سوالات و مشکلات PSP

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
:love:یه برنامه برای تبدیل بقیه فرمتها به فرمتی که قابل اجرا روی psp باشه میخوام:love:

:love:با کیفیت خوب تبدیل کنه امولاتور یا برنامه برای دیدن هم نخواد:love:
بقيه فرمت ها من نميدونم منظورت چيه، ولي ما كلا 2 نوع فرمت رايج بيشتر نداريم Cso , Iso

براي تبديل هم از برنامه Yacc يا ISO Compressor ميتوني استفاده كني.

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
رم psp من قسمت بالاي شيارهاش يه ترك خورده و جدا ميشه . از ديروز ديگه بازي روش كپي نميشه ولي بازي هايي كه روش بوده را اجرا ميكنه . حالا فكر ميكنيد مشكل از رم باشه ؟

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
رم psp من قسمت بالاي شيارهاش يه ترك خورده و جدا ميشه . از ديروز ديگه بازي روش كپي نميشه ولي بازي هايي كه روش بوده را اجرا ميكنه . حالا فكر ميكنيد مشكل از رم باشه ؟

رم من هم از 3 جا ترک خرده اما هیچ مشکلی نداره و فکر نکنم مشکل از رم باشه بهتر هست یکبار رم و فرمت کنی شاید درست بشه !

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من رمم را يك بار هم فرمت كردم ولي بازيهاي حجيم مثل manhunt 2 يا gta را نميريزه و ارور ميده ميگه can not copy , the device is not ready . بازي هاي كم حجم مثل pes 5 را ريختش . حالا نميدونم چيكار كنم يعني رمم خراب شده ؟ خواهشن كمكم كنيد .

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
داخل بازی MGS OPS وقتی میخواد بازی load بشه صفحه سیاه میشه و دیگه هیچ کاری نمیشه کرد جز خاموش کردن دستگاه مشکل از کجاست ؟ سرعت cpu رو روی 333 هم گذاشتم ولی فایده نداشت.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آقا من تازه پی اس پی خریدم .تو پرو 2007 بعد اولین بازی مستر لیگ بازی هنگ میکنه ؟؟؟
شما احتمال زياد iso اي كه داري ممكنه مشكل داشته باشه. اين بازي رو روي PSP ديگه اي هم تست كردي؟ چون احتمالش زياده كه بازي خراب باشه.

در ضمن قبل از همه چيز تنظيمات ريكاوري رو دقيق تنظيم كن:
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=6669

در ضمن اگه فرمت بازي cso هست يه بار به iso هم تبديل كن و تست كن و يا برعكس اگه iso هست به cso تبديل كن و تست كن.

فريمور هم اگه زير 3.71M33-3 هست حتما به اين ورژن آپگريد كن.
داخل بازی MGS OPS وقتی میخواد بازی load بشه صفحه سیاه میشه و دیگه هیچ کاری نمیشه کرد جز خاموش کردن دستگاه مشکل از کجاست ؟ سرعت cpu رو روی 333 هم گذاشتم ولی فایده نداشت.
شما ريكاوري رو درست تنظيم كردي؟ يه سر به تاپيك زير بزن و تنظيمات رو انجام بده:
در ضمن فريمورت چي هست؟ اگه قديمي تر از 3.71M33-3 هست حتما به اين فريمور آپگريد كن و يه بار ديگه تست كن ببين اجرا ميشه يا نه.

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام!
من از وقتی 3.71 رو نصب کردم چه قبل از اينکه بريک شم و چه بعد از اينکه بريک شدم يه ،مشکلی داشتم
هر بازی رو با هر حجمی رو چه فرمت کنم مموری رو و چه نکنم و چه با پسوند ايزو و چه پسوند سی اس او توّی game/iso کپی که ميکنم نشون نميده توی psp که ميرم و ميخوام اجراش کنم!
مموری هم هيچ مشکلی نداره چون من مدت ها داشتم ازش بدون هيچ مشکلی استفاده ميکردم و از وقتی 3.71 نصب کردم و بازی ميريزم اينجوری شده
قبلاً که مشکلی نداشتم ، برنامه و اينارو نشون ميده ولی بازی نه! جای کپی رو هم عوض کردم و جاهای ديگه رو هم امتحان کردم ولی بازم نميشناسه
حالا من چکار کنم ؟!!

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
ورژن دستگاهت چیه؟
1- اگه oe هست no-umd را disable کن(از داخل ریکاوری منو) و یک یو ام دی بزار تو دستگاه و دوباره امتحان کن ببین اجرا میشه یا نه
2- اگه m33 هست umd mode را روی sony np 9660 بزار دوباره امتحان کن ببین اجرا میشه یا نه

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
شما احتمال زياد iso اي كه داري ممكنه مشكل داشته باشه. اين بازي رو روي PSP ديگه اي هم تست كردي؟ چون احتمالش زياده كه بازي خراب باشه.

در ضمن قبل از همه چيز تنظيمات ريكاوري رو دقيق تنظيم كن:

در ضمن اگه فرمت بازي cso هست يه بار به iso هم تبديل كن و تست كن و يا برعكس اگه iso هست به cso تبديل كن و تست كن.

فريمور هم اگه زير 3.71M33-3 هست حتما به اين ورژن آپگريد كن.

.
سلام
چطور cso رو به iso تبدیل کنم یا بر عکس
ممنون:love:

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
این لینک صفحه یک نرم افزار بود که اینکار رو انجام میداد اما من نفهمیدم کدوم و دانلود کنم ؟؟؟؟

یک مشکل دیگه من رم 2 گیگ دارم گاهی اوقات که 4-5 تا بازی کم حجم میریزم توش کی دوتاشو نشون نمیده در حالی که اگه مموری فرمت کنم و دوباره بریزم همون 2 تا رو نشونشون میده دوتا مموری 2 گیگ دارم رو هردو تست کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر