سوالات و مشکلات PSP

خسته شدم با این Wifi پی اس پی!!!!!
آقا من الان 3 روزه پشت سر هم میرم پایتخت که برم اینترنت ولی نمیره ارور میده
برای کسی هم این اتفاق افتاده یا مشکل از یه جا دیگس (تو این هفته)
کسی منبع اصلی اینرو میدونه کجاست که بریم کنارش بشینیم؟

ببین تو پایتخت الان دیگه همه میدونن و میان و استفاده میکنن+بعضی از مغازه دارای خسیس هم یه سره با لب تاپ تو اینترنتن:mad:
شما به جای اینکه این همه پول کرایه ماشین بدی بری تا پایتخت یه کم بیشتر دستاتو با جیبات آشنا کن و یه wifimax بگیر که آخره حاله;)

ببین تو پایتخت الان دیگه همه میدونن و میان و استفاده میکنن+بعضی از مغازه دارای خسیس هم یه سره با لب تاپ تو اینترنتن:mad:
شما به جای اینکه این همه پول کرایه ماشین بدی بری تا پایتخت یه کم بیشتر دستاتو با جیبات آشنا کن و یه wifimax بگیر که آخره حاله;)
اگه wifimax اینو بگیرم باید ADSL بخرم یا نه؟

منم رفته بودم پايتخت كه همين ارور ها رو ميدادش. (WEP KEY ميخواستش )
همه طبقات رفتم.
ولي نشد كه نشد.
در كل بي خيالي طي كن.
به نظرمن اگر ميخواي با همين DIal-up براي اينترنت PSP كار كني اصلاً بي خيال Wifi Max شو!

آیا فریم ور 3.40 oe a با برنامه goedit ( برنامه برای ویرایش فیلم و عکس که با go cam گرفته شده) سازگار هست یا نه . چون من رو فرم ور 3.40 اجراش کردم اولش کار می کرد ولی بعد از سه چهار ساعت که خواستم از نو وارد بشم ضربدر که میزدم بعد از چند ثانیه psp اتوماتیک خاموش شد و برنامه هم دیگه کار نکرد و حتی دانگرید هم کردم ولی جواب نداد .

آیا فریم ور 3.40 oe a با برنامه goedit ( برنامه برای ویرایش فیلم و عکس که با go cam گرفته شده) سازگار هست یا نه . چون من رو فرم ور 3.40 اجراش کردم اولش کار می کرد ولی بعد از سه چهار ساعت که خواستم از نو وارد بشم ضربدر که میزدم بعد از چند ثانیه psp اتوماتیک خاموش شد و برنامه هم دیگه کار نکرد و حتی دانگرید هم کردم ولی جواب نداد .
روی 3.40 جواب میده :-"

منم یکی دوبار که رفته بودم پایتخت و پی اس پیم همراهم بود و تست کردم نشد. حتی آی پی هم می گرفت اما بازم ارور می داد و نمی تونست با Dns ارتباط برقرار کنه.(توی دانشگاه امیر کبیرم یابار رفته بودم اونجا هم نتونستم وصل شم)

win95psp_thumb.jpg

نصب ویندوز 95 برویPSP
امکانپذیره؟
کسی تا حالا امتحان کرده؟

سایت کامل آموزشی و دانلود های مربوطه:
http://www.hacker.co.il/psp/bochs/

توي اين سايت رو نميدونم ولي توي فروم هاي خارجي خيلي ها تست كردن و جواب داده.

البته پيشنهاد نميشه چون ممكنه يه موقع مشكل ايجاد كنه.

منم رفته بودم پايتخت كه همين ارور ها رو ميدادش. (WEP KEY ميخواستش )
همه طبقات رفتم.
ولي نشد كه نشد.
در كل بي خيالي طي كن.
به نظرمن اگر ميخواي با همين DIal-up براي اينترنت PSP كار كني اصلاً بي خيال Wifi Max شو!

وقتي سرچ ميكني ليست ISP ها رو مياره ، اوني رو انتخاب كن كه WEP KEY اش None باشه.

توي پايتخت بايد يه دونه از اون Fortex ها رو انتخاب كنيد تا وصل بشه. 3 چهار تا Fortex هست هر كدوم قدرت بهتري داشت رو انتخاب كنيد.

البته نميدونم چرا با PSP نميشه وصل شد موقعي كه ميره IP بگيره ارور ميده اما با نوت بوك به راحتي ميشه وصل شد.

من یه psp دارم خیر سرشش ژاپنیه الان یکی از پیکسلاش سوخته بعد یه نقطهی رنگی(رنگارنگ) هم وسطشه که به نظر نمیاد که پیکسل باشه فکر کنم lcd باشه تورو خدا کمکم کنید چی کار کنم که درست بشه

من یه psp دارم خیر سرشش ژاپنیه الان یکی از پیکسلاش سوخته بعد یه نقطهی رنگی(رنگارنگ) هم وسطشه که به نظر نمیاد که پیکسل باشه فکر کنم lcd باشه تورو خدا کمکم کنید چی کار کنم که درست بشه

من خودم یه پی اس پی ژاپنی دارم همین مشکل رو داره :((
ولی با هاش کنار اومدم برای شما هم اگه سوخته باشه که کاریش نمی شه کرد ولی اگه از کار افتاده باشه شاید بشه با یه برنامه هایی درست کرد ;)
یه سر اینجا بزن
برنامه های برتر Psp و آموزش

سلام به همگی .من تقریبا دو روزه psp خریدم طبق دستورالعمل دانگریدش کردم و بعد firm ware 3.04 oe-a رو روش ریختم حالا به گفته ی شما باید کپی خور شده باشه ولی من بازی رو هر جا که کپی میکنم نمیاد شاید باید جایه مخصوصی کپی بشه من تو درایو گیم کپیش میکونم باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید خیلی عجله دارم فردا باید برم کرج .مرسی

سلام به همگی .من تقریبا دو روزه psp خریدم طبق دستورالعمل دانگریدش کردم و بعد firm ware 3.04 oe-a رو روش ریختم حالا به گفته ی شما باید کپی خور شده باشه ولی من بازی رو هر جا که کپی میکنم نمیاد شاید باید جایه مخصوصی کپی بشه من تو درایو گیم کپیش میکونم باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید خیلی عجله دارم فردا باید برم کرج .مرسی
شما باید بازی هارو در پوشه ی iso کپی کنی اگه نداری یدونه تو فولدر اصلی مموریت بساز بعد کپی کن توش

آقا من فريمورمو به 3.40 آپگريد كردم حالا نيازي به برنامه DH هست يا نه

بعد چرا اين فايل هاي Dax را اجرا نميكنه ؟؟!!

Back