سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
این ایر فلاو دقیقا" با کدام قسمت کنسول ارتباط داره ودقیقا" کارش چیه؟ بعد شکل ظاهری و استاندارد کنسول رو تغییر نمیده ؟
کدام از اینها بیشتر در جلوگیری از 3 چراغ موثره؟
مثلا" من فقط 12 ولت کنم وزیاد هم باهاش بازی نکنم کافیه؟
دوستان خواهش میکنم یه راهنمایی کنید باید تا 2 روز دیگه 360 رو ببرم برای کولینگ راهنمایی شما بهم کمک میکنه...

ممکنه مشکل از tv شما هم باشه ولی 100% مشکل از ایکس 360 نباید باشه!
احتمال این که مشکل از کابل باشه هم هست..
برای تست از کابل کامپوننت استفاده کنید. اگر بازم اره اره بود مشکل از تلویزیونه دیگه...
دست شما درد نكنه كه زحمت ميكشيد جواب سوالها رو ميديد:love:
من از TVاستفاده نميكنم از مانيتور W2261vاستفاده ميكنم احتمالآ مشكل از كابل هست؟

چه ها من دستگام ارور e74 رو میده . قبل از اینکه این ارور رو هم بده ، یه سری از نقاط صفحه سیاه بود یعنی تصویرش کامل نبود ویه سری جاهاش سیاه شده بود . چی کارش کنم ؟

چه ها من دستگام ارور e74 رو میده . قبل از اینکه این ارور رو هم بده ، یه سری از نقاط صفحه سیاه بود یعنی تصویرش کامل نبود ویه سری جاهاش سیاه شده بود . چی کارش کنم ؟
همون موقع که رنگ صفحه بهم ریخته بود باید یک فکری به حالش میکردین.
چاره اش ریبال(البته اگر درست بشه)هست یا x-clamp که در 60% مواقع این روش کاراییشو بعد از مدتی از دست میده.
در غیر این صورت فروش کنسول و خرید یکی دیگه!

سلام
من 3 چراغ شدم<میخواستم ببینم دوستانی که 3 چراغ شدن و تعمیر کردن معمولا چه مدتی دستگاهشون کار کرده تا دوباره خراب بشه.
حالا سه چراغ داریم تا سه چراغ..!
مطمئنا بعداز تعمیر دیگه کارایی کنسول سه چراغ نشدت را نخواهد داشت ولی اگر اساسی تعمیر بشه یعنی تمام روشهای کولینگ و.. انجام بشه می تونی زیاد براتون دوام بیاره..
من دیدم که کنسول 3 چراغ خودش رو تعمیر کرد و.. تونست تا حالا یکی دوسال باهاش بازی کنه و هنوز سالمه ولی یکی کنسول من که نتونست بیش از یک ماه دوام بیاره و آخر مجبورا فروختمش..
اما در هر صورت اوضاع خیلی خیلی وخیم باشه با یه ریبالینگ کنسول شما درست میشه..;)

سلام به همگی.
من کاربر جدید هستم و خیلی با این سایت اشنایی ندارم پس اکه سوالم تکراری هست ببخشید.
می خواستم ببینم برای اینکه کنسولم از سه چراغه شدن و مسائل خطرناک دیگه نجات پیدا کنه باید چه کارهایی انجام بدم.
و اینکه کسی قیمت دقیق xbox 360 elite رو میدونه اگه بگه ممنونم.
با تشکر از همه.

سلام به همگی.
من کاربر جدید هستم و خیلی با این سایت اشنایی ندارم پس اکه سوالم تکراری هست ببخشید.
می خواستم ببینم برای اینکه کنسولم از سه چراغه شدن و مسائل خطرناک دیگه نجات پیدا کنه باید چه کارهایی انجام بدم.
و اینکه کسی قیمت دقیق xbox 360 elite رو میدونه اگه بگه ممنونم.
با تشکر از همه.

مادربورد کنسول شما چیه؟! (جاسپر یا فالکون..)
اول باید کنسول خودتون رو یه جای مناسب بزارید که تحویه آن مناسب باشه (یعنی در زیر تلویزیونی و.. نباشه!) زیر اون چند استکان (تکه چوب و...) بزارید تا گردش هوا زیر کنسول جریان داشته باشه..
بعد از پایان بازی برید در داشبورد و 10-15 دقیقه اونجا بایستید تا حرارت داخل کنسول رو گرافیک و.. خالی بشود.
سعی کنید کمتر 3-4 ساعت بازی کنید..
اگر مدل پرمیوم یا الایت باشد حتما بازیها رو در هارد نصب کنید (این کار در بقای کنسولتون خیلی تاثیر گذاره..)

کارهای سخت افزاری...
معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز

آموزش کامل X-Clamp Replacement

آموزش 12 ولت کردن فن های کنسول Xbox 360 (به سه روش)

روش های بریدن قاب های کنسول 360

آموزش پیاده سازی روش های Airflow Mod برروی کنسول Xbox 360

می تونید عضو پرمیوم بشوید و آموزش ها رو به صورت رایگان دانلود کنید...

مادربورد کنسول شما چیه؟! (جاسپر یا فالکون..)
اول باید کنسول خودتون رو یه جای مناسب بزارید که تحویه آن مناسب باشه (یعنی در زیر تلویزیونی و.. نباشه!) زیر اون چند استکان (تکه چوب و...) بزارید تا گردش هوا زیر کنسول جریان داشته باشه..
بعد از پایان بازی برید در داشبورد و 10-15 دقیقه اونجا بایستید تا حرارت داخل کنسول رو گرافیک و.. خالی بشود.
سعی کنید کمتر 3-4 ساعت بازی کنید..
اگر مدل پرمیوم یا الایت باشد حتما بازیها رو در هارد نصب کنید (این کار در بقای کنسولتون خیلی تاثیر گذاره..)

کارهای سخت افزاری...
معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز

آموزش کامل X-Clamp Replacement

آموزش 12 ولت کردن فن های کنسول Xbox 360 (به سه روش)

روش های بریدن قاب های کنسول 360

آموزش پیاده سازی روش های Airflow Mod برروی کنسول Xbox 360

می تونید عضو پرمیوم بشوید و آموزش ها رو به صورت رایگان دانلود کنید...

برد کنسول من فالکون هستش.و کنسول هم خودش الایت هستش.ایا مادربورد کنسول خوب هستش؟در ضمن قیمت ها رو نگفتی؟با تشکر.

برد کنسول من فالکون هستش.و کنسول هم خودش الایت هستش.ایا مادربورد کنسول خوب هستش؟در ضمن قیمت ها رو نگفتی؟با تشکر.
جاسپر بهتره!;):biggrin1:
ولی با انجام دادن روش کولینگ و .. می تونی کنسولت رو تضمین کنی..

در حال حاضر که قیمت ها بالا هستن (قیمت الایت فالکون بین 440-480 تومان)

سلام.
دوستان یه مشکل برای من پیش اومده،اگه میشه راهنمایی کنید...
من فرمویر Xbox 360 رو به 1.6 آپدیت کردم ولی بعدش یه مشکل عجیب پیش اومده،
وقتی دستگاه رو روشن میکنم و میرم توی داشبورد،آواتارم به رنگ مشکی هست(آواتاری وجود نداره) ولی بقیه ی چیزهای پروفایل سالم هست(از جمله Save بازیها و میزان Gamescore)
ولی وقتی برای Costumize کردن آواتار اقدام میکنم با این ارور مواجه میشم:

"A system update is required to use this feature.To Continue, sign in to Xbox Live and Download the update.For more info go to Xbox.com/Update"

اگه میشه راهنماییم کنید...
ممنون.

سلام.
وقتی دستگاه رو روشن میکنم و میرم توی داشبورد،آواتارم به رنگ مشکی هست(آواتاری وجود نداره) ولی بقیه ی چیزهای پروفایل سالم هست(از جمله Save بازیها و میزان Gamescore)

"A system update is required to use this feature.To Continue, sign in to Xbox Live and Download the update.For more info go to Xbox.com/Update"

ممنون.
دستگاهت به اینترنت وصله؟ اونطور که داره میگه, میخواد آپدیت جدیده رو دانلود کنه.

سلام.

ممنون.
ارش جان شما نسخه ازمایشی NXE رو روی کنسولت ریختی و الان برای انجام بازیهای جدید باید نسخه کاملش رو داشته باشی.شما میتونی به XBOX.com بری و اپدیت کامل رو که حجمش حدود 150 مگ هست رو دانلود کنی و یا بخریش.
ایکس باکس من رو یه سری از بازیاوقتی میخوام نصب کنم پیغام کلین دیسک میده.
مشکل از کجاست؟باید بره تنظیم لنز؟
دیسکهاتون مطئنید خش و خط نداره؟اگر نداره مشکل از لنز هست.در ضمن اگر کنسولتون در حالت عمودی هست بخوابونینش دیسکها رو راحت تر میخونه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or