سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209
اگر بازی رو توی هار دستگاه نصب کنیم کلا دیگه درایو کار نمیکنه؟
آخه من از وقتی lt 3 ریختم با اینکه تو هاردم کپی کردم بازم درایو همش روشنه و صدا میده و داره می خونه مشکل از کجاست؟

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
من یک gears of war 3 گرفتم ارور می ده میگه کنسول رو روشن خاموش کن یا دیسک رو تمیز کن همیه این کار هارو کردم ولی اجرا نشد xbox من lt3 هست

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
سلام
من می خوام بازی Call Of Duty رو به صورت سیستم لینک (آفلاین) چند نفره بازی کنم. طبق تحقیقاتی که کردم MW3 رو نمیشه با ارتباط دو ایکس باکس بیشتر از یک نفر روی هر کنسول بازی کرد ولی مثل اینکه برای Black Ops شدنیه. خلاصه بپرسم آیا میشه بازی Call Of Duty Black Ops رو به صورت سیستم لینک (ارتباط دو کنسول آفلاین) از یک نفر بیشتر (۳ یا چهار نفر به صورت اسپلیت اسکرین در هر دستگاه یعنی جمعا 8 نفر) بازی کرد؟ مرسی

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
سلام.یه سوال تکراری!شاید بگید این پسر چیش شده که دست از این سوال بر نمیداره:dولی واقعا برام مهمه بدونم،چرا من میتونم بازی lt3 رو رو هارد بازی کنم؟تا الانم خشم آسورا و رزیدنت اویل جدید و binary domain رو بی مشکل رو هارد تا آخر بردم.مگه نمیگن بازی های lt3 معمولی رو نمیشه رو هارد زد و یا اگه بزنیم از بازی در میان پس چرا مال من اینطوری نیست؟:-o

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان من باAchivement مشکل دارم!
بازی هام به 99 رسیده و وقتی بازی جدید میذارم دیگه نمیتونم Achiv هاشو بگیرم و خود بازی هم در لیست نمیاد!
چیکار کنم؟!

Ary4n

کاربر سایت
Jan 22, 2012
88
نام
آرین
Xbox من به تازگی هر بازی رو که میزارم مینویسه Open tray و بعد از چند بار باز و بسته کردن بلاخره میره تو بازی و بعد از 5 دقیقه مینویسه The Disc Is Unreadable
و میگه که باید دیسک رو تمیز کنی
این مشکل برای تمام بازی های جدید و قدیمی اتفاق میافته
مشکل از چیه؟درایو مشکل داره؟
در ضمن وقتی که دستگاه دیسک رو میخونه صدای عجیبی ازش میاد

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
Xbox من به تازگی هر بازی رو که میزارم مینویسه Open tray و بعد از چند بار باز و بسته کردن بلاخره میره تو بازی و بعد از 5 دقیقه مینویسه The Disc Is Unreadable
و میگه که باید دیسک رو تمیز کنی
این مشکل برای تمام بازی های جدید و قدیمی اتفاق میافته
مشکل از چیه؟درایو مشکل داره؟
در ضمن وقتی که دستگاه دیسک رو میخونه صدای عجیبی ازش میاد

منم یه بار تو FORZA 4 این اشکال برام پیش امد که خوشبختانه با دوباره جا انداختن سی دی درست شد:)

مال شما با من فرق داره ولی خوب یه چیزایی می دونم:smartass1:

ایکس باکستون ضربه دیده؟

اگه اینطوریه احتمالا لنز دستگاه تنظیم نیست:idea::lightbulb:

aria_1200

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3
من یه مدت بود با xbox بازی نکرده بودم. امروز اومدم روشن کردم بشینم بازی کنم، تصویر نمیومد کابل رو عوض کردم بازم نشد... با تلویزیون دیگه هم امتحان کردم هم نشد. xbox روشن میشه ولی تصویر نمیاد.

mohammad_p66

کاربر سایت
Aug 26, 2010
16
نام
محمد
سلام و خسته نباشید من کنسول xbox slim دارم الان یه 2 ماهی هست که این مشکل رو دارم زمانی که ورژن LT+2 رو داشتم به اینترنت متصل شدم با کنسول بعد یه سری بازیا بالا نمی ومد به دلیل update microsoft بعد از مدتی که ورژن جدید LT+3 اومد اونو پیش شرکت گارانتی کننده دستگاه بردم تا آپدیت جدید روش بریزه بعد از ریختن ورژن جدید از جاهای مختلف و مورد اطمینان بازی گرفتم که همه پچ جدید روش بود (برای مثال از nextgen.ir) و هیییچ گدوم از بازیای با پچ جدید برام بالا نیومد. چندین بار برای تعمیر بردم شرکت گارانتی کننده و اونا گفتن که آپدیت درست انجام شده و حتی برای اطمینان درایو دستگاه رو عوض کردن ولی باز ارور *the disc is unreadble* رو میداد اطمینان دارم که آپدیت LT+3 روش نصب هستش چون هیچ بازی LT+2 روش بالا نمی آد. من حتی دستگاه رو بردم فروشگاه nextgen که اونجا بیشتر بازیارو روش گزاشت که بازم بالا نیومد اگر راه حلی دارید راهنمایی کنید یا جایی رو معرفی کنید که بتونه مشکل رو حل کنه
و اگر لازمه تا صبر کنم update بعد بیاد بهم بگید با تشکر

ERORR= Unrecognize disc

امروز بردم یه فروشگاه گفت احتمالا بن شده

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
5 روزه که وقتی لایو بازی می کنم و می خوام دستگاه رو خاموش کنم مانیتور خاموش میشه ولی چراغ پاور چشمک می زنه و چند ثانیه طول می کشه تا خاموش بشه
چه مشکلی داره؟

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
کد های مخفی

سلام. من می خوام بدونم چه جوری می شه کد های مخفی بازی های کپی رو پاک کرد تا تولایو بن نشد؟(در مورد سی دی خیال تخت:d)

یه چیز دیگه من اسلیمم کپی خوره به خاطر همین می ترسم ماکرو بفهمه درایوم هک شده و منو :ban:کنه کمک کمک کمک~x(~x(~x(:wallbash::scare:~x(

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام. شنیدم برای اجرای بازیهای کپی باید جدید ترین نسخه ی LT و یه درایو هک شده داشت. و اما چند تا سوال

1 نرم افزار abgx360 اگه سلامت سی دی رو تایید کنه توی کنسول های غیر کپی خور هم اجرا میشن:-/

2 LT ها برای فقط برای دستگاه های کپین؟ یعنی اگه باشن امکان ban شدن رو افزایش میدن؟

3 چطوری یه دستگاه رو به حالت اولیه برگردوند؟ یعنی از کپی خور خارج کرد؟

---------- نوشته در 11:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 PM ارسال شده بود ----------

چرا اینجا فقط سوال پرسیده میشه؟!
تو این Page هنوز یک نفر هم جواب نگرفته!:|

داغ دلمونو تازه نکن:angry::(:-w

H03EIN

کاربر سایت
Apr 5, 2012
7
نام
اسدی
سلام.یه سوال تکراری!شاید بگید این پسر چیش شده که دست از این سوال بر نمیداره:dولی واقعا برام مهمه بدونم،چرا من میتونم بازی lt3 رو رو هارد بازی کنم؟تا الانم خشم آسورا و رزیدنت اویل جدید و binary domain رو بی مشکل رو هارد تا آخر بردم.مگه نمیگن بازی های lt3 معمولی رو نمیشه رو هارد زد و یا اگه بزنیم از بازی در میان پس چرا مال من اینطوری نیست؟:-o

سلام...
فقط بازی هایی با قفل امنیتی XGD3 که به صورت معمولی رایت شده رو نمی تونی از رو هارد اجرا کنی... :d

[h=2]Current List of XGD3 Games[/h]
This is the current list of XGD3 Games from abgx that have been verified.

Your Shape: Fitness Evolved 2012
Assassin's Creed: Revelations
Saints Row: The Third
The Adventures of Tintin
Kinect Disneyland Adventures
Who Wants to Be a Millionaire?
The Lord of the Rings: War in the North
Need for Speed: The Run
LEGO Harry Potter: Years 5-7
Rayman Origins
Halo: Combat Evolved Anniversary
Forza Motorsport 4 (Disc 2)
Forza Motorsport 4 (Disc 1)
The Elder Scrolls V: Skyrim
Rise of Nightmares
Ace Combat: Assault Horizon
Metal Gear Solid HD Collection (Disc 2)
Metal Gear Solid HD Collection (Disc 1)
Call of Duty: Modern Warfare 3
GoldenEye 007: Reloaded
Batman: Arkham City
X-Men: Destiny
Warhammer 40000: Space Marine
NBA 2K12
Just Dance 3
Driver: San Francisco
Gears of War 3
Rage (Disc 2)
Rage (Disc 1)
Rage (Disc 3)
Dark Souls
Sonic Generations
*********** 3 (Disc 2)
*********** 3 (Disc 1)

---------- نوشته در 11:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:01 PM ارسال شده بود ----------

اینا هم هست...
اونایی که چیز شدن! (ستاره ها)
B-a-t-t-l-e-f-i-e-l-d 3 (Disc 2
B-a-t-t-l-e-f-i-e-l-d 3 (Disc 1

---------- نوشته در 11:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 PM ارسال شده بود ----------

اگر بازی رو توی هار دستگاه نصب کنیم کلا دیگه درایو کار نمیکنه؟
آخه من از وقتی lt 3 ریختم با اینکه تو هاردم کپی کردم بازم درایو همش روشنه و صدا میده و داره می خونه مشکل از کجاست؟
جای نگرانی نیست... پــ نـــ پــــ می خوای کلا درایو خاموش بشه! :d

من یک gears of war 3 گرفتم ارور می ده میگه کنسول رو روشن خاموش کن یا دیسک رو تمیز کن همیه این کار هارو کردم ولی اجرا نشد xbox من lt3 هست
این بازی از نوع XGD3 هست... توجه داشه باش اگه به صورت معمولی رایت شده نمی تونی از رو هارد اجرا کنی...

تو همین یه بازی مشکل داری؟ احتمالا ایراد از خود دیسک بازی هستش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر