سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ممنون که جواب دادید ...
ولی فکر نکنم با یه برنر مکس ساده مشکل حل شه .. آخه تا قبل این ارور بازی های 97% رو به راحتی اجرا میکرد

منظور من این بود که یه چنتا بازی برنرمکسم تست کنین ببینین همین مشکلو دارین اگه همین مشکلو داشتین شاید تو قرار دادن اون کلید به مشکل خورده چون من خودم برا خودم دقیق درست کردم و همچین مشکلاتی نداشتم داداشم .

hosein009

کاربر سایت
May 30, 2012
68
]سلام خدمت دوستان
وقتي بازي مثل pes بازي ميكنم بعد چند دست معمولا دست سوم شروع ميكنه به لرزش لگ

فكر كنم برا gpuباشه
اگه باشه چه جوري درست ميشه?????
چه قدر خرجشه???
Sent from my HTC One V using Tapatalk 2

diaoko

کاربر سایت
Dec 30, 2012
12
نام
omid
منظور من این بود که یه چنتا بازی برنرمکسم تست کنین ببینین همین مشکلو دارین اگه همین مشکلو داشتین شاید تو قرار دادن اون کلید به مشکل خورده چون من خودم برا خودم دقیق درست کردم و همچین مشکلاتی نداشتم داداشم .
دستت درد نکنه .. دیگه اعصابم رو خورد کرده وصلش کردم به live یه خورده آپدیت بگیره شاید درست شد
مرسی از وقتی که گذاشتی داداش♥

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
چند وقته وقتی ایکس باکسم را روشن می کنم تا حدود 10 دقیقه ازش صدایی شبیه غِر غِر میاد بعد قطع میشه ! البته اوایل خیلی آزادهنده نبود ولی جدیدا هم مدت زمان این صدا بیشتر شده و هم وولومش بالاتر رفته !
خواستم ببینم این مشکل از چیه !؟
با تشکر
تا حالا با همچین موردی برنخوردم من ولی باید از درایوت باشه . چه دیسکی استفاده میکنی؟تو خود بازی مشکلی نداری؟

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
تا حالا با همچین موردی برنخوردم من ولی باید از درایوت باشه . چه دیسکی استفاده میکنی؟تو خود بازی مشکلی نداری؟

برنرمکس استفاده میکنم و تا حالا هم تو هیچ بازی ای به مشکل نخوردم ...
انگاری که فن یا همچین چیزی داره این صدا رو تولید میکنه

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
برنرمکس استفاده میکنم و تا حالا هم تو هیچ بازی ای به مشکل نخوردم ...
انگاری که فن یا همچین چیزی داره این صدا رو تولید میکنه
همچین صدایی یا از درایو یا از فن
درایو که مشخصه اولین موردش دیسک نامرغوب میتونه باعث همچین صدایی بشه
فن هم شاید گرد و خاکی چیزی گرفته . تا حالا تمیزش کردی؟یه پمپ بادی چیزی دم دستته یه امتحانی بکن

ma_xxxm

کاربر سایت
Feb 24, 2013
2
سلام من یه مشکل دارم بار دومش هست
0d135f0f2818.jpg

نظر بدید

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
سلام
دیروز3 dead space میزدم حدود 5 ساعت بازی کردم اما آخرش یک جایی تو آسانسور تصویر افت فریم شدید پیدا کرد حالت آهسته شد برای حدود 5 ثانیه ( از خود بازی هم نیست چون بعدا همون جا رو رفتم بدون مشکل بود )

دفعه بعدم که بازی کردم 3 ساعت بعد بازی یک بار دیگم یک جای دیگه ی بازی 2 ثانیه این حالت شد

یک خاطره ی بد از کنسول آرکید قدیمی هم دارم که یک بار این جوری افت فریم داد و هنگ کرد و بعد 2 یا 3 بار دیگه افت فریم داد و 3 چراغ شد و رفت به رحمت خدا

