سوالات و مشکلات PSP

درود بر دوست گرامی !

شما بهتره اسم و مشخصات برنامه رو بگید تا اینکه برنامه رو اپلود کنید ;)
دوست من
نام برنامه ها اینها هستند :
  1. battery_mod
  2. devhook046_0000
  3. PspFileManager_v[1].03b2
  4. SVCapture05
  5. WiFiController_v0[1].4.2
مشخصات برنامه اولی یک پوشه که در آن چند فایل است و فکر کنم برنامه تغییر آیکون باطریباشه چون چند آیکون مخطلف داره .
در مورد مشخصات بقیه برنامه هاهم همینو فقط میدونم که یک پوشه است و در آن چند فایل .

مموری استیک؟؟؟

سلام!
من می خواستم دیروز برم یه مموری 2 گیگ بگیرم دیدم قیمت ها خیلی بالان.
تو جمهوری همه می دادن 90 تومن!!!
مثل این که از این مدل جدیداس که یه آدابتور هم توش داره...
B00083JQY0.01.LZZZZZZZ.jpg

می خواستم بدونم اون مدل قدیمی ها که فقط یه مموری توش بود رو از کجا می تونم پیدا کنم؟؟؟
همه تو جمهوری می گفتن نداریم... :((
مرسی...

بچه ها این مشکل من هنوز حل نشده.یعنی کسی از این مشکل psp من سر در نمیاره.وقتی بازی میریزم تو دستگاه البته وقتی حجم بازی ها زیاد بشه (بیشتر از 1gig یا بعضی موقع ها 600MB) میخوام psp رو به pc وصل کنم این ارور رو میده و مجبورم که مموری رو فرمت کنم تا درست بشه.

reza.JPG

در ضمن نمیتونم از save بازیهام هم کپی بگیرم و موقع کپی کردن ارور میده.

اون 2 گیگی که شما قیمت گرفتین 90 تومن سرعتش زمین تا اسمون با اون 35 تومنیا فرق میکنه.چون اصل سونی هست.

یعنی این 35 تومنی ها اصل نیست؟؟؟
حالا زیاد مهم نیست ؛ همین 35 تومنی ها رو از کجا پیدا کنم؟
تو جمهوری که هم از دم می گفتن 85 تا 90 تومن !

یعنی این 35 تومنی ها اصل نیست؟؟؟
حالا زیاد مهم نیست ؛ همین 35 تومنی ها رو از کجا پیدا کنم؟
تو جمهوری که هم از دم می گفتن 85 تا 90 تومن !
نه خير اينا اصل نيست.

ولي همه از همينا استفاده ميكنن.

35 تومن هم نيست 25 تومن هست.

براي خريد هم ميتوني به جمهوري سر بزني پاشاژ حافظ و پاساژ مستوفي جفتشون دارن من ديروز اونحا بودم 25 تومن هم هست.

مثل این که از این مدل جدیداس که یه آدابتور هم توش داره...
اين اداپتور هم اصلا بدردت نميخوره نگران نباش.

بچه ها این مشکل من هنوز حل نشده.یعنی کسی از این مشکل psp من سر در نمیاره.وقتی بازی میریزم تو دستگاه البته وقتی حجم بازی ها زیاد بشه (بیشتر از 1gig یا بعضی موقع ها 600MB) میخوام psp رو به pc وصل کنم این ارور رو میده و مجبورم که مموری رو فرمت کنم تا درست بشه.
ممكنه مموري شما مشكل داشته. شما به نظر من اگه دوستي چيزي داري كه مموري داره ماله اونو بگير و تست كن.

يا اينكه اگه كسي ميشناسي كه آشناست برو پيشش و روي PC اون اين كارو بكن.

اينجوري بهتر ميشه فهميد مشكل از چيه. اگه روي PC طرف كار كرد كه خوب مشكل از PC تو هست اگه مموري طرف رو زدي و روي PC خودت كار كرد خوب مموريت خرابه.

Major

سلام به دوستان عزیز
ببینین من دو سه تا مشکل دارم می خوام ببینم نرمال هستن یا نه یعنی شما هم برخورد کردین یا نه
اول اینکه وقتی بعضی برنامه ها یا بازیهای دمو را اجرا می کنم صفحه پی اس پی سیاه شده و هیچ دکمه ای کار نمی کند بعد تنها راه چاره اینه که پی اس پی رو کلاا خاموش کنم و بعد دوباره از اول؟
ایا این به پی اس پی صدمه نمی زنه ؟
ایا پی اس پی مثل ویندوز بعد یه مت کار کردن نیاز به نصب دوباره فریم ویر برای رفع مشکلات کوچولو موچولو دارد یا نه؟
من یک لینک قابل دانلود و مجانی برنامه
psp plsyer v1.5
میخوام یکی گرفتم ولی
فاجعه است
نحوه اجرای بازیهای سه فولدری رو هم یک توضیح بدی ممنون میشم
خطری که ندارن تو اجرا برای پی اس پی؟
خیلی مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or