سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

mahyar_753951

کاربر سایت
Aug 23, 2010
39
نام
Mahyar
امروز وایه پسرخالم یه اکس باکس ۴گیگ اسلیم نو خریدم آوردیم خونه یه بازیم باهاش اجرا کردیم دیدم سالمه اومدم براش پروفایل ساختم از دوباره اومدم دیسکو عوض کنم تا دکمه اجکت رو زدم با سرعت باور نکردنی دیویدی رام در اومد و از دوباره خود به خود برگشت تو و ۵ دقیقه هرچی اجکت زدم در نیومد دیسک و چراغ کنسول یسره چشمک میزد الانم هرچی بازی حتی اورجینال میزاره توش پلی دیویدی میده بعضی اوقاتم درایو قفل میکنه

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
سلام
من یه ایکس باکس الایت دارم یه دسته واسش گرفتم به فروشنده گفتمم اصل میخوام .. سفارش کرد که این مشابهش مثل خودش کار میکنه عالیه !! 45تومنیا!!
روشن میشه.. ولی کنسول شناساییش ننمیکنه؟؟ چرا!!! رست هم زدم توفیقی نکرد که نکرد !!! چیکار کنم؟؟
تازه فردا جمعس برنامه ریخته بودیم کلی بازی بزنیم!!! چه کنیم؟

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام. شنیدم برای اجرای بازیهای کپی باید جدید ترین نسخه ی LT و یه درایو هک شده داشت. و اما چند تا سوال

1 نرم افزار abgx360 اگه سلامت سی دی رو تایید کنه توی کنسول های غیر کپی خور هم اجرا میشن:-/

2 LT ها برای فقط برای دستگاه های کپین؟ یعنی اگه باشن امکان ban شدن رو افزایش میدن؟

3 چطوری یه دستگاه رو به حالت اولیه برگردوند؟ یعنی از کپی خور خارج کرد؟

کسی جوابمو نمی ده:((

آخرین ویرایش:

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
حالتون خوبه ه ه ه ه ه ه ه....؟
لبا خندونه ه ه ه ه ه ه ه ه...؟
;))میگم تو تعمیرات درایو کنسول که نوشته بودن دوستان تسمه کوچولو هست از درایو در بیارین و بندازین آب جوش اگه درست نشد عوض کنید من انداختم یه کم بهتر شد وای کامل خوب نشد واسه این عوضش کردم کلا ولی بازم یه کم موقع بیرون اومدن باید همراهی کنم خیلی کمه ولی خب عالی نیست چه کار کنم؟
ممنون

آخرین ویرایش:

viva ir

کاربر سایت
Apr 6, 2012
12
سلام
من تازه کینکت خریدم دستگاه من مدل اسلیم است اخرین بازی که انجام دادم کال hف ژوارز کارتل بود تا الان هم اپدیت نکردم بازی دنس سنتر را کمی بازی کردم بعد بازی ورزشی lt2را انداختم توش بعد نوشت باید اپدیت کنی منم yesرا زدم ارور داد و یه وهر وقت روشن می کنم ارورمی ده باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 08:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:39 PM ارسال شده بود ----------

یکی نبود جواب ما را بگه؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام
من تازه کینکت خریدم دستگاه من مدل اسلیم است اخرین بازی که انجام دادم کال hف ژوارز کارتل بود تا الان هم اپدیت نکردم بازی دنس سنتر را کمی بازی کردم بعد بازی ورزشی lt2را انداختم توش بعد نوشت باید اپدیت کنی منم yesرا زدم ارور داد و یه وهر وقت روشن می کنم ارورمی ده باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 08:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:39 PM ارسال شده بود ----------

یکی نبود جواب ما را بگه؟
متاسفانه شما LT 2 نداشتی و LT 1.91 یا قدیمی تر داشتی و الان کپی خور پریده!

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
سلام...
فقط بازی هایی با قفل امنیتی XGD3 که به صورت معمولی رایت شده رو نمی تونی از رو هارد اجرا کنی... :d

Current List of XGD3 Games

This is the current list of XGD3 Games from abgx that have been verified.

Your Shape: Fitness Evolved 2012
Assassin's Creed: Revelations
Saints Row: The Third
The Adventures of Tintin
Kinect Disneyland Adventures
Who Wants to Be a Millionaire?
The Lord of the Rings: War in the North
Need for Speed: The Run
LEGO Harry Potter: Years 5-7
Rayman Origins
Halo: Combat Evolved Anniversary
Forza Motorsport 4 (Disc 2)
Forza Motorsport 4 (Disc 1)
The Elder Scrolls V: Skyrim
Rise of Nightmares
Ace Combat: Assault Horizon
Metal Gear Solid HD Collection (Disc 2)
Metal Gear Solid HD Collection (Disc 1)
Call of Duty: Modern Warfare 3
GoldenEye 007: Reloaded
Batman: Arkham City
X-Men: Destiny
Warhammer 40000: Space Marine
NBA 2K12
Just Dance 3
Driver: San Francisco
Gears of War 3
Rage (Disc 2)
Rage (Disc 1)
Rage (Disc 3)
Dark Souls
Sonic Generations
*********** 3 (Disc 2)
*********** 3 (Disc 1)

---------- نوشته در 11:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:01 PM ارسال شده بود ----------

اینا هم هست...
اونایی که چیز شدن! (ستاره ها)
B-a-t-t-l-e-f-i-e-l-d 3 (Disc 2
B-a-t-t-l-e-f-i-e-l-d 3 (Disc 1

---------- نوشته در 11:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 PM ارسال شده بود ----------

جای نگرانی نیست... پــ نـــ پــــ می خوای کلا درایو خاموش بشه! :d

این بازی از نوع XGD3 هست... توجه داشه باش اگه به صورت معمولی رایت شده نمی تونی از رو هارد اجرا کنی...

تو همین یه بازی مشکل داری؟ احتمالا ایراد از خود دیسک بازی هستش!

دستت درد نکنه واسه جوابت،پس کنسولم جادویی نبود:(:d

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی دوستان یه سوال فنی داشتم یه مدتی هست که وقتی دستگاه رو خاموش میکنم دستگاه درجا خاموش نمیشه 20~30 ثانیه بعد خاموش میشه و در این ثانیه چراغ دستگاه 4 تا 5 بار خاموش و روشن میشه بعد دستگاه خاموش میشه ، اینطوری نبود تا Turn Off رو میزدم دستگاه جا در جا خاموش میشد ولی الان یه مدتی هست که اینطوری شده راستی من به لایو هم وصل میشم دیسک بازیم هم امنیتش درسته فریمورم LT+3 و آخرین ورژن داشبورد رو هم دارم
راستی رفیقم توی این یه مدت آخر که به لایو وصل شده دستگاهش مثل من شده
از دوستان عزیز کسی مثل این مشکل ما رو داره ؟ ریشه یابی کنیم ببینیم این مشکل از چی هستش.

آخرین ویرایش:

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام به همگی دوستان یه سوال فنی داشتم یه مدتی هست که وقتی دستگاه رو خاموش میکنم دستگاه درجا خاموش نمیشه 20~30 ثانیه بعد خاموش میشه و در این ثانیه چراغ دستگاه 4 تا 5 بار خاموش و روشن میشه بعد دستگاه خاموش میشه ، اینطوری نبود تا Turn Off رو میزدم دستگاه جا در جا خاموش میشد ولی الان یه مدتی هست که اینطوری شده راستی من به لایو هم وصل میشم دیسک بازیم هم امنیتش درسته فریمورم LT+3 و آخرین ورژن داشبورد رو هم دارم
راستی رفیقم توی این یه مدت آخر که به لایو وصل شده دستگاهش مثل من شده
از دوستان عزیز کسی مثل این مشکل ما رو داره ؟ ریشه یابی کنیم ببینیم این مشکل از چی هستش.

سلام عزیز
منم همین جوریه ولی لایو بازی نکردم به عبارتی میشه گفت بد از ال تی 3 اینجور شده نه ؟
یا مثلا آخرین آپدیت و که بریزی 2.0.14719.0 نه ؟
البته انقد هم نمیکشه آخرش 10 ثانیه دیگه
که اینم البته من هر وقت بخوام خاموش کنم 10 دقیه فقط میزارم
رو داشبورد بمونه بعد خاموش میکنم و درست خاموش میشه

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام !! system cache ایکس باکس اگه پاک شه چه چیزایی پاک میشه آخه می خوام وصل شم به لایو و کنسولم کپی خوره و کلی بازی کپی بازی کردمی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر