سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
من خداروشکر کنسول فت دارم ولی تا الان مشکل نخورده 4 سالی هست دارم
به نظر من کنسول شانسی هست
یکی میبینی نو میخره کنسول مشکل داره از شانسش یکی دیگه کارکرده میخره سال های سال هم براش کار میکنه
توی سری ps4 بدترین صدای فن رو پرو داره یعنی موقع بازی گاد من داشتم روی پرو یکی بازی میکردن انچنان صدایی داره که جت جنگی نداره
اصلا انگار فن کنسول جوابگوی سخت افزار نیس
بعید نیس بعد از چند سال اتفاقاتی که برای ps3 مدل فت افتاد برای پرو ها هم رخ بده

تعریف سریع فت one خیلی شنیدم ..واقعأ عالی.فقط فکر کنم تنها مشکلش این که صدای درایوش یکم زیاد موقع خوندن دیسک ..
آره صدای فنش موقع اجرا گاد بالا پایین میکن فکر کنم طبیعی برای همه همینجوره.چون قدرتش تو اجرا بازی بیشتر افت فریم نداره .ولی با یه فن حل میشه..
Xbox one x همینجوره موقع اجرا بازی کنسول به شدت داغ میشه.گرماش حس میشه کرد

• Like
Reactions: Love Console

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
تعریف سریع فت one خیلی شنیدم ..واقعأ عالی.فقط فکر کنم تنها مشکلش این که صدای درایوش یکم زیاد موقع خوندن دیسک ..
آره صدای فنش موقع اجرا گاد بالا پایین میکن فکر کنم طبیعی برای همه همینجوره.چون قدرتش تو اجرا بازی بیشتر افت فریم نداره .ولی با یه فن حل میشه..
نه من ps4 فت منظورم بود که خودم 4 ساله دارم و مشکلی خداروشکر نداشته
one فت هم خیلی خوبه خیلی کنسول خنکی بود توی این نسل هیچ کنسولی مثل one فت خنک نبود اصلا اون هیکل گنده و فن بزرگ یه مزیت بزرگ بود و پاور هم (همون پاره اجر) که خارج کنسول بود باز به خنکی کنسول کمک میکرد
اره one x به خصوص توی رد دد 2 دور فنش خیلی بالا میره ولی خب one x رو میشه توجیه کرد چون مثلا همون رد دد 2 رو که سنگین ترین بازی نسل هست 4k نیتیو اجرا میکنه میشه حالا اون صدای دور فن رو توجیه کرد
ولی پرو رزولوشن خروجی نصف one x داره ولی دور فنش خیلی بالاست

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
نه من ps4 فت منظورم بود که خودم 4 ساله دارم و مشکلی خداروشکر نداشته
one فت هم خیلی خوبه خیلی کنسول خنکی بود توی این نسل هیچ کنسولی مثل one فت خنک نبود اصلا اون هیکل گنده و فن بزرگ یه مزیت بزرگ بود و پاور هم (همون پاره اجر) که خارج کنسول بود باز به خنکی کنسول کمک میکرد
اره one x به خصوص توی رد دد 2 دور فنش خیلی بالا میره ولی خب one x رو میشه توجیه کرد چون مثلا همون رد دد 2 رو که سنگین ترین بازی نسل هست 4k نیتیو اجرا میکنه میشه حالا اون صدای دور فن رو توجیه کرد
ولی پرو رزولوشن خروجی نصف one x داره ولی دور فنش خیلی بالاست

خوب متوجه نشده بودم فکر کردم منظورتون xbox.. انشالا مشکلی براش پیش نمیاد ps4 ..سریع فت ps4 داشتم از اون براقها نمیدونم برای من اینجور بود یا نه تو بازی bloodborne صدای فنش بیش از هد بالا میرفت موقع اجرا بازی..شایدم عادی بوده..
ولی در کل xbox one x ..خیلی حرفهای تر تو اجرا 4k .ولی ps4 pro. فقط صدای فنش میاد تو اجرا در حد one نیست..

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
فطعی برق با استفاده از برق سه فاز داداش خیلی فرق داره
توی قطعی ناگهانی برق با یک محافظ خیلی ساده میشه جلوی فاجعه رو گرفت
ولی اون قضیه برق سه فاز اصلا ممنوعه استفاده ازش
میتونستین برای خسارت وارده به لوازم حتی از طرف شکایت کنین

اول چرا فیوز نپریده بود
بعد محافظ خودش نابود شده بود و برق رد داده بود به وسایل
باید قطع میکرد جریانو

جیتگ از طریق usb امکان پذیر هست نرم افزاری..ولی هنوز لو نمیدن هکرها ...

تو یوتیوب کلیپش هست

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226

وان فت خیلی بندرت مشکل میخوره

• Like
Reactions: silent ops

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
دوستان عزیز وگرامی.با سلام خدمت شما.توجه داشته باشید که تعویض به موقع خمیر سیلیکون خیلی مهمه.برای عمل کرد دستگاه.برای بالا بردن طول عمر کنسولهای بازی باید این کار انجام بشه.البته باید با حوصله وبا دقت این کار انجام بشه.برای کنسولهای خانگی هر 1و نیم سال.وکلوپها هر 6 ماه. وقتی خمیر سیلیکون خشک میشه دیگه توانایی ارتباطش با سینک کم یا قطع میشه که باعث میشه کنسول سونی چراغ مرگ زرد رنگش روشن بشه.ودر ایکس باکسها چراغ مرگ قرمز.برای تعویض خمیر سیلیکون از خمیرهای سفید که بیشتر شبیه ماست هست استفاده نکنید.از خمیرهای خاکستری استفاده کنید.چه بخواهید چه نخواهید باید تعویزشون کنید.برای تعویض خمیر سیلیکون هر دو نوع کنسول با من در اتباط باشید.با تشکر

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
دوستان عزیز وگرامی.با سلام خدمت شما.توجه داشته باشید که تعویض به موقع خمیر سیلیکون خیلی مهمه.برای عمل کرد دستگاه.برای بالا بردن طول عمر کنسولهای بازی باید این کار انجام بشه.البته باید با حوصله وبا دقت این کار انجام بشه.برای کنسولهای خانگی هر 1و نیم سال.وکلوپها هر 6 ماه. وقتی خمیر سیلیکون خشک میشه دیگه توانایی ارتباطش با سینک کم یا قطع میشه که باعث میشه کنسول سونی چراغ مرگ زرد رنگش روشن بشه.ودر ایکس باکسها چراغ مرگ قرمز.برای تعویض خمیر سیلیکون از خمیرهای سفید که بیشتر شبیه ماست هست استفاده نکنید.از خمیرهای خاکستری استفاده کنید.چه بخواهید چه نخواهید باید تعویزشون کنید.برای تعویض خمیر سیلیکون هر دو نوع کنسول با من در اتباط باشید.با تشکر

فکر نکنم لازم باشه تعویض سیلیکون..مگر اینکه مشکل جدی داشته باشه.گرما خیلی خیلی زیاد فن درست عمل نکن..چندسال با xbox neo slim بازی میکنم تا الان هیچ مشکل گرمایی نداشته.فقط وقتی جیتگ شد پلمپش باز کردم ..تا الان باز اصلأ نشده..البته تمیز نگه داشتن کنسول خیلی تأثیر داره.. محیط گرد خاکی نباشه.ورودی فن باز باشه برای خروج گرما و غیره...

• Like
Reactions: sepehrpuor

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
فکر نکنم لازم باشه تعویض سیلیکون..مگر اینکه مشکل جدی داشته باشه.گرما خیلی خیلی زیاد فن درست عمل نکن..چندسال با xbox neo slim بازی میکنم تا الان هیچ مشکل گرمایی نداشته.فقط وقتی جیتگ شد پلمپش باز کردم ..تا الان باز اصلأ نشده..البته تمیز نگه داشتن کنسول خیلی تأثیر داره.. محیط گرد خاکی نباشه.ورودی فن باز باشه برای خروج گرما و غیره...
بله دوست عزیز .شما میفرمایید مگر مشکل جدی بوجود بیاد. کل این دستگاهای بازی چه ایکس چه سونی.بعداز خشک شدن سیلیکونشان باز هم کار میکنند.اما با تحمل فشار زیاد بر cpu gpu. بعد چی میشه بدونه اینکه ما بفهمیم.cpu gpu ایکس و سونی اگه توجه کرده باشید.مجهز به فنر هستند برای ایکس فنر ایکسه که به اسم X CLAMP و برای سونی هم فنر مخصوص خودش.کار این فنرها چیست.کار این فنرها یکپارچه نگه داشتن cpu gpu بروی برد.خوب بعد از اینکه خمیر سیلیکون خشک شد cpu gpu شروع به داغ کردن میکنند بعد ادامه این داغ کردنها به فنرها میرسند.فنرها تا حدودی میتونند دوام بیارند اما یکدفه اون حالت فنری بودنشونو از دست میدند .در نتیجه فنرها شل میشند و اینجاست که خطر cpu gpu رو تهدید میکنه. و چون مدلشون BGA هست یعنی زیر هرکدومشون 500 لحیم توپی شکل هست که از زیر بین مادر بورد و cpu gpu لحیم شدند بر اثر داغ شدن زیاد فقط کافیست یک عدد از این لحیمهای توپی از مادر بورد جدا بشه اون موقع است که دستگاههای ایکس فت سه چراغ مدلهای اسلیم تک چراغ.ودر پلی استیشنها چراغ زرد نمایان میشه .شنیدیم میگند پیشگیری بهتر از درمانه. 124844 124845

