سوالات و مشکلات PSP

ma)-(di

کاربر سایت
May 16, 2007
160
نام
مهدی
دوستان و اساتید
یک سئوال داشتم و آن اینکه چگونه میشود آیکونهای PSP را عوض کرد و آیا اصلا" میشه اینکارو کرد .
ببخشید ... نمیدونم شاید پرسشم تکراری باشه :love:
سلام!
بله ميشه.
براي جواب سؤال شما احتياج داري كه به اين تاپيك ها مراجعه كني!

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1809

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=3746

درضمن شما فيرم‌ورتون رو هم لطفاً بفرماييد.

ممنون.

sina818

کاربر سایت
Aug 14, 2007
113
من یه مشکل عجیب دارم:
من یه umd دارم که یه بازی ماشین هستش
و چند تا بازی هم در مموری ام دارم
مشکلم اینه که وقتی umd در دستگاهه بدون مشکل همه بازی هام اجرا میشه ولی وقتی درش می آرم بازی های داخل مموری اجرا نمیشه و پیغام زیر رو میده:
The game could not be started
(80020321)
چکار کنم؟ کمکم کنید

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
sina عزیز ورژن شما 3.40OE و یا کلا یکی از ورژن های OE هست.
برای این که بفهمید ورژنتون چنده برید به System Settings --> System Information و در اونجا Software ورژن رو ببینید.
ضمنا تمامی ورژن های OE برای اجرای بازی های به UMD احتیاج دارن.
برای اینکه اون UMD رو دیگه نزارید باید به 3.52M33-2 آپدیت کنید اینم آموزشش توسط مهدی عزیز :
Code:
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=6072

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
مشکل

من مشکل تازه ای که با ایکس باکس خودم پیدا کردم اینه که وقتی بازیهارو باش اجرا میکنم این پیغام میاد. این مشکل از دستگاه منه یا از بازیها
unreadable disc

roptor_psp

کاربر سایت
Jul 22, 2006
40
نام
mehdy

register_user.gif

تشکر شده 0 بار در 0 پست
psp.gif

:confused:با سلام lcd psp من شکسته چقدر خرجم میشه ؟ از کجا باید بخرم ؟ من شیراز هستم اگه میشه یکی یه تلفن بده من تماس بگیرم مننون ؟

با شماره 09171074119 تماس بگير برات عوض مي كنن

illidan

کاربر سایت
Oct 10, 2005
38
سلام
یه psp هست که تازه خریداری شده.مشکلش اینه که همه چیزش کار میکنه ولی در اجرای بازیها مشکل داره بطوریکه برای umd این The game could not be started
80020148 ارور رو میده و برای بازیهای مموری هم بعد از اینکه آرم psp میاد صفحه سیاه میشه و دیگه هیچی!!
نظری دارید؟
164.gif

illidan

کاربر سایت
Oct 10, 2005
38
سلام
یه psp هست که تازه خریداری شده.مشکلش اینه که همه چیزش کار میکنه ولی در اجرای بازیها مشکل داره بطوریکه برای umd این The game could not be started
80020148 ارور رو میده و برای بازیهای مموری هم بعد از اینکه آرم psp میاد صفحه سیاه میشه و دیگه هیچی!!
نظری دارید؟
164.gif
در ضمن فریمورش 3.40 هست.

illidan

کاربر سایت
Oct 10, 2005
38
شما برو اينجا و تنظيمات ريكاوري رو اينجوري تنظيم كن بازم ببين مشكل داره؟
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=6669
ممنونم.ولی مشکلی که هست اینه که بعد از وارد شدن به منوی ریکاوری همه قسمتها بدون مشکل هستند جز Configuration به این صورت که وقتی وارد این قسمت میشم فقط صفحه سبز رنگ پدیدار میشه که بعد از مدتی اون هم تاریک میشه و تنها باید دستگاه رو دوباره راه اندازی کرد؟!...
352nmsp.gif

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ممنونم.ولی مشکلی که هست اینه که بعد از وارد شدن به منوی ریکاوری همه قسمتها بدون مشکل هستند جز Configuration به این صورت که وقتی وارد این قسمت میشم فقط صفحه سبز رنگ پدیدار میشه که بعد از مدتی اون هم تاریک میشه و تنها باید دستگاه رو دوباره راه اندازی کرد؟!...
352nmsp.gif
خوب فهميدم مشكلش چيه، همونطور كه قبلا هم گفته بودم اين فريمور با بعضي از دستگاه ها نميدونم چرا مشكل داره.

شما دوتا كار ميتوني بكني يكي اينكه به 3.52M33 تبديلش كني يا اينكه اگه نميخواي آپديت بكني اين كارو بكن:

به منوي ريكاوري برو و Toggle USB flash 1 رو بزن بعد در درايوي كه درست ميشه فايل Config.se رو پاك كن. (به فايل ديگه اصلا دست نزن)

بعد يه دور ريست كن و به منوي ريكاوري برو و تنظيماتي كه توي اون تاپيك دادم رو انجام بده بعد برو بازيتو اجرا كن.

اگه روش جواب داد خبرشو بده.

illidan

کاربر سایت
Oct 10, 2005
38
خوب فهميدم مشكلش چيه، همونطور كه قبلا هم گفته بودم اين فريمور با بعضي از دستگاه ها نميدونم چرا مشكل داره.

شما دوتا كار ميتوني بكني يكي اينكه به 3.52M33 تبديلش كني يا اينكه اگه نميخواي آپديت بكني اين كارو بكن:

به منوي ريكاوري برو و Toggle USB flash 1 رو بزن بعد در درايوي كه درست ميشه فايل Config.se رو پاك كن. (به فايل ديگه اصلا دست نزن)

بعد يه دور ريست كن و به منوي ريكاوري برو و تنظيماتي كه توي اون تاپيك دادم رو انجام بده بعد برو بازيتو اجرا كن.

اگه روش جواب داد خبرشو بده.
ممنون دوست عزیز.البته بعد از تنظیمات مجدد در ریکاوری منو(به جز تنظیمات configuration) مشکل حل شد.پس کار به این مرحله نکشید.
به هر حال استفاده از تجربیات شما
connie_mini_oldman.gif
که سخاوتمندانه در اختیار دیگران قرار میدید راهگشا شد.

ممنونم.
wink.gif

pyramid

کاربر سایت
Aug 7, 2007
9
سلام...
من شدیدا محتاج کمک هستم!!! FW من 3.51 m33 هست، امروز به سرم زد که Theme اش رو عوض کنم، یک چند تا تم با wave های شبیه PS3 پیدا کردم که جالب بودن و با استفاده از همون روش فلش چند بار تم رو عوض کردم آخرش هم همون فایل های اولیکه ازشون back up گرفته بودم رو ریختم ولی وقتی رفتم که بازی اجرا کنم دیدم.... واویلا!!! اجرا نمیشه!! یعنی وقتی می زنم بره تو بازی تنها چیزی که روی صفحه باقی میمونه بک گراند هست. تو رو خدا یکی یه راهی پیش پای ما بزاره×!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر