سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
آخه فقط روی ورباتیم ها اینطور بوده و گرنه روی دیسکهای دیگه هیچ مشکلی نداشته فقط صدا داره
ببین بعضی از دیسکهای چاپدار بالانس دیسک رو بهم میزنن و باعث ایجاد این مشکلات میشه از دیسکهای بدون چاپ استفاده کن ببین بازم همین مشکل رو داری؟!

darth revan

کاربر سایت
Jul 14, 2008
171
ببین بعضی از دیسکهای چاپدار بالانس دیسک رو بهم میزنن و باعث ایجاد این مشکلات میشه از دیسکهای بدون چاپ استفاده کن ببین بازم همین مشکل رو داری؟!

هیچکدوم از دیسکها چاپ نداشته به غیر از اونی که از نکست جن گرفتم

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
2 سوال!:biggrin1:
1: به نظر شما باز کنم 360 رو گردو خاک گیری کنم یا امکان شل شدن سینک در هنگام تمیز کردن هست یا اصلا امکان مشکل هست یا نه چون 360 من یک چند روزی خاموش بود فکر کنم خاک گرفته
2:اونای که فالکون دارن ایا باد خروجی اصلا گرم نیست ؟ یعنی مثل باد پنکس یا نه گرمه ...مرسی :smile::cheesygri

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
من اون موقع که 360 داشتم روش های کولینگو سرش انجام داده بودم به سمت چپ بدنش دست میزدم داغ بود اما هوایی که از فن ها میومد سرد بود!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
یه سوال
آیا کسی اطلاعات دقیقی از مدل قطعات 360 داره‎?‎
مدل سی پی یو 
کارت گرافیک 
رم و غیره‎?‎
ممنونم
توی دفترچه میتونی مشخصاتشو ببینی .
سی پی یو سه هسته (زنون) هر کدوم 3.2 - گرافیک 512 بر پایه r600 ای تی آی .
2 سوال!:biggrin1:
1: به نظر شما باز کنم 360 رو گردو خاک گیری کنم یا امکان شل شدن سینک در هنگام تمیز کردن هست یا اصلا امکان مشکل هست یا نه چون 360 من یک چند روزی خاموش بود فکر کنم خاک گرفته
2:اونای که فالکون دارن ایا باد خروجی اصلا گرم نیست ؟ یعنی مثل باد پنکس یا نه گرمه ...مرسی :smile::cheesygri

نه مشکلی پیش نمیاد ولی خاک گرفتن کنسول در هنگام روشن بودن خیلی خیلی بیشتر از حالت خاموش بودن اون چون فنها خاک رو به داخل کنسول میکشن و روی سینکها و قطعات کنسول میشینه .
باد خروجی فالکونها میشه گفت خنکتر از لانچ هستش که دلیلش هم وجود هتسینک اضافه روی هتسینک gpu .

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
نه مشکلی پیش نمیاد ولی خاک گرفتن کنسول در هنگام روشن بودن خیلی خیلی بیشتر از حالت خاموش بودن اون چون فنها خاک رو به داخل کنسول میکشن و روی سینکها و قطعات کنسول میشینه .
باد خروجی فالکونها میشه گفت خنکتر از لانچ هستش که دلیلش هم وجود هتسینک اضافه روی هتسینک gpu .
در مورد خاک گیری بیخیال شدم میترسم بزنم سینکارو شل کنم
جای که من میزارم زیاد خاک نمیگیره توشم از بیرون دیدم یک لایه خیلی کم خاک داشت

darth revan

کاربر سایت
Jul 14, 2008
171
این بازیها که من گفتم قاب شیشه ای داره و این دو تا رو خیلی دوست داشتم:( میگم ممکنه وقتی اوردم بیرون و گذاشتم تو یه خورده ترک برداشته باشه بعد بزرگ شده باشه؟
کسی تا حالا اینطوری شده؟

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
سلام:
یادمه قبلا در مورد این سوالی که دارم جایی بحث شده بود ولی هرچی گشتم نتونستم پیداش کنم. اگه لطف کنید پاسخ بدید متشکر میشم:
اگه بدون اینکه کنسول بسته بشه باهاش بازی کرد ( بطور دائم) مشکلی براش پیش میاد؟

پ ن: به کمک مطلب مفیدی که خلیل جان نوشته بودن تونستم کنسولم رو تعمیر کنم :cheesygri (روش اول).

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
بدم نکست جن و چند تا فن توش بذارم دیگه خراب نمیشه؟
اگه یه ماه بعد دوباره خراب شد چی؟نکست جن دوباره قبول میکنه یا دیگه تمومه؟
لطفا جواب بدین...لطفا...
اقا شما پست جناب 007 رو بخون که خودشون تعمیر کردن نکست جن واسه این کاره ایشون از شما 60 میگیره شما هم میتونی بدید نکست جن و هم میتونید خودتون دست به کار شید
در هر 2 حالت ارزش تعمیر داره و 100% تعمیر کنید و بعد از تعمیر کولینگ هارو انجام بده و ساعات بازی رو کم و ساعات استراحت رو زیاد .............
در مورد خرابی 1 ماه اگر میترسید جاهای با ضمانت تعمیر میکنن مثل وست ولی اگر اسیب کم باشه مدت بیشتری کار میکنه

darth revan

کاربر سایت
Jul 14, 2008
171
این بازیها که من گفتم قاب شیشه ای داره و این دو تا رو خیلی دوست داشتم:( میگم ممکنه وقتی اوردم بیرون و گذاشتم تو یه خورده ترک برداشته باشه بعد بزرگ شده باشه؟
کسی تا حالا اینطوری شده؟
این برای هیچکدوم از دوستان پیش نیومده؟

Mr.Chief

کاربر سایت
May 13, 2008
247
نام
روزبه
اقا شما پست جناب 007 رو بخون که خودشون تعمیر کردن نکست جن واسه این کاره ایشون از شما 60 میگیره شما هم میتونی بدید نکست جن و هم میتونید خودتون دست به کار شید
در هر 2 حالت ارزش تعمیر داره و 100% تعمیر کنید و بعد از تعمیر کولینگ هارو انجام بده و ساعات بازی رو کم و ساعات استراحت رو زیاد .............
در مورد خرابی 1 ماه اگر میترسید جاهای با ضمانت تعمیر میکنن مثل وست ولی اگر اسیب کم باشه مدت بیشتری کار میکنه
فرستادم...
اخه میدونی من مطمعنم که خودم گند میزنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر