سوالات و مشکلات PSP

foadkratos

کاربر سایت
Dec 10, 2010
174
نام
مصطفی
اقای taherism
با تشکر از راهنماییتون
فقط میخواستم بگم من این بازی رو وقتی که دستگاه رو خریدم روی مموری داشتم و خیلی خوب اجرا میشد ولی یه نفر پاکش کرد!!!
حالا یه نسخه خریدم و ریختم روی دستگاه ولی الان این مشکل رو دارم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید!!
مرسی!!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
اقای taherism
با تشکر از راهنماییتون
فقط میخواستم بگم من این بازی رو وقتی که دستگاه رو خریدم روی مموری داشتم و خیلی خوب اجرا میشد ولی یه نفر پاکش کرد!!!
حالا یه نسخه خریدم و ریختم روی دستگاه ولی الان این مشکل رو دارم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید!!
مرسی!!
مطمئنید که ورژن قبلی god of war ghost of sparta بوده؟!

hasankachal

کاربر سایت
Nov 10, 2009
114
psp 3000 من وقتی که روی sleep می ذارم بعد که دوباره می خوام روشنش کنم، چراغ سبز میشه اما صفحه سیاهه.بعد از حدود 7-8 ثانیه اون چراغ سبز هم خاموش میشه. بعد که باز دوباره روشن می کنم کپی خور دیگه نیست و باید از اول کپی خور کنم. حالا من چیکار کنم؟؟؟ در ضمن 5.03 gen-c هستش

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
کمک

میخواستم ببینم شما میتونید بگید یه psp 2000 slim کپی خور دایم با هدفون وکیف رم 8 گیگ 10 تا دی وی دی بازی چند می ارزه؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
psp 3000 من وقتی که روی sleep می ذارم بعد که دوباره می خوام روشنش کنم، چراغ سبز میشه اما صفحه سیاهه.بعد از حدود 7-8 ثانیه اون چراغ سبز هم خاموش میشه. بعد که باز دوباره روشن می کنم کپی خور دیگه نیست و باید از اول کپی خور کنم. حالا من چیکار کنم؟؟؟ در ضمن 5.03 gen-c هستش
همیشه همین طوری می شه یا بعضی اوقات؟
میخواستم ببینم شما میتونید بگید یه psp 2000 slim کپی خور دایم با هدفون وکیف رم 8 گیگ 10 تا دی وی دی بازی چند می ارزه؟
جاش اینجا نیست ولی حدود 170تا180

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
سلام.
مموری استیک psp دوستم خراب شد مجبور شد اونو بندازه دور حالا رفته یه مموری 4 گیگ جدید گرفته وقتی میذاره توی دستگاه میگه هیچی نمیاد فریم ویر قبلیش هم 5.00 بودش حالا باید چیکار بکنه تا بازیهای روز رو بتونه اجرا کنه؟:d

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام.
مموری استیک psp دوستم خراب شد مجبور شد اونو بندازه دور حالا رفته یه مموری 4 گیگ جدید گرفته وقتی میذاره توی دستگاه میگه هیچی نمیاد فریم ویر قبلیش هم 5.00 بودش حالا باید چیکار بکنه تا بازیهای روز رو بتونه اجرا کنه؟:d
یعنی چی هیچی نمیاد؟مموری رو نمی شناسه؟
اگر نمی شناسه بدون شک خراب هست!
اگر هم می شناسه یه فرمت از طریق خود پی اس پی بکنید ببنید چی می شه!

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
یعنی چی هیچی نمیاد؟مموری رو نمی شناسه؟
اگر نمی شناسه بدون شک خراب هست!
اگر هم می شناسه یه فرمت از طریق خود پی اس پی بکنید ببنید چی می شه!

نه میشناسه ولی چیزی توش نیستش. فکر کنم وقتی مموری جدید میذارن داخل دستگاه دیگه فریم ویری روش نصب نیست که بشه باهاش کاری کرد درست میگم؟:-/

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
نه میشناسه ولی چیزی توش نیستش. فکر کنم وقتی مموری جدید میذارن داخل دستگاه دیگه فریم ویری روش نصب نیست که بشه باهاش کاری کرد درست میگم؟:-/
اصلا مموری هیچ ربطی به فرم ور نداره!(شما در روت مموری یه فولدر به نام ISO درست کنید و بازی هاتو رو بریزید توش همین)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر