سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام من xbox رو به یه تلوزیون وصل کردم ولی تصویر سیاه و سفیده مشکل از کابل هستش یا تلوزیون یا دستگاه ؟
بعد این لب تاپ ها که HDMI و VGA بهشون میخوره رو میشه بهش XBOX وصل کرد ؟ برنامه میخواد ؟

وقتی تصویر سیاه و سفید میشه مشکل از ناسازگانی سیستم PAL و NTSC هست که احتمالا تلویزیون شما قدیمی هست.

اون کابل های hdmi و vga خروجی هستند و تصویر لبتاپ رو روی مانیتور یا TV میندازه

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
نام
بارمان
سلام به همه ی بچه های گل بازی سنتر
بنده مصرف کننده هستم و به هیچ وجه توی کار فروش بازی و این چیزا نیستم فقط میخوام برای مصرف خودم توی خونه مشکلم رو حل کنم امیدوارم کمکم کنید چند روزی هست دارم مطالب مفید سایت رو میخونم اما باز هم نیاز به کمک دارم ...
1- اینکه روش موزیک واقعا روی همه ی بازی جواب میده؟ البته اینم بگم تا بحال خودم به شخصه هر چی رو امتحان کردم مشکلی نداشتم اما اینو بیشتر برای بازی های جدید میگم مثل اساسین یا فارکرای یا کالاف
2- من اساسین و فارکرای رو از سایت دانلودها دانلود کردم حالا میخوام رایتش کنم چند تا سوال برام پیش اومده : اینکه اگه 97% رایت کنم حله یا باید 100% رایت بشه ( 97% رایت کنم بعد با روش موزیک یا اینچیزا بازی رو روی هارد نصب کنم مشکلی پیش نمیاد البته اینم بگم اصلا آنلاین بازی نمی کنم )
3- دی وی دی رایتر من اچ پی 1270 آر هستش میشه فریمورش رو آپدیت کنم برای رایت بازی های برنرمکس یا نه ؟ ( آخه اچ پی 1270 آی جز لیست بود اما مال من نبود )
4- دی وی دی 9 ندارم میخوام بخرم بهترین مارک چیه و از کجا میشه مارک اصلیش رو شناخت ؟
5- از روش برنامه BurnerMAX Payload Tool میشه رایت برنرمکس کرد اگه آره کسی امتحان کرده ببینه مشکلی پیش میاد یانه ؟
6- و سوال آخر : تنظمات برنامه Imgburn رو باید روی چه چیزی بزارم برای رایت بازی مثل اینکه دیفالتش خوب نیست ؟
پیشاپیش از کسانی که بنده را راهنمایی می کنند ممنون و سپاسگذارم ...

چون جواب نگرفتم دوباره می پرسم امیدوارم یه نفر راهنمایی کنه ، ممنون ............................

راجر

کاربر سایت
Jan 7, 2012
10
سلام بچه ها من ایکس باکس ارکید دارم تازه گی ها بازی ها رو نمیخونه و ارور 00-80-03 رو میاره البته بعضی وقت ها بازی ها رو میاره فقط تو دی وی دی های پشت ابی ارور میده نقره ای هارو میاره مشکل از کجاست خواهشا توضیح بدین تا اومدن gta v خراب نشه بعدش برام مهم نیست. فریمور دستگاه lt+2 میباشد همچنین داشبورد ان 2.0.15574.0

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام بچه ها من ایکس باکس ارکید دارم تازه گی ها بازی ها رو نمیخونه و ارور 00-80-03 رو میاره البته بعضی وقت ها بازی ها رو میاره فقط تو دی وی دی های پشت ابی ارور میده نقره ای هارو میاره مشکل از کجاست خواهشا توضیح بدین تا اومدن gta v خراب نشه بعدش برام مهم نیست. فریمور دستگاه lt+2 میباشد همچنین داشبورد ان 2.0.15574.0
دستگاه شما باید حتما lt3 شود چون بازی های 1 سال اخیر همه lt3 هستند

samboys

کاربر سایت
May 1, 2009
38
سلام.ایا برای استفاده از Emulator جهت اجرا کردن بازی های NES,Sega Genesis و... باید کنسول هک بشه؟راهی هست که بشه بدو هک کردن امولاتور و بازی ها رو اجرا کرد؟من یه X360 دارم که هک شده هکش هم LT+ هست،میشه رو LT+،امولاتور رو اجرا کرد؟

با تشکر

titaniva

کاربر سایت
Dec 6, 2007
4
سلام
ایکس باکس من اول که روشن می کنم تصویر هنگ می کنه اما صدا می اد دستگاه بعد از خاموش و روشن کردن تصویر هم درست می شود تو بازی هم مشکلی نداره مشکل از چی می تونه باشه؟؟؟؟؟؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
سلام.ایا برای استفاده از Emulator جهت اجرا کردن بازی های NES,Sega Genesis و... باید کنسول هک بشه؟راهی هست که بشه بدو هک کردن امولاتور و بازی ها رو اجرا کرد؟من یه X360 دارم که هک شده هکش هم LT+ هست،میشه رو LT+،امولاتور رو اجرا کرد؟

با تشکر
تو کنسول های jtag میشه فقط

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
اقا من جدیده وقتی بازی میکنم تا چند ساعت خوبه ولی بعدش میخام برم تو بازی میگه دیسک رو تمیز کن یا رستارت کن
نصب هم وسطاش ارور میده دیسکم تیزه خطی هم نداره مشکل از کجاس:(:(:(:(:(

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اقا من جدیده وقتی بازی میکنم تا چند ساعت خوبه ولی بعدش میخام برم تو بازی میگه دیسک رو تمیز کن یا رستارت کن
نصب هم وسطاش ارور میده دیسکم تیزه خطی هم نداره مشکل از کجاس:(:(:(:(:(
برنر مکس نیست داداش

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان من کالکشن هیتمن رو خریدم و وقتی میخوام بازی رو شروع کنم آپدیت میخواد از روی دیسک آپدیت کنم مشکلی نداره؟

---------- نوشته در 03:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:29 PM ارسال شده بود ----------

دوستان چطوری میشه رو کنسول رمز گذاشت که وقتی روشن میشه رمز بخواد؟اصلاً همچین قابلیتی داره؟
این قابلیت رو نداره ولی میتونی رو پروفایلت رمز بزاری تا کسی نتونه لاگین کنه
مثلا رمز من RB - LB - RT - LT هست البته دکمه های دیگه هم میشه گذاشت

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستان من کالکشن هیتمن رو خریدم و وقتی میخوام بازی رو شروع کنم آپدیت میخواد از روی دیسک آپدیت کنم مشکلی نداره؟

---------- نوشته در 03:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:29 PM ارسال شده بود ----------

این قابلیت رو نداره ولی میتونی رو پروفایلت رمز بزاری تا کسی نتونه لاگین کنه
مثلا رمز من RB - LB - RT - LT هست البته دکمه های دیگه هم میشه گذاشت

دمت گرم بازم بهتر از اینه که هیچ رمزی نداشته باشه:D
در مورد هیتمن هم اگه LT3 داری مشکلی نداره آپدیت کن.

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
سلام
آقا کنسول (اسلیم) یه چند وقت پیش از رو میز افتاد حالا سنسورش کار نمیکنه یعنی دسته رو باید بچشسبونی به دستگاه تا بشناستش !!!
کسی قیمت یا جای خاصی رو میشناسه واسه تعمیرش؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر