سوالات و مشکلات PSP

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
سلام
من یه دونه psp فت دارم مدل 1000
اما اصلا رم رو نمیشناسه
نمیدونم مشکلش از چیه؟هر رمی میندازم اصلا انگار نه انگار.تو قسمت فرمت رم میرم هم رم رو نمیشناسه.رم تو دستگاه میندازم اون چراغ کنار جواستیک هم همینجوری چشمک میزنه
اگر کسی میدونه مشکل از چیه راهنمایی کنه
فریمویر دستگاه هم 3.51 هستش
ممنون میشم راهنمایی کنید

مدل رم چیه....؟

امکان داره کلاً رمِ خراب باشه...عوضش کن ببین مشکل حل میشه یا نه...

بهترین مدل رم MagicGate...هست...اصل سونی...

این مشکل هم هیچ ربطی به Frameware دستگات نداره...خیالت راحت....

رم و به کامپیوتر بزن ببین اصلاً میشناسه یا نه....البته من خودم هم یه رم داشتم که با کامپیوتر کار میکرد...ولی PSP به هیچ وجه نمیشناختش...:-/

Mila:D

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
سلام
psp من بعضی موقع ها رمش میپرید (اگه وسط بازی بود صفحه سیاه میشد) و چراغ نارنجی شروع به چشمک زدن میکرد

حالا بردم درست کردم از من 30 تومن گرفت!
زیاد گرفت یا همین قیمتشه؟
اصلا هم نمیدونم چکار کرد
شاید مشکل خاصی نداشت
شاید رم ریدرش رو عوض کرد
شاید رم ریدر دست دوم جاش گذاشت!

میخوام نظرتونرو بدونم

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
والا منم آخر بردم دادم تعمیر #:-s
گفتن که 20 25 خرج داره.
رمهای زیادی روش تست کردم(حتی اصلی سونی)اما بازم جواب نداد
نمیدونم داستان چیه؟حالا از جا رمی بوده یا چی

s-nima

کاربر سایت
Sep 8, 2009
124
نام
نیما
سلام دوستان من بازی فیفا 12 رو واسه پی اس پی دانلود کردم و از حالت rar خارجش کردم و یه فایل iso به دست اومد اونم از حالت فشرده خارج کردم یه پوشه به دست اومد اونو هم تو قشمت game در پوشه psp مموری کارد دستگاه قرار دادم ولی دستگاه اونو نمیخونه باید چیکار کنم؟

s-nima

کاربر سایت
Sep 8, 2009
124
نام
نیما
سلام دوستان.وقتی میخوام بازی فیفا 12 رو تو پی اس پی اجرا کنم ارور 80020148 میده .ولی اول که هنوز با R دستگاهو روشن نکرده بودم و UMD رو به no UMD تغییر نداده بودم به جای 148 321 میداد.فریمور دستگاهم 3.80 هستش .باید چیکارکنم؟

آخرین ویرایش:

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
سلام دوستان.وقتی میخوام بازی فیفا 12 رو تو پی اس پی اجرا کنم ارور 80020148 میده .ولی اول که هنوز با R دستگاهو روشن نکرده بودم و UMD رو به no UMD تغییر نداده بودم به جای 148 321 میداد.فریمور دستگاهم 3.80 هستش .باید چیکارکنم؟
اوفــــــــــــ فریموردستگاهت خیلی قدیمیه!!!
یا باید بازی برای تمامی cfw فیکس شده باشه یا اینکه فریمورت رو به 6.60 ارتقا بدی

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
LCD PSP go رو چقدر ميگيرن عوض كنن ؟؟ يه چند وقتي بود هي ميومد بعد دوباره تصوير ميرفت ، الان يه چند وقتيه ديگه LCD روشن نميشه ، الان فقط ميشه باهاش موزيك گوش داديه جاي مطمين هم اگه ميتونين معرفي كنين..

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
LCD PSP go رو چقدر ميگيرن عوض كنن ؟؟ يه چند وقتي بود هي ميومد بعد دوباره تصوير ميرفت ، الان يه چند وقتيه ديگه LCD روشن نميشه ، الان فقط ميشه باهاش موزيك گوش داديه جاي مطمين هم اگه ميتونين معرفي كنين..
واسه تعویضش 60 میگیرند

Wellborn

کاربر سایت
Mar 9, 2010
10
سلام من با پلاگین Protect me مشکل دارم . پلاگین رو ریختم تو پی اس پی گو و اجراش کردم و تمام مراحل رو درست انجام دادم . (نرم افزاریه برای قفل گذاشتن روی پی اس پی) یه نفر اومد و پسورد رو 3 بار اشتباه وارد کرد حالا هی داره آلرت میده پی اس پی و به هیچ طریقی خاموش نمیشه و یا از پلاگین خارج نمیشه . به کامپیوتر وصل نمیشه و منوی ریکاوری هم نمایدش . چه کار میتونم بکنم ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر