سوالات و مشکلات PSP

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
سلام من تازه psp slim گرفتم میخوام بدونم میشه با کابل تصویر بازیا رو از تو TV دید یا نه؟ اگه میشه چطوریه؟ چون فروشنده گفت نمیشه

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام من تازه psp slim گرفتم میخوام بدونم میشه با کابل تصویر بازیا رو از تو TV دید یا نه؟ اگه میشه چطوریه؟ چون فروشنده گفت نمیشه
من این مورد و خودم امتحان نکردم !
اما اینطوری که میدونم و یادم هست کابل componnent میشه بازی کرد اما کابل AV نمیشه !

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آقا من چه کنم مشکلم از کجاست؟
تو god of war اولین لودینگ گیر می کنه.
تو FFVII جلوترکه میره اونم گیر می کنه.
تو Burnout هم تو لودینگ هنگ می کنه و خودش خاموش میشه.
از 4.01 به 3.90 هم دانگرید کردم.
آقا چرا کسی به سوال من جواب نمی ده؟؟؟
پس من چی کار کنم اصلا این تاپیک رو برای چی زدین؟؟
اصلا کدوم رم برای PSP مناسب تره؟؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آقا من این سایلنت هیل رو ریختم نیومد بعد پاکش کردم اومد!قبلا هم گاد او وار را ریختم نیومد که دوباره ریختم اومد.
مشکلم چیه؟؟
ببخشید که اینقدر سوال می پرسم. خودتون می دونید که تازه واردم.

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
یه سوال داشتم .سرعت cpu را که روی 333 بزارم برا دستگاه مشکلی ایجاد نمیکنه در طول زمان؟
فکر نمی کنم چون من خودم از وقتی خریدم رو 333 هست و مشکلی هم پیش نیاورده ( یه سال و خورده ای هست )
آقا من چه کنم مشکلم از کجاست؟
تو god of war اولین لودینگ گیر می کنه.
تو FFVII جلوترکه میره اونم گیر می کنه.
تو Burnout هم تو لودینگ هنگ می کنه و خودش خاموش میشه.
از 4.01 به 3.90 هم دانگرید کردم.

آقا چرا کسی به سوال من جواب نمی ده؟؟؟
پس من چی کار کنم اصلا این تاپیک رو برای چی زدین؟؟
اصلا کدوم رم برای PSP مناسب تره؟؟
احتمال زیاد همون مشکل از مموری PSP هست - فک کنم همین Sony HighSpeed ها خوب باشه ولی باید بگردی یه خوبش رو گیر بیاری ( منظورم اینه که حتماً نباید اصل اصل باشه چون اصل اصل خیلی گرون در میاد برات و خیلی هم سخت هست پیدا کردنش ، باید یه درجه بعد از اصل رو گیر بیاری که اکثراً جاهایی که تو کار PSP هم هستن بهتر میشه گیر آورد مثل پرتو )
آقا من این سایلنت هیل رو ریختم نیومد بعد پاکش کردم اومد!قبلا هم گاد او وار را ریختم نیومد که دوباره ریختم اومد.
مشکلم چیه؟؟
ببخشید که اینقدر سوال می پرسم. خودتون می دونید که تازه واردم.
خوب یعنی الان میاد دیگه - دیگه مشکل رفع شده :cheesygri
نرم افزاری واسه psp نیومده که فایل های wmv و avi رو اجرا کنه؟
منکه ندیدم

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
فکر نمی کنم چون من خودم از وقتی خریدم رو 333 هست و مشکلی هم پیش نیاورده ( یه سال و خورده ای هست )

احتمال زیاد همون مشکل از مموری PSP هست - فک کنم همین Sony HighSpeed ها خوب باشه ولی باید بگردی یه خوبش رو گیر بیاری ( منظورم اینه که حتماً نباید اصل اصل باشه چون اصل اصل خیلی گرون در میاد برات و خیلی هم سخت هست پیدا کردنش ، باید یه درجه بعد از اصل رو گیر بیاری که اکثراً جاهایی که تو کار PSP هم هستن بهتر میشه گیر آورد مثل پرتو )

خوب یعنی الان میاد دیگه - دیگه مشکل رفع شده :cheesygri

منکه ندیدم
آخه فقط سایلنت هیل هست که اینطوریه.
LocoRoco ، Worms ، Burnout ، MGS اینا همه قبلا میومدن اما الان باید یا دوبار بریزیم و پاکشون کنیم تا بیان یا نمیان.
این رمی که من دارم فاکتور داره روش نوشته 32000 تومن SanDisk اصل. البته دست دوم گرفتم ها.
چیکار کنم حالا؟؟

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
آخه فقط سایلنت هیل هست که اینطوریه.
LocoRoco ، Worms ، Burnout ، MGS اینا همه قبلا میومدن اما الان باید یا دوبار بریزیم و پاکشون کنیم تا بیان یا نمیان.
این رمی که من دارم فاکتور داره روش نوشته 32000 تومن SanDisk اصل. البته دست دوم گرفتم ها.
چیکار کنم حالا؟؟
اینجور مشکلات قبلا هم برای دوستان پیش اومده
با عوض کردن رم یا بازی ها مشکلشون حل شد.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اینجور مشکلات قبلا هم برای دوستان پیش اومده
با عوض کردن رم یا بازی ها مشکلشون حل شد.
آقا احسان قیمت یه رم بین 15 تا 18 هزار تومن هستش، اما قیمت یه بازی بین 750 تا 1000 تومن هست.
به نظرتون می تونه اشکال بیشتر از کدوم جانب باشه؟؟ رم یا بازی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر