سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
بچه ها من وقتی که ساعت وتاریخ کنسول رو درست تنظیم میکنم،بعد از هربار خاموش روشن شدن کنسول از دوباره ساعت و تاریخ کنسول خراب میشه!!!
کمک کنید لطفاً

آقا من لنزم ضعیف شده:
لنز نو 95 تومان و دسته دوم 45 و درایو هم 40 تومان....

به نظر شما چی کار کنم؟؟؟؟ درایورم هم سامسونگ هست و بعضی ها میگن بازیهارو رو ورباتیم بخر رو لنز ضعیف هم اجرا میشه...

در کل یه راهنمایی کامل بکنید و اینکه من فقط میتونم درایو سامسونگ بندازم روش؟؟؟

آقا من لنزم ضعیف شده:
لنز نو 95 تومان و دسته دوم 45 و درایو هم 40 تومان....

به نظر شما چی کار کنم؟؟؟؟ درایورم هم سامسونگ هست و بعضی ها میگن بازیهارو رو ورباتیم بخر رو لنز ضعیف هم اجرا میشه...

در کل یه راهنمایی کامل بکنید و اینکه من فقط میتونم درایو سامسونگ بندازم روش؟؟؟

من پیشنهاد می کنم درایوت رو عوض کنی.البته مهدی جان و خلیل جان بیشتر از من توی این مورد وارد هستن.
اما من درایو Hitachi 79 رو بهت پیشنهاد می کنم.سرعت و کیفیت خوبی داره این درایو. ;)

سلام
بچه ها من وقتی که ساعت وتاریخ کنسول رو درست تنظیم میکنم،بعد از هربار خاموش روشن شدن کنسول از دوباره ساعت و تاریخ کنسول خراب میشه!!!
کمک کنید لطفاً
منم عین تو همین مشکلو دارم!بیخیالش شو!
من 1 سال تلاش کردم درست نشد!

این بازیها که من گفتم قاب شیشه ای داره و این دو تا رو خیلی دوست داشتم:( میگم ممکنه وقتی اوردم بیرون و گذاشتم تو یه خورده ترک برداشته باشه بعد بزرگ شده باشه؟
کسی تا حالا اینطوری شده؟
من یه دمو هم رایت کردم رو دیسک معمولی و بازی کردم ترک برنداشت به نظر شما تو قاب ترک برداشته یا هنوز ممکنه مشکل درایو باشه؟
لطفا راهنمایی کنید

من یه دمو هم رایت کردم رو دیسک معمولی و بازی کردم ترک برنداشت به نظر شما تو قاب ترک برداشته یا هنوز ممکنه مشکل درایو باشه؟
لطفا راهنمایی کنید

فکر کنم شما وقتی تو قاب شیشه ای میزاری بعد از یک مدت میبینی ترک میگیره حلقه دیسک اینطور نیست؟
منم این مشکلو با قاب های ps2 داشتم که کلی از دیسکام ترک میخورد چون قاباش استاندارد نیست
بعید میدونم از درایوت باشه

من بعضی شبا دموی بعضی بازی ها رو میزارم دانلود بشه...میخوام ببینم این باعث نمیشه به دستگاه فشار بیاد یا داغ کنه و ...؟!

میتونی گزینه داونلود در حالت خاموش رو فعال کنی، اینطوری دستگاه رو خاموش میکنی ولی فقط چند قسمت اون خاموش میشن و دستگاه در پس زمینه دمو رو داونلود میکنه و وقتی که کارش تموم شد خودش خاموش میکنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or