سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام به همه ی دوستان
من یه بار دیگه این سوال رو پرسیدم جوابی نگرفتم!!!
مشکل من اینه که وقتی یه بازی رو برای بار اول میزارم توی دستگاه باید اسم بازی توی هیستوری گیم ها ثبت بشه و بیاد توی لیست اچیومنت ها... ولی نمیاد! من سیو بازیهام رو توی فلش میریزم. امتحان کردم، یکی از بازی ها رو New game کردم و سیو رو توی حافظه ی خود دستگاه ریختم بازی توی لیست اومد ولی وقتی توی بخش اچیومنت ها میرم همش لوود میکنه و لیست باز نمیشه. اچیومنتی هم نمیده! کسی میدونه مشکل از کجاست؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
مرسی

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام به همه ی دوستان
من یه بار دیگه این سوال رو پرسیدم جوابی نگرفتم!!!
مشکل من اینه که وقتی یه بازی رو برای بار اول میزارم توی دستگاه باید اسم بازی توی هیستوری گیم ها ثبت بشه و بیاد توی لیست اچیومنت ها... ولی نمیاد! من سیو بازیهام رو توی فلش میریزم. امتحان کردم، یکی از بازی ها رو New game کردم و سیو رو توی حافظه ی خود دستگاه ریختم بازی توی لیست اومد ولی وقتی توی بخش اچیومنت ها میرم همش لوود میکنه و لیست باز نمیشه. اچیومنتی هم نمیده! کسی میدونه مشکل از کجاست؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
مرسی
فکر کنم پروفایلت corrupted شده.
من قبلا این مشکل رو داشتم:
http://forum.bazicenter.com/thread66439/
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

یه سوال هم خودم داشتم:
تازگی ها توی بازی ها دستگاه فریز میکنه و فقط با دکمه خود دستگاه خاموش میشه مشکل چیه؟
بازی ها هم برنر مکس هستن

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
پ

یه سوال هم خودم داشتم:
تازگی ها توی بازی ها دستگاه فریز میکنه و فقط با دکمه خود دستگاه خاموش میشه مشکل چیه؟
بازی ها هم برنر مکس هستن

منم همین مشکل رو دارم! توی Black Ops II توی لود اولیش میمونه! توی NFS MW2 هم بعضی وقتا وقتی ماشین رو عوض میکنم فریز میکنم باید دستگاه رو ریست کنم!

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
سلام دوستان گل ممنون میشم کسی سوالم جواب بده برام خیلی مهمه
من دستگاه دادم به یکی که برام جی تگ کنه طرف هم بعد یه مدت گفت این نمیشه بیا ببرش باش بازی کن بعدا بیار روش بیشتر کار کنم منم قبول کردم اما حالا که اومدم خونه بازی می ذارم توش دستگاه با صدای زیادی شروع به کار می کنه بعد یه مدتی هم خاموش می شه و دستگاه دوچراغ قرمز می زنه می خواستم ببینم مشکل چیه ممنون

از اونجایی که برای RGH (‌جیتگ به اصطلاح کنونی ) در دستگاه های فت بعضی از دوستان دستشون رو از هیت سینک های می گیرن و برد رو از تو قاب در میارن
اون حد فاصل فضای چیپ ها ( CPU یا GPU ) و هیتسینک که با خمیر سیلیکون پوشیده شده از بین میره .
و چیپها نمی تونن دما رو به هیتسینک منتقل کنن .
پس چیپ داغ میشه .
در نتیجه :

سنسور های افزایش دما به فن ها دستور میدن که سریعتر کارکنن ( برای خنک کردن )
پس صدای فن ها بالا میره .
انتقال و دفع حرارت انجام نمیشه .
پس دستگاه برای حفاظت از خودش یه خطا به شکل ۲ چراغ قرمز به شما نشون میده .

اینا برای اطلاعات شخصیت .

و اما راه حل :
X-Clamp ها رو با احتیاط باز کن .
تمام سیلیکونها رو با الکل ایزو پاک کن .
از خمیر سیلیکون جدید ( از بهترین نوع ) به اندازه یه عدس روی هر چیپ استفاده کن .
X-Clamp هارو دوباره ببند.

Well Done

rendekharab

کاربر سایت
Jun 1, 2012
1
سلام
من یه مشکلی دارم وقتی دستگاه روشن میکنم تصویر بالا نمیاد و 4 چراغ روی دسته کنسول چشمک میزنه . قبلا هم موقعه بازی کردن تصویر برای 2 ثانیه قطع میشد .

wild_child

کاربر سایت
Jun 24, 2008
90
DSC03712.jpg
[/URL][/IMسلام دوستان
من یک مشکل پیدا کردم با کنسولم وفتی باری رو می زارم یا اصلا dvd نمی خونه یا تا می رم تو بازی این error می ده فقط هر از گاهی بازی call of duty black ops 2 می خونه که هنگ می کنه بعد کنسول restart می شه
به نظر شما مشکلش چیه؟؟؟؟؟[URL="http://www.uplod.org/view.php?filename=526DSC03712.jpg"]
[/URL]G]

titaniva

کاربر سایت
Dec 6, 2007
4
من ایکس باکسم روی قسمت family settings پسورد داره و من پسوردش رو نمی دونم کسی از دوستان می تونه راهنمایی کنه چه کار باید کنم اخرین نرم افزار مایکروسافت روش نصبه. 2.0.16203.0

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
سلام خسته نباشید من دستگام جدیدا خیلی وسط بازیا unreadble میده در صورتی که همون روی دستگاه دوستام راحت میاد مشکل از کجاشه ؟ بدم کجا درست کنن؟ چقده؟

obito

کاربر سایت
Mar 5, 2013
1
دوستان خواهش می کنم کمک کنید من اواسط تابستون یه xbox 360 slim 250 گرفتم وتا اواخر تابستون که باهاش بازی میکردم یکی دوتا بازی بود که ارور دیسک کثیف است می داد و اونا رو بردم و عوض کردم و بازی های جدیدم کار کرد یه دو سه ماهی دیگه استفاده نکردم ولی حالا بازی هامو(هم اونایی که تابستون گرفته بودم و حتی تموم کرده بودم!وهم بازی های جدیدو)ارور دیسک کثیف است می ده و فقط دو سه تارو می خونه بردم دوباره فلشکردم و بازی که نمی خوند قبلا رو برای چند دقیقه خوند ولی بعد هنگ کرد و دوباره ارور داد خواهش می کنم بگید مشکل از کجائه و چه شکلی میتونم حلش کنم:cry:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام
بنده یک دستگاه XBOX360 ELITE 120 دارم . فنی که در قسمت آداپتور دستگاه وجود داره یه مقدار صدا داره و فکر کنم خاک گرفته از دوستان خواهش دارم اگه طریقه باز کردن آداپتور مدل الیت رو داره واسم قرار بده یا لینکشو برام قرار بدید . ممنون .

MULLER

کاربر سایت
May 13, 2012
10
نام
شایان
دوستان من به تازگی یک تلویزون lg خریدم که انطباق تصویرش 400 هرتز هست.
من گیم ها رو 1080 p بازی می کنم ولی بعضی جا ها مثل تو فیفا تو شروع مجدد
دروازه بان لگ می زنه یا تو بعضی گیم ها. راستی این هم بگم که با کابل hdmi معمولی
بازی می کنم به جندتا از دوستان که گفتم گفتن برو کابل سونی اورجینال بگیر . . می خواستم قبل از اینکه بگیرم ببینم از نظر شما اساتید :d
این کار فایده ای داره؟

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
سلام من جدیدا یک مشکلی برام پیش اومده بعضی از بازی هایی رو که قبلا انجام دادم رو می زارم تو درایو پیام the disk is not supported می ده مثل forza 4 و امروز هم بازی ace combat assualt horizon رو گذاشتم این پیغام رو داد کسی هست که این مثکل رو داشته باشه و راه حلش چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر