سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
فکر کنم شما وقتی تو قاب شیشه ای میزاری بعد از یک مدت میبینی ترک میگیره حلقه دیسک اینطور نیست؟
منم این مشکلو با قاب های ps2 داشتم که کلی از دیسکام ترک میخورد چون قاباش استاندارد نیست
بعید میدونم از درایوت باشه

بله دقیقا همنیه که شما گفتید فقط اونهایی که توی قاب شیشه ای می ذارم اینطور شده
ممنون خیلی خیالم راحت شد

من پیشنهاد می کنم درایوت رو عوض کنی.البته مهدی جان و خلیل جان بیشتر از من توی این مورد وارد هستن.
اما من درایو Hitachi 79 رو بهت پیشنهاد می کنم.سرعت و کیفیت خوبی داره این درایو. ;)

الان درایو کنسولم سامسونگ هست بخوام Hitachi 79 بندازم مشکلی که نیست؟؟ نکست جن این کارو میکنه دیگه؟؟؟

اونوقت Hitachi 79 قیمتش چنده؟؟؟؟

برم بگم Hitachi بندازه یا Hitachi 79؟؟ اصلا فرقی دارند؟؟؟

لطفا کامل راهنمایی کنید...

موفق باشید

الان درایو کنسولم سامسونگ هست بخوام Hitachi 79 بندازم مشکلی که نیست؟؟ نکست جن این کارو میکنه دیگه؟؟؟

اونوقت Hitachi 79 قیمتش چنده؟؟؟؟

برم بگم Hitachi بندازه یا Hitachi 79؟؟ اصلا فرقی دارند؟؟؟

لطفا کامل راهنمایی کنید...

موفق باشید

بله فکر کنم انجام بده.
قیمتش فکر می کنم 50 به بالا باشه.
بگو Hitachi 79.چون کیفیت درایوش عالیه.

میتونی گزینه داونلود در حالت خاموش رو فعال کنی، اینطوری دستگاه رو خاموش میکنی ولی فقط چند قسمت اون خاموش میشن و دستگاه در پس زمینه دمو رو داونلود میکنه و وقتی که کارش تموم شد خودش خاموش میکنه

منم همینکارو میکنم ولی میگم وقتی یه فایل 1.5 گیگابایتی چند ساعت طول میکشه دانلود بشه به دستگاه فشار نمیاد؟!

بعضی وقت ها که دارم بازی میکنم یه دفعه دستگام 3 چراغ میده و 2.3 بار که خاموش و روشنش می کنم درست میشه ولی 5 روز پیش 3 چراغ از نوع سوختن شد الانم دادمش درست کنن
چرا بعضی وقت ها چراغ میده ولی با خاموش و روشن کردن دسگاه درست میشه؟

:angry::angry::angry:(علامت 3 چراغ)

فکر کنم اون اولیا برای از کار افتادن فن بوده و شما توجه نکردی!
واسه دوستم تا دفه اول این طوری شد برد تعمیر بهش گفتن فنت مورد داره! شانس آورده بود مثل تو مهندس بازی در نیو ورده بود;)

بعضی وقت ها که دارم بازی میکنم یه دفعه دستگام 3 چراغ میده و 2.3 بار که خاموش و روشنش می کنم درست میشه ولی 5 روز پیش 3 چراغ از نوع سوختن شد الانم دادمش درست کنن

بردش چی بود؟
3 چراغ داده شاید نوسان برق بوده چون بعد 3 چراغ معروف 4 چراغ سبزی در کار نیست!
فکر کنم اون اولیا برای از کار افتادن فن بوده و شما توجه نکردی!
واسه دوستم تا دفه اول این طوری شد برد تعمیر بهش گفتن فنت مورد داره! شانس آورده بود مثل تو مهندس بازی در نیو ورده بود
اون 2 چراغه ! واسه oVer heaT

آخرین ویرایش:

5 روز!! تو که از من زودبر 3 چراغ شدی!
دوستان دستگاهه منم دقیقا همچین وضعی رو داره حالا هم 3 چراغ شده دیگه!
دستگاهه هردومونم لانچ هست.:((:(:(:(:((

جناب SAM SH و Mr.Chief جان

به جای اینکه بعد از گرفتن سه چراغ قرمز مربط کنسول رو خاموش روشن می کردید تا ببنید کی سبز میشه
یک بار خطای اون رو چک میکردید که برای چی و چه کدی میده.

دلیلش رو از گفته های شما بگم که امکان ضعیف شدن پایه های یا همون Ball های پردازنده ها و یا رم بوده

شما به جای اینکه فشار بیشتری رو پایه ها وارد میکردید علت رو درست جستجو می کردید و اون رو رفع میکردید.

باز هم جای امید هستش که مدتی کنسول شما با روش های ساده بتونه دوباره کار کنه.
اولین قدم چک کرن خطای هستش که در پشت سه چراغ قرمز وجود داره.

کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

این تاپیک رو به خوبی بخوانید و چک کنید ببنید مشکل کنسول ممکن هستش که از کجا باشه.

یکی از آموزش های تعمیر کنسول

آموزش کامل X-Clamp Replacement

سلام ببخشید من چند وقت پیش تو بازی گیرز او وار یه لحظه یه سنگ جلوم تار شد و همون لحظه روشن شد یه بارم تو mass effect می خواستم ببینم این به هارد یا درایوم مربوطه؟

آقا درایو Lite-on هم هک شد...

حالا Hitachi-79 بندازم یا Lite-on؟ راستی قیمت Lite-on نمیدونید چنده؟تلفظش لایت آن هست دیگه؟:biggrin1:

درایو کنسول من Samsung هست مشکلی که نیست تو تعویض؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or