124847 xbox 360 fat gpu

124848 xbox 360 slims cgpu

124849

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام . یه سوال من ایکس باکس ۳۶۰ م کپی خور LT3 هستش . اگه به xbox live وصل شم دستگاهم بن میشه یا فقط برای دستگاه های جی تگ اینطوره ؟
[/QUO
سلام . یه سوال من ایکس باکس ۳۶۰ م کپی خور LT3 هستش . اگه به xbox live وصل شم دستگاهم بن میشه یا فقط برای دستگاه های جی تگ اینطوره ؟
سلام .دوست عزیز.فرقی نمیکنه به هر حال دستگات کپی خور شده این هکه دیگه.با اولین ورود به سایت... ماکروسافت بطور اتومات بدونه اینکه به سایتش وارد بشی داستگاتو بن میکنه.هرگز این کارو انجام نده.سوالی بود در خدمتم

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
آقا من میخوام دسته ایکس باکس ۳۶۰ رو با سیم به لپتاپ وصل کنم و بازی کنم . تو اینترنت دکبال درایور گشتم ولی مایکروسافت دراور مخصوص windows10 64bit نذاشته . فقط واسه ویندوز ۷ و xp و ...
حالا کاری میشه کرد ؟ باید چیکار کنم ؟
درایور ۶۴ بیتی ویندوز ۷ رو به ناچار نصب کردم تو اینترنت گفته بودن joy.cpl رو داخل لپتاپت سرچ کن تا ببینی که درایور نصب شده . ولی من هیپ درایوری پیدا نکردم . یعنی دسته نصب نشده . حالا چیکار کنم ؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آقا من میخوام دسته ایکس باکس ۳۶۰ رو با سیم به لپتاپ وصل کنم و بازی کنم . تو اینترنت دکبال درایور گشتم ولی مایکروسافت دراور مخصوص windows10 64bit نذاشته . فقط واسه ویندوز ۷ و xp و ...
حالا کاری میشه کرد ؟ باید چیکار کنم ؟
درایور ۶۴ بیتی ویندوز ۷ رو به ناچار نصب کردم تو اینترنت گفته بودن joy.cpl رو داخل لپتاپت سرچ کن تا ببینی که درایور نصب شده . ولی من هیپ درایوری پیدا نکردم . یعنی دسته نصب نشده . حالا چیکار کنم ؟
دوست عزیز خودتو عزیت نکن نمیشه.بعد از نصب درایور شما به رسیور مخصوص به دسته بیسیم نیاز دارید.شما میخواید دسته بیسیمتونو با سیم یو اس بی دسته که به دستگاه وصل میشرو به لب تاپ یا کامپیوترتون بزنید و با نصب درایور نصب انجام بشه خوب نمیشه .اگه دسته ایکس باکستون از اون سیمیا بود میشد.الان شما به رسیور دستگیره ایکس به کامپیوتر نیاز دارید. 124952

124953

اگه دستگرت از این مدل بود میشد 124954

124957

sebastian vett

کاربر سایت
Nov 20, 2012
39
دوستان برای pc و کامپیوتر جویستیک xbox یا مایکروسافتی میخوام.
جویستیکای frasooمناسب هستن؟ چون نمیخوام زیاد هزینه کنم.چه پیشنهاد دیگه دارین؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
دوستان برای pc و کامپیوتر جویستیک xbox یا مایکروسافتی میخوام.
جویستیکای frasooمناسب هستن؟ چون نمیخوام زیاد هزینه کنم.چه پیشنهاد دیگه دارین؟
سلام دوست عزیز بله شما برای کامپیوتر بهتر از همون دستهای مخصوص پی سی استفاده کنید.میتونید از دسته های جنس خوب تهیه کنید .مثلا همون فراسو جنس خوب.یا دسته پی سی طرح ایکس باکس سیمی.سوالی بود در خدمت شما دوست عزیز هستم

124979

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر