سوالات و مشکلات PSP

من فکر کنم مشکلم ازopening_plugin.rco باشه ولی من فقط فایل های جدید رو با فایل های اولی replace کردم که همین فایل opening_plugin.rco هم توش بود، فکر کنم اشتباهم همین بود چون نباید این فایل رو اصلا دست زد! حالا واقعا موندم باید چی کار کنم. کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟

من فکر کنم مشکلم ازopening_plugin.rco باشه ولی من فقط فایل های جدید رو با فایل های اولی replace کردم که همین فایل opening_plugin.rco هم توش بود، فکر کنم اشتباهم همین بود چون نباید این فایل رو اصلا دست زد! حالا واقعا موندم باید چی کار کنم. کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟

چرا به 3.52اپدیت نمی کنی من هم برای اجرای بازیها تو3.51 مشکل داشتم ولی الان که 3.52 ریختم هیچ مشکلی ندارم!!

سلام...
من شدیدا محتاج کمک هستم!!! FW من 3.51 m33 هست، امروز به سرم زد که Theme اش رو عوض کنم، یک چند تا تم با wave های شبیه PS3 پیدا کردم که جالب بودن و با استفاده از همون روش فلش چند بار تم رو عوض کردم آخرش هم همون فایل های اولیکه ازشون back up گرفته بودم رو ریختم ولی وقتی رفتم که بازی اجرا کنم دیدم.... واویلا!!! اجرا نمیشه!! یعنی وقتی می زنم بره تو بازی تنها چیزی که روی صفحه باقی میمونه بک گراند هست. تو رو خدا یکی یه راهی پیش پای ما بزاره×!
بك آپ كامل از فلش رفتي؟
يه دور فلش رو بيار فايل هاي توش رو كامل پاك كن (فرمت نكن) فقط همون فايل هايي كه ديده ميشه رو پاك كن.بعد اون بك آپي كه گرفتي رو بريز توي درايو. بعد هم ريست كن يه دور دستگاه رو و بعد به اين تاپيك برو و تنظيمات ريكاوري رو تنظيم كن:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=233285#post233285
بعد برو بازي رو اجرا كن بين بازم مشكل داره يا نه.
سلام
می خواستم بدونم راه یا برنامه ای هست که بشه از طریق اون mac address پی اس پی رو عوض کرد؟؟:blushing:
منظورت از mac address چيه؟ يكم بيشتر توضيح بده.
با درود بر شما دوستان
من قاب psp رو باز کردم که تمیزش کنم وقتی دوباره بستمش آنالوگش دیگه کار نمیکنه
دوستان اگه میتونید راهنمایی کنید
سپاس
چيكار كردي مگه؟
فكر كنم به به يه تعمير كار مراجعه كني بهتر باشه.

بك آپ كامل از فلش رفتي؟
يه دور فلش رو بيار فايل هاي توش رو كامل پاك كن (فرمت نكن) فقط همون فايل هايي كه ديده ميشه رو پاك كن.بعد اون بك آپي كه گرفتي رو بريز توي درايو. بعد هم ريست كن يه دور دستگاه رو و بعد به اين تاپيك برو و تنظيمات ريكاوري رو تنظيم كن:
http://www.bazicenter.com/forums/sho...285#post233285
بعد برو بازي رو اجرا كن بين بازم مشكل داره يا نه
.
خوشبختانه مشکلم حل شد. مشکل از اینجا بود که یکی از این theme ها یک فایل داشت با نام Opening_plugin.rco که با حرف O (بزرگ، majuscule) شروع می شد و من چون replace می کردم (به جای این که پاک کنم و بعد پیست کنم) همون O باقی می موند در حالی که اولش opening_plugin.rco با o کوچک بود. خلاصه بعد از کلی کلنجار متوجه این مسئله شدم. راستی به خاطر این لینکی هم که گذاشتی ممنون، جالب بود.

wifi-max چی هستش و چی کار میکنه؟
قیمتش چنده و کجا میشه خرید؟
جواب بدید ممنون میشم:)

راستش من دستگامو همه تنظیماتش و default کردم
حالا که می خوام فلش پلیر و enable کنم میگه باید وصل شی اینترنت
چی کار کنم؟:confused:

RSS Channel چیه و چی کار میکنه؟
شرمنده سوالام زیاد شد....:blushing:

Last edited by a moderator:
wifi-max چی هستش و چی کار میکنه؟
قیمتش چنده و کجا میشه خرید؟
جواب بدید ممنون میشم
برای اتصال psp به اینترنت میتونی استفاده کنی که از 40 هست به بالا

راستش من دستگامو همه تنظیماتش و default کردم
حالا که می خوام فلش پلیر و enable کنم میگه باید وصل شی اینترنت
چی کار کنم؟
اگر از oe یا m33 استفاده میکنی میتونی به ریکاوری بری و در قسمت registery hack دو گزینه activate wma و activate flash player رو انتخاب کنی

RSS Channel چیه و چی کار میکنه؟
میتونی به اینجا بری و متوجه بشی چکار میکنه !
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=3792

wallpaper dismissed

من تازه به 3.52 M33 -2 آپدیت کردم و وقتی از گزینه format flash 1 and reset setting یکبار استفاده کردم دیگر wallpaper را سیو نمیکند یعنی هر بار وارد یک بازی می شوم و از ان خارج می شوم wallpaper حذف می شود و theme فعال می شود و هر بار هم که psp را خاموش و روشن می کنم هم همینطور . وقتی در standby می گذارم زمینه کاملا سیاه می شود می خواستم ببینم میشود درستش کرد ؟ می تونم به 3.40 OEتبدیل کنم؟

Dixy عزیز مشخصه که Wallpaper رو سیو نمی کنه.
شما دوباره باید از Wallpaper ای که میخوای استفاده کنی.
ضمنا اصلا پیشنهاد نمی کنم که از 3.52M33-3 تبدیل کنی به 3.40OE ولی اگه میخوای تبدیل کنی بگو تا آموزشش رو بزارم عزیز.

again plz

Dixy عزیز مشخصه که Wallpaper رو سیو نمی کنه.
شما دوباره باید از Wallpaper ای که میخوای استفاده کنی.
ضمنا اصلا پیشنهاد نمی کنم که از 3.52M33-3 تبدیل کنی به 3.40OE ولی اگه میخوای تبدیل کنی بگو تا آموزشش رو بزارم عزیز.

یعنی چی؟ متوجه نشدم بالاخره میشه یک کاریش کرد که درست بشه یا نه؟

Dixy عزیز اول این 3.40OE Easy Installer رو از اینجا دانلود کن :
Code:
http://www.psp-hacks.com/file/1134
بعد از توی PSP برو USB Connection رو انتخاب کن و کابل رو هم وصل کن.
3.40OE Easy Installer رو انتخاب کن و نصب کن و بعدم ببندش.
از توی PSP برو توی Game --> Memory Stick و بعدم 3.40OE رو نصب کن.
وقتی 3.40OE رو نصب کردی 3.52M33-2 Easy Installer رو از اینجا دانلود کن و نصبش کن روی PSP با همون راه حل بالا:
Code:
http://www.sendspace.com/file/a7ca76
بعدم اول 3.52M33update و بعدم اونی که آیکون 3:33:3 داره رو نصب کن با KXloit Permanent Patcher هم کاری نداشته باش.
تموم ! الان دوباره شدی 3.52M33-2 جدید !.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or