سوالات و مشکلات PSP

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
من یدونه psp go به تازگی خریدم که انگار هک دایم شده است با ورزن 6.20 ولی نمیتونم بازی ها رو توش منتقل کنم وقتی دستگاه رو با کابل usb خودش به کامپیوتر وصل میکنم کامپیوتر اصلا چیزی رو در رابطه با دستگاه نشون نمیده باید چکار کنم تا کامپیوتر دستگاهمو بشناسه ؟ نیاز به برنامه یا کار خاصی هست ؟
چپ چپ ، تو قسمت Setting روی گزینه Usb Mode ضربدر بزن .... درایوش میاد تو pc.....

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
تو قسمت setting گزینه ای به نام usb mode پیدا نکردم یه گزینه بود به اسم usb connection که وقتی روش ضربدر رو میزنم این پیغام میاد connect this system to a pc or a ps3 system using a usb cable که اگر قبلش usb به کامپیوتر وصل باشه و یا بعد پیغام usb رو به کامپیوتر وصل کنم در هر دو حالت بازم رو کامپیوتر چیزی بالا نمیاد .

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
تو قسمت setting گزینه ای به نام usb mode پیدا نکردم یه گزینه بود به اسم usb connection که وقتی روش ضربدر رو میزنم این پیغام میاد connect this system to a pc or a ps3 system using a usb cable که اگر قبلش usb به کامپیوتر وصل باشه و یا بعد پیغام usb رو به کامپیوتر وصل کنم در هر دو حالت بازم رو کامپیوتر چیزی بالا نمیاد .

روی یه PC دیگه هم حتما تست کن. ممکنه مشکل از ویندوزت باشه وگرنه اصول کار همینه USB Connection رو که میزنی باید نشون بده درایو رو

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دوستان بازی resident evil 3 رو با فرمت php مخصوص اجرا روی psp دانلود کردم و اکسترکت کردم یه پوشه بهم داد که توش یدونه فایل به نام eboot.php هست دستگاهمم psp go هست که هک شده روی فریمور 6.20 هست برای اجرای این بازی چکار باید کنم ؟در روت هارد داخلی psp هم پوشه iso و mp-root و music و pictures و seplugins و video و psp هست که توی psp هم پوشه های game و چند تاپوشه ی دیگه هست .

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
خوب خودم فهمیدم که باید تو پوشه ی game تو پوشه ی psp بریزمش اما حالا بهد از اومدن ارم سونی صفحه سیاه میشه بازیه مورد ازمایش هم resident evil 3 هست حالا چکار باید بکنم ؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
خوب خودم فهمیدم که باید تو پوشه ی game تو پوشه ی psp بریزمش اما حالا بهد از اومدن ارم سونی صفحه سیاه میشه بازیه مورد ازمایش هم resident evil 3 هست حالا چکار باید بکنم ؟
این بازی PS1 هست که تبدیل شده ممکنه همخونی با فیرمورت نداشته باشه
شما بازی خود PSP رو بریز و لذت ببر PS1 کی حوصله داره آخه :D

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
سلام و خسته نباشید.
میخواستم بدونم چه جوری میشه دکمه X و O رو توی منو عوض کرد چون PSP من واسه ژاپنه دکمه X و O برعکسه :d
ممنون

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND

tarhebartar

کاربر سایت
Mar 17, 2008
4
سلام دوستان
من یک psp 3000 دارم , موقعی که خریدم فروشنده کپی خور اش کرد و یک فایل به نام update یا همچین چیزی روش ریخت میاد بخش بازی ها که هر موقع باطری تموم میشد و کپی خور می پرید اون رو اجرا میکردم , چیزی شبیه محیط داس بود 2-3 بار دکمه x رو میزدم بازی ها میومدن و کپی خور میشد.
کلا مشکلی نداشتم و با توجه به تاکید فروشنده اصلا فریم ور و نرم افزارهای دستگاه رو به روز نکردم همون 6 و خرده ای مونده !
ولی الام باز باطری اش تموم شده بود , اومدم اون فایل رو اجرا کنم و کپی خورش کنم , اون update رو اجرا میکنم بازش نمیکنه !!!!
صفحه مشکی میشه و دیگه psp گیر میکنه !
باید باطری رو بکشم بیرون و دوباره بزنم توش تا دستگاه ریست شه !!!
به نظر شما مشکل از رم هستش ؟!
چون فایل بازی هایی که قبلا پاک کرده بودم با کمال تعجب دوباره توی رم بودن و توی کامپیوتر نشون میداد ... !!!!
ممنون

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
سلام دوستان،

من مدت زیادی با PSPم کار نکردم، شاید در حد دو الی 3 سال، وقتی از جعبه بیرونش آوردم و روشنش کردم با این صحنه مواجه شدم، صدای منو و عوض شدن قسمت هاش میاد ولی LCD همینطوری باقی میمونه. حالت ریکاوری هم کار نمیکنه، PSP ضربه ندیده و از جایی هم نیفتاده. همه کار هم کردم، یعنی باطری رو درآوردم دوباره انداختم یا مموری استیک و ...، فریمور یادم نیست چی بود. اما هیچ ایده ای ندارم. باید بدم بیرون تعمیر کنند یا راهی هست؟ چه جاهایی یا جایی تعمیر تخصصی PSP انجام میده؟ اگر هزینش رو هم میدونید بگید لطفا.

124.jpg

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام دوستان،

من مدت زیادی با PSPم کار نکردم، شاید در حد دو الی 3 سال، وقتی از جعبه بیرونش آوردم و روشنش کردم با این صحنه مواجه شدم، صدای منو و عوض شدن قسمت هاش میاد ولی LCD همینطوری باقی میمونه. حالت ریکاوری هم کار نمیکنه، PSP ضربه ندیده و از جایی هم نیفتاده. همه کار هم کردم، یعنی باطری رو درآوردم دوباره انداختم یا مموری استیک و ...، فریمور یادم نیست چی بود. اما هیچ ایده ای ندارم. باید بدم بیرون تعمیر کنند یا راهی هست؟ چه جاهایی یا جایی تعمیر تخصصی PSP انجام میده؟ اگر هزینش رو هم میدونید بگید لطفا.

تو این عکس که LCD از یه سمت به نظر شکسته میاد که! LCD مشکل پیدا کرده.
والا هزینشو نمیدونم ببر سمت پاساژ لباف توی امام خمینی اونجا احتمالا درست کنن.

King of cheat

کاربر سایت
Nov 26, 2013
9
سلام
PSP 2000 من گاهی اوقات فلش پایینش از کار میافته مخصوصا وقتی که روی D-pad مقداری فشار وارد بشه بعدش بعد از مدتی(چند دقیقه تا چند ساعت)دوباره درست میشه به نظر شما مشکل از سخت افزاره؟
با اپدیت درست میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر