سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Badman

کاربر سایت
Aug 2, 2007
53
دوستان خواهشمندم اگر زحمتی نیست به سوال منم جوب بدید:
چراغ های دو دسته ی 360 من گاهی اوقات شروع به روشن وخاموش شدن و گردش به طور همزمان میکنند میخواستم راهنماییم کنید که علت چیه

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
سلام.. xbox360 يك چراغ سمت راست پايين قرمز است ارور e73 ميدهد

E73: General Hardware Error: Ethernet port... this error is caused by a problem with the Ethernet port.
حتما همتون واسه 360 فن درست کنین
حتما.
کنسول من الان 3 چراغ قرمز میده.
البته ابن e73 که مشکلی نیست . اون کابل ethernetت شل شده یا یه چیز تو این مایه ها

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
دوستان خواهشمندم اگر زحمتی نیست به سوال منم جوب بدید:
چراغ های دو دسته ی 360 من گاهی اوقات شروع به روشن وخاموش شدن و گردش به طور همزمان میکنند میخواستم راهنماییم کنید که علت چیه

شارژ باتریهای دستت داره تموم میشه!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
مطمئن باش از باطری هست احتمالا به درد دسته نمی خوره من خودم از باتری Maxell یا Panasonic استفاده می کنم بعد یه هفته اون چراغا روشن میشه

ps

کاربر سایت
Jun 13, 2007
54
نام
issa
E73: General Hardware Error: Ethernet port... this error is caused by a problem with the Ethernet port.
حتما همتون واسه 360 فن درست کنین
حتما.
کنسول من الان 3 چراغ قرمز میده.
البته ابن e73 که مشکلی نیست . اون کابل ethernetت شل شده یا یه چیز تو این مایه ها

سلام.. اخه دستگاه هيچ چيزي نشون نمي دهد فقط يك صفحه مي يايد كه پايينش نوشته e74 وقتي چند بار روشن وخاموش ميكنم بازي مي اورد ولي صفحه شفاف نيست

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
خیابان جمهوری پاساژ امجد هیت‌سینک کوچیک آلمینیومی بدون چسب می‌فروشه دونه‌ای 100 تومن. اما صبر کنید من و یکی از بچه‌ها دنبال هیت‌سینک توپ مسی با چسب مخصوص هستیم. الان توی بازار موجود نیست، ولی قبلا بوده. اگه تونستیم پیدا کنیم خبر می‌دیم.
من همین الان دارم توی فروم‌های خارجی سوال می‌کنم که آیا می‌شه از همین چسب‌های قطره‌ای‌ خودمون استفاده کرد یا نه. البته می‌دونم این‌طوری انتقال گرما خیلی کمتر می‌شه، اما می‌خوام ببینم کلا نزنه چیپ رو بترکونه!
از رو کنجکاوی می پرسم. این heat sink که بر فرض شما رو چیپ می چسبونیو به کجا می خوای وصل کنی؟ یعنی گرمای heat sink می خوای به کجا منتقل کنی چجوری؟ از فن روی هت سینگ استفاده می کنی یا ...؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام. من دوتا سوال برام پيش اومده ميخواستم باشما در ميان بزارم 1. ايا واقعا هارد 360 حجمش 20 گيگ چون باسه من زده 13.9 گيگ ميخواستم ببينم مال شما هم همينقدره يا ما له من خرابه 2 سوالم اينه كه ميشه تاريخه دستگاه كه پشتشه علكي باشه يعني فروشنده خودش اون برچسب زده باشه چون من وقتي قسمت تنظيم دستگاه ميرم تاريخش از 2005/11/22 كه درستش كني ولي تاريخه دستگاهم 2006/5/12 ايا از شماهم قسمت تنظيم تاريخ همينجوري يا نه

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
از رو کنجکاوی می پرسم. این heat sink که بر فرض شما رو چیپ می چسبونیو به کجا می خوای وصل کنی؟ یعنی گرمای heat sink می خوای به کجا منتقل کنی چجوری؟ از فن روی هت سینگ استفاده می کنی یا ...؟

heat sink خودش فن نداره. کارش پخش کردن گرمای IC زیرشه. با خود فن دستگاه باید گرماشو پخش گرد. برای همین هم فن رو باید تقویت کرد. مثلاً 12 ولتش کرد...

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
سلام. من دوتا سوال برام پيش اومده ميخواستم باشما در ميان بزارم 1. ايا واقعا هارد 360 حجمش 20 گيگ چون باسه من زده 13.9 گيگ ميخواستم ببينم مال شما هم همينقدره يا ما له من خرابه 2 سوالم اينه كه ميشه تاريخه دستگاه كه پشتشه علكي باشه يعني فروشنده خودش اون برچسب زده باشه چون من وقتي قسمت تنظيم دستگاه ميرم تاريخش از 2005/11/22 كه درستش كني ولي تاريخه دستگاهم 2006/5/12 ايا از شماهم قسمت تنظيم تاريخ همينجوري يا نه

1- آره، درسته. 7 گیگ بقیش یک سری اطلاعات غیر قابل دسترس خود سیستم هست.
2- نه. تاریخ پشت دستگاه درسته. هر وقت کنسول رو از برق میکشی همون تاریخ 22/11/2005 رو به صورت default میزنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر