سوالات و مشکلات PSP

سلام خيلي مخلصيم چند وقتي نبودم ولي حالا ... سوالي داشتم من چندوقت پيش پي اس پي مو بردم پايتخت بعد يه كاري كرد كه بازيها رو بدون يو ام دي هم اجرا كنه در كل خوب بود ولي حالا بعضي از بازيها مثلا لوكسور رو نميتونم اجرا كنه حالا من چجوري بايد مثل اولش كنم كه اينارو هم اجرا كنه لطفا زودي بگيد تو رو به خدا قسم:blushing:

سوال داشتم :د
میخواستم ببينم امکان تعريف Profile تو PSP وجود نداره !؟ خوب مثلا من و برادرم میخوايم " EXIT " بازی کنيم و 2 تا سيو جدا داشته باشيم چه بايد بکنيم :د ؟!

سلام خيلي مخلصيم چند وقتي نبودم ولي حالا ... سوالي داشتم من چندوقت پيش پي اس پي مو بردم پايتخت بعد يه كاري كرد كه بازيها رو بدون يو ام دي هم اجرا كنه در كل خوب بود ولي حالا بعضي از بازيها مثلا لوكسور رو نميتونم اجرا كنه حالا من چجوري بايد مثل اولش كنم كه اينارو هم اجرا كنه لطفا زودي بگيد تو رو به خدا قسم:blushing:
وقتی psp رو روشن میکنی r رو نگه دار بعد تو قسمت configuration گزینه use no umd رو disable کن

SolidSnake و مهدی عزيز شديدا تشکر
راستش من چک کردم و گفته SolidSnake عزيز درست بود يعنی دستگاه رو برای بار اول که روشن میکنم ورژن 1.5 نشون میده ولی وقتی ایکون Change : UMD / Iso رو میزنم و میرم چک میکنم ورژن دستگاه 2.71 شده و در واقع OE نيست

/ ادیت

اما دوستان حل شد !
فعلا به این ترتيب کار رو صورت دادم که روی ایکون يگانه میزنم و يکی از بازيهارو همينطوری انتخاب میکنم دستگاه حالت ريستارت میگيره ، بعدش میام قسمت گيم و دگمه Home رو میزنم و بعد با R و L 4 بازی رو عقب جلو میکنم و انتخاب میکنم ، فعلا گويا مشکل حل شده ولی از دنيای بازی هم خوشم نيومد
باز هم تشکر SolidSnake و مهدی عزيز

حالا که ورژن psp 1.5 بود بهتره به 3.3oe آپ کنی تا بدون دوهوک بازی ها رو اجرا کنی

من هم بار اول میترسیدم بریک شه ولی اگه طبق راهنمایی هایه دوستان تو تاپیک
فریمور عمل بکنی چیزی نمی شه البته معمولا :p

خیلی ببخشبد من چند تا سوال داشتم برای خرید psp
ورژن 3.1 دانگرید میشه یا نه (اخه زنگ زدم نمایندگی گفت 15 میگیرم به ورژن 3.1 دانگرید میکنم)
کدوم ورژن psp بهتره
روی psp ویند وز نصب میشه و چه مدلیش اگه نصب میشه
مدل os A بهتره یا os B
fireware چیه و به چه دردی میخوره
همه میگن ورژن 1.5 پیدا نمیشه یه مغازه است که میفروشه اونو بگیرم یا 3.1 رو اینم آدرس که 1.5 رو میده :
آدرس :ولیعصر-بالاتر از چهار راه طالقانی-مرکز کامپیوتر پایتت-کامپیوتر علی
880907125
os و oe چیه
حروف انگلیسی که رو جعبه هستند کدومشون برای کدوم ورژنها است
مدل ژاپنی psp هم گیر میاد و مدل چینی چصوره
خیلی ممنون از کسانی که به من جواب میدن

خیلی ببخشبد من چند تا سوال داشتم برای خرید psp
ورژن 3.1 دانگرید میشه یا نه (اخه زنگ زدم نمایندگی گفت 15 میگیرم به ورژن 3.1 دانگرید میکنم)
کدوم ورژن psp بهتره
روی psp ویند وز نصب میشه و چه مدلیش اگه نصب میشه
مدل os A بهتره یا os B
fireware چیه و به چه دردی میخوره
همه میگن ورژن 1.5 پیدا نمیشه یه مغازه است که میفروشه اونو بگیرم یا 3.1 رو اینم آدرس که 1.5 رو میده :
آدرس :ولیعصر-بالاتر از چهار راه طالقانی-مرکز کامپیوتر پایتت-کامپیوتر علی
880907125
os و oe چیه
حروف انگلیسی که رو جعبه هستند کدومشون برای کدوم ورژنها است
مدل ژاپنی psp هم گیر میاد و مدل چینی چصوره
خیلی ممنون از کسانی که به من جواب میدن

برایه اطلاع و راهنمایی دانگرید ورژن 3.1 برو به تاپیک دانگرید ورژن هایه مختلف
خوب ورژن دستگاه هر چی به روز تر باشه بهتر هست برایه مقایسه ورژن ها و فریمور ها برو به تاپیک فریمور ها
فکر کنم ویندوز 95 نصب بشه ولی به نظر من نیاز به ویندوز نیست چون خودش یه چیزی تو مایه هایه ویندوز داره
ورژن 1.5 پیدا نمی شه اونیم که بهت گفته دانگرید شده به 1.5
مدل ژاپنی psp با مدل چینی هیچ فرقی نمی کنه

کمک

میشه یکی لطف کنه آموزش دانگرید 2.81برای من بزاره (ic1003)

خیلی ممنون

بابا همه میگن psp رو خاموش کنید وبعد ازاینکه دوباره روشنش کردین R رونگه دارید (من که خودمو کشتم نشد) امکان داره psp ایراد داشته باشه

grooss من می خاستم از شما psp بگیرم اما نشد (باور کن) :crying: :crying: :crying: :crying:

وبعد اینکه من نمی تونم هیچی روی psp بریزم میشه یکی منو راهنمایی کنه (وقتی میخام چیزی توش بریزم error میده وپنجرش بسته میشه (توی کامپیوتر)وباید دوباره Oوبعد باز X روبزنم تا باز دوباره کامپیوتر pspرو بشناسه {ERROR CANNOT COPY}

خیلی ممنون میشم اگر خیلی سریع راهنماییم کنید

بابا همه میگن psp رو خاموش کنید وبعد ازاینکه دوباره روشنش کردین R رونگه دارید (من که خودمو کشتم نشد) امکان داره psp ایراد داشته باشه
باید کامل خاموش بشه یعنی چند ثانیه دکمه پاور رو بگیر .وقتی سریع خاموش کنی میره رو sleep mode

psp

:(
سلام به دوستان عزیز
من به یک کانورتور برای بازیهای سگا نیاز دارم که روی پی اس پی ورشن 3.2 اجرا بشه:
blushing:
و هچنین یک ویندوز که روی پی اس پی ورشن 3.2 اجرا بشه

با تشکر
:love:

Back