کنسول الانم فت با برد جاسپر هست می خواستم بدونم مشکلی هست یا نه ؟ ( چون شنیدم جاسپر ها 5% مشکل حرارتی ممکن براشون پیش بیاد )

12 ولت لازم داره یا نه ؟ ( دیدم بعضی ها میگن خوبه بعضی ها هم میگن احتیاج نیست ) (( البته زیاد تمایلی به دستکاری کنسول هم ندارم ))

متوسط و حداکثر چند ساعت پشت سر هم میشه با این کنسول بازی کرد که خیالم بابت خرابی راحت باشه ؟

ممنون از جواب کاملتون

---------- نوشته در 04:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:09 AM ارسال شده بود ----------

یک سوال دیگم داشتم

بازی رو که در آخرین داشبورد روی هارد نصب میکنی
چجوری میتونی از روی هارد اجرا کنی ؟؟
چون من روی گزینه پلی گیم میزنم نمیدونم از روی هارد اجرا میکنه یا dvd ؟؟

قبلا یادمه در داشبورد های قدیمی تر گزینه داشت که از هارد اجرا کنی یا dvd اما اون گزینه رو در این آخرین داشبور پیدا نمی کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

hosein009

کاربر سایت
May 30, 2012
68
دوستان سوال قبلی مارو که هیچکس جواب نداد بیزحمت این رو دیگه جواب بدین ممنون میشم

من گیرتگم رو عوض کردم از تو خود سایت الان دیگه تو خوده دستگاه بالا نمیاد چی کار باید بکنم ممنون

---------- نوشته در 07:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:15 PM ارسال شده بود ----------

دوستان سوال قبلی مارو که هیچکس جواب نداد بیزحمت این رو دیگه جواب بدین ممنون میشم

من گیرتگم رو عوض کردم از تو خود سایت الان دیگه تو خوده دستگاه بالا نمیاد چی کار باید بکنم ممنون

اين مشكلم حل شد
حالا يه سوال ديگه
ميشه يه پروفايل رو پاك كرد

يكي ديگم اينكه اكانت يه ماه تا چندمين اكانت مجاني :)
ميده ????
Sent from my HTC One V using Tapatalk 2

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
دور dvd ببین یه خط افتاده دستگاه اینکارو میکنه

دوست من مشکلی نیست که بخواید نگران نباشید دستگاه را اگر بلدید باز کنید و کابل دیتا که از لنز به برد داریو را بررسی کنید و سعی کنید کابل را به سمت بالا یعنی به سمت برد درایو خمش کنید که روی CD کشیده نشود

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
سلام.
چند وقتیه که کنسولم با اجرای بازی های xgd3 مشکل پیدا کرده و خیلی از بازیهایی که قبلا اجراشون کرده بودم رو یا نمیخونه یا خیلی سخت اجراشون میکنه در صورتی که با بازیهایی که برای lt2 هستند مشکلی ندارم و فقط بازیهایی که برای lt3 پچ شدن(چه برنرمکس و چه غیر برنرمکس) این مشکلو داره...
به نظر شما مشکل از فریمورم هست یا چیز دیگه؟؟

wild_child

کاربر سایت
Jun 24, 2008
90
سلام دوستان
من یک مشکل پیدا کردم با کنسولم وفتی باری رو می زارم یا اصلا dvd نمی خونه یا تا می رم تو بازی این error می ده فقط هر از گاهی بازی call of duty black ops 2 می خونه که هنگ می کنه بعد کنسول restart می شه
به نظر شما مشکلش چیه؟؟؟؟؟
view.php
[/URL][/IMG]

hamidhrv

کاربر سایت
Aug 10, 2011
49
نام
حمیدرضا
سلام
1 من دستگاهم یه دفع ای وسط بازی هنگ میکنه مثل عکس میمونه تا خاموشش کنم با دکمه
2 دستگاهم گاهی مودم نمیشناسه باید مودم از برق بکشم وصل کنم تا درست بشه