل های umd بود؛حال سوال من اینه که برای اجرای این بازی که به صورت umd دانلود کردم باید چه کار کنم ؟
این هم از تصویر محتویات فایل بازی که دانلود کردم : اینجا

dc_error691

کاربر سایت
Apr 14, 2008
186
نام
علی
خوب این عکسی که شما گذاشتی تصویر یه فایل ISO هست که با WinRAR بازش کردی ، همین.
بریز تو پوش ISO و حالشو ببر
راستی تو خود UMD هم به صورت ISO هست نه فایل فایل

sayyed-ahmad

کاربر سایت
Jan 10, 2008
4
نام
سید احمد
خوب این عکسی که شما گذاشتی تصویر یه فایل ISO هست که با WinRAR بازش کردی ، همین.
بریز تو پوش ISO و حالشو ببر
راستی تو خود UMD هم به صورت ISO هست نه فایل فایل

از جوابت خیلی ممنونم ... شاید سوال هام خیلی ساده باشه اما من تازه کارم و تازه دیروز PSP گرفتم.
یه سوال دیگه هم دارم ؛ برخی مواقع می بینم بازی رو به چند بخش برای دانلود تقسیم کردن. باید همه اونا رو تو یه فولدر بریزیم یا این که راه دیگه ی رو باید در پیش بگیریم؟ فکر کنم اولی درست باشه ؟ آره ؟
در ضمن PSP خیلی حال میده کاش زودتر می گرفتم ... اولش ذهنیت بدی نسبت به پی اس پی داشتم اما حالا :dancing:.

dc_error691

کاربر سایت
Apr 14, 2008
186
نام
علی
یه سوال دیگه هم دارم ؛ برخی مواقع می بینم بازی رو به چند بخش برای دانلود تقسیم کردن. باید همه اونا رو تو یه فولدر بریزیم یا این که راه دیگه ی رو باید در پیش بگیریم؟ فکر کنم اولی درست باشه ؟ آره ؟
.
منظورت رو متوجه نمی شم اگه منظورت اینه که بازی رو با WinRAR به صورت part (قسمت قسمت کردن) باید با WinRAR همه رو به صورت یه File در بیاری

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
خیلی ممنون ساسان جان, برنامه ی نیست که بشه باهاش کل عکسو تبدیل به wallpaper کردچون اینجوری بعضی از قسمتهای عکس حذف میشه;)

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
من جایی مدیرها بودم یک تغییر کلی تو قسمت psp میدادم ماشاالله اینقدر اعضایی این قسمت فعالند که آدم فرصت سئوال کردن پیدا نمیکنه :sick:

همه :sleeping::sleeping::sleeping::sleeping::sleeping::toot::toot::toot::yawn::yawn::yawn::mad::angry::mad::sleeping::sleeping::sleeping:

بدبخت به هرکسی که psp بخره و بیاد تو این قسمت سئوال کنه..!!!
منظورت چيه من اين چند روزه دسترسي به اينترنت نداشتم وگرنه حتما لينكشو ميذاشتم
بعدشم من فكر ميكردم خودت تو گوگل يه سرچ ميزني پيدا ميكني;)

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
سلام

من psp رو با usb وصل میکنم ، از تو setting هم میرم تو usb connection
اما ویندوز هیچ کاری نمیکنه و removable drive نشون نمیده که برم تو مموری ؟؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من psp رو با usb وصل میکنم ، از تو setting هم میرم تو usb connection
اما ویندوز هیچ کاری نمیکنه و removable drive نشون نمیده که برم تو مموری ؟؟
جای فیش USB رو عوض کن. بزنش به USB های پشت کیس.

shadowfax

کاربر سایت
Jan 4, 2007
67
تو رو خدا یکی جوابه من را بده:
من نمی تونم بازی پاتاپون را بازی کنم.بعد رفتم ببینم می تونم درستش کنم یا نه که دیدم بچه ها گفتند بایدumd iso mode را بزارم روی sony np9660 گذاشتم و اتفاقا کار کرد .یه ذره بازی کردم و بعدش خاموشش کردم.
وقتی خواسنم روشن کنم فقط چراغش روشن میشد و بالا نمی اومد .رفتم تو ریکاوری گذاشتمش رو m33 driver اومد بالا .
مشکل چیه؟

saeedsam7

کاربر سایت
Feb 6, 2008
108
نام
سعید
مشکل عجیب

سلام
psp من از دیشب یه مشکل عجیب پیدا کرده .
وقتی روشنش می کنی همه پیکسل هاش سالمه .
اما بعد از 1و2 ساعت چند تا از پیکسل هاش از کار می افته.:confused:
بعدش اگه 15 دقیقه psp رو خاموش کنم دوباره همش درست میشه!!!:confused:
می خواستم بدونم کسایی که پیکسل سوخته دارن همشون همین طوریه lcd شون یا دایماً
پیکسل هاشون خاموشه .
سئوال دومم اینکه به نظرتون اون فایل ویدئو که واسه unstuck کردن پیکسل خاموشاست به درد می خوره ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

BClover

کاربر سایت
Sep 24, 2008
123
نام
Mehran
در مورد مشکلت باید بگم که فکر میکنم اینا خودشونو نشون نمیده بعد از یه مدت که صفحه گرم میشه اونجوری میشه
در مورد دوم هم فکر نکنم اثری داشته باشه اینجور کارا کم اثر میکنن حالا امتحان ضرر نداره شما بکن ببین چی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر