سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

istarx99

کاربر سایت
Dec 8, 2011
1
سلام خسته نباشید. چراغ های روی ایکس باکس من قاطی میکنه یعنی وقتی یک دسته روشنه یا یک چراغ روی ایکس باکس من روشنه همان چراغ

مدام جابه جا میشه ( 1 با 4 ) اما روی دسته درسته یعنی جا به جا نمیشه و فقط روی ایکس باکس مشکل داره. چه کنم ؟؟؟؟ خیلی رو مخم رفته؟ راهنمایی کنید

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان من یک کنسول ارکید دارم که ضربه خورده و بعد وقتی بازی میکنم دستگاه هنگ میکنه نمیدونم مشکل از چیه؟

خوب دوست عزیز اگه تهران هستین ببرینش پشت شهرداری یا اگه تهران نیستین ببرین پیش یه تعمیر کار تا بازشه معلوم بشه از چیشه چون با حرف نمیشه فهمید که .

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام خسته نباشید. چراغ های روی ایکس باکس من قاطی میکنه یعنی وقتی یک دسته روشنه یا یک چراغ روی ایکس باکس من روشنه همان چراغ

مدام جابه جا میشه ( 1 با 4 ) اما روی دسته درسته یعنی جا به جا نمیشه و فقط روی ایکس باکس مشکل داره. چه کنم ؟؟؟؟ خیلی رو مخم رفته؟ راهنمایی کنید
عزیز این رو همه 360 ها میشه!
نمیدونم مشکل چیه ولی مشکلی به وجود نمیاره و من رو هر 360 کپی خور دیدم اینجوری بوده!

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
درود ...

دوستان بازی هایی که 97% کپی میشن مشکل ـشون فقط تو نصب شدن روی هارد هست ، یا موقع بازی کردن هم ممکنه گیر کنن و کنسول هم فریز کنه ؟ چون من یه بازی 97% رو تموم کردم ، از طرف دیگه دوتا بازی 97% هست که همون اوایل کار گیر میکنن و دستگاه رو حتما باید از برق بکشم چون هیچ کاری نمیشه کرد .

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
درود ...

دوستان بازی هایی که 97% کپی میشن مشکل ـشون فقط تو نصب شدن روی هارد هست ، یا موقع بازی کردن هم ممکنه گیر کنن و کنسول هم فریز کنه ؟ چون من یه بازی 97% رو تموم کردم ، از طرف دیگه دوتا بازی 97% هست که همون اوایل کار گیر میکنن و دستگاه رو حتما باید از برق بکشم چون هیچ کاری نمیشه کرد .

سلام دوست عزیز
من هم همین مشکل و داشتم باید اونایی که گیر میکنه رو رایت کامل برنر مکس بگیری راه دیگه ای هم نداره فکر کنم
من رایمان و تا ته رفتم ولی جیرز3 و فورزا4 همون اول گیر میکرد برنر گرفتم حل شد

-AREN-

کاربر سایت
Sep 25, 2009
58
سلام دوستان
چطور میتونم dvdkey درایو samsung رو بدست بیارم و LT v2.01 مخصوص درایو سامسونگ رو بریزم....؟
بگم که با درایو های لایتون آشنایی کامل دارم و بارها آپدیت کردم......

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام دوستان دسته ایکس باکسم کار نمیکنه باتری عوض کردم با سیم وصل کردم ولی کار نمیکنه دیشب 1ساعت باهاش کار کردم نمیدونم یهو چی شد.دیشب دوش گرفتم حوله م یه کم خیس بود افتاده بود روش حواسم نبود تا صبح.امکان داره بخاطر حوله خیس باشه؟؟درست میشه؟؟

vb.mohsen2

کاربر سایت
Sep 30, 2010
153
سلام.ایکس باکس من بعد اینکه یک بار بازی me3 رو تموم کردم دیگه این بازی رو اصلا نمیشناسه یعنی تو منو مینویسه play game ولی اون عکس که قبل از شروع بازی رو نمیاره.دیسک بازی هم هیچ مشکلی نداره.چندین بازی رو امتحان کردم ولی مشکلی نداشت.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,705
نام
وحید
دوستان تعمیر کار حرفه ای داخل اصفهان هر که میشناسه معرفی کنه دستگاه یکی از دوستان اصفهانی مشکل خورده هر که جایی سراغ داره برام پ خ کنه

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام
دوستان عزیز
حالتون خوبه ان شا الله که
میگم درایو آرکیدم که لایت آن هست تسمشو عوض کردم
ولی اونجور که میخوام هنوز کامل درست اجکت نمیشه موقع داخل رفتن مشکل نداره
موقعی که بیرون میاد آخرین لحظه یه کم گیر میکنه چه کار کنم که درست بشه کامل
اصلا امکان تعویض هستش اگه آره با چه درایوی
چه جوری باید باشه
ممنون

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
سلام
من تازگی ها ps3 فروختم یه xbox اما با دسته xbox اصلا نمی تونم بازی کنم می خواستم بدونم راهی هست دسته ps3 به xbox بخوره یا این دسته جدیده که میشه جای آنلوگش با جهتاش عوض کرد آومده

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سلام.من مي خوام يه كيس دست پايين بگيرم.چه مادربردي بگيرم كه هم قيمتش مناسب باشه و هم أيكس باكس رو براي اپديت پشتيباني كنه؟؟ممنون

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,705
نام
وحید
سلام
من تازگی ها ps3 فروختم یه xbox اما با دسته xbox اصلا نمی تونم بازی کنم می خواستم بدونم راهی هست دسته ps3 به xbox بخوره یا این دسته جدیده که میشه جای آنلوگش با جهتاش عوض کرد آومده
یه تبدیل هست که میشه از دسته ps3 به جای ایکس باکس استفاده کرد از فروشنده ها تو توپخونه بپرسی گیرت میاد

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
یک چندتای سوال ؟

[FONT=&amp] سلام و دروود به تمام دوستان بازیسنتری[/FONT]
[FONT=&amp]چندتا سوال داشتم ممنون میشم دوستانی که میتونند به من کمک کنند[/FONT]​
[FONT=&amp]و البته قبل از هر چیز عذر خواهی میکنم که اینجا مطرح میکنم چون نمیدوستم باید کجا مطرح کنم[/FONT]​
[FONT=&amp]اول از همه یک توضیح کوچیک بدم که بنده یک ایکس باکس مدل الیت ال تی سه دارم که ورژن داشبردمم 1.147 یا یک هم چین چیزی خلاصه همون اخرین داشبرد که طبعا فایل [/FONT]
Dao.bin​
[FONT=&amp]هم بروز شده در نتیجه نمیتونم بازیهای 97 در صدی از روی هارد اجرا کنم[/FONT]​
[FONT=&amp]حالا سوالهام[/FONT]​
[FONT=&amp]ایا روشی وجود داