سوالات و مشکلات PSP

اما راستش من اصلا جايی به نام يگانه نرفتم ، مغازه ای بود به نام دنيای بازی " آقای ابراهيمی " و بعد از عمليات کپی ايکون يگانه اضافه شد! راه حل چيست
89.gif

عزیزم
خوب یک پاسخ هست !
اون ابراهیمی رفته و به تور دزدانه از یگانه دزدیده :-"

جالبتر اینکه من قبل'ش جام زرين با خودم نبرده بودم که حدس بزنم دنيای بازی جهت کپی به يگانه مراجعه میکنه !
kaffeetrinker_2.gif

فکر کنم اون عکسی که از ورژن psp گذاشتی بعد این باری که با devhoke ریستارت شده psp و ورژن واقعی psp نباشه یه بار psp رو خامش کن بد که روشن کردی برو ورژن psp زو بیین

از اونجایی که میگی umd دمو داری و umd دمو روی ورژن 2.00 به بالا کار میکنه ورژن Psp شما باید 1.5 باشه واسه همین وقتی psp رو خامش میکنی در واقع به ورژن اصلی psp که 1.5 باشه بر گشتی و این اخطار رو میده که psp شما 1.5 و برای اجرای این umd باید به 2.00 آپ کنی. حالا ازون جا که ورژن 1.5 داری که بازیها رو با دوهوک اجرا میکونه باید با ذو هوم فیرم وار های بالاتر سونی رو تو psp شبیه سازی کنی

فکر میکنم مشکلت با دو هوک باشه
این تنظیمات رو انجام بده

umd selcet---------------->iso -----> ye bazi entekhab Kon

boot select-------------------------------->reboot Xmb

firmware----------------------------------------> 2.71

cpu clock ------------------------------------>222
بد برو سفشقف ro bezan

ببین وارد بازی میشه یا نه اگه وارد بازی نشد برو قسمت game -------> umd ببین بازی که انتخاب کردی رو نشون میذه یا نه

اکه دروس شد که psp شما 1.5 هستش و اونو به oe آپدیت کن اگه نشد احتمال داره دوهوک مورد داشته باشه یه دو هوک دیگه نصب کن

اینا به ذهنم میرسید با تو ضیحاتی که دادی امیدوارم کمکت کنه

آخرین ویرایش:
عليرضا برو ورژن دستگاهت رو نگاه كن ببين چيه دقيقا، 2.71 SE هست ؟

به نظر من بيا OE 3.10 رو خودت بريز روش، كارت خيلي راحت ميشه ديگه Devhook نيازي نيست.

راستي يكم گرون گرفتي.

چرا بهش نگفتي 3.10 بريزه؟

SolidSnake و مهدی عزيز شديدا تشکر
راستش من چک کردم و گفته SolidSnake عزيز درست بود يعنی دستگاه رو برای بار اول که روشن میکنم ورژن 1.5 نشون میده ولی وقتی ایکون Change : UMD / Iso رو میزنم و میرم چک میکنم ورژن دستگاه 2.71 شده و در واقع OE نيست

/ ادیت

اما دوستان حل شد !
فعلا به این ترتيب کار رو صورت دادم که روی ایکون يگانه میزنم و يکی از بازيهارو همينطوری انتخاب میکنم دستگاه حالت ريستارت میگيره ، بعدش میام قسمت گيم و دگمه Home رو میزنم و بعد با R و L 4 بازی رو عقب جلو میکنم و انتخاب میکنم ، فعلا گويا مشکل حل شده ولی از دنيای بازی هم خوشم نيومد
باز هم تشکر SolidSnake و مهدی عزيز

دوستان عزيز 3 درخواست :

1: فايلهای تصويری رو در کدوم پوشه [ هنگام اتصال به کامپيوتر ] بريزم
2: مبدل سگا روی این ورژن که دارم کار میکنه ؟! و در واقع اگر میشه لينکش رو بدين
3: يک کانورتر حرفه ای جهت PSP | Mp4 اگر معرفی کنين ممنون میشم [ کانورتر زياد دارم حتی برای PSP ولی هيچ کدوم روال خوبی رو طی نمیکنن ]

با برنامه safe-password چجوری میشه کار کرد لطفا راهنمایی کنید. ورژن من هم 3.03oe-b
هست لطفا کمکم کنید راستی این برنامه crazypaint3-05 اجرا نمیشه. لطفا راه حل رو بگید؟

دوستان عزيز 3 درخواست :

1: فايلهای تصويری رو در کدوم پوشه [ هنگام اتصال به کامپيوتر ] بريزم
2: مبدل سگا روی این ورژن که دارم کار میکنه ؟! و در واقع اگر میشه لينکش رو بدين
3: يک کانورتر حرفه ای جهت PSP | Mp4 اگر معرفی کنين ممنون میشم [ کانورتر زياد دارم حتی برای PSP ولی هيچ کدوم روال خوبی رو طی نمیکنن ]

همه سوال هات تو قسمت برنامه ها وجود داره شبیساز هم رو 1.5 کار میکنه

توی روت مموری یه پوشه بساز به نام Mp_root بعد توی این پوشه یه پوشه بساز به نام 100mnv01
ببین درسته؟ آخه دقیق یادم نیست.کنسول هم دستم نیست که دقیق بهت بگم.در ضمن باید Mp4 For Psp باشه...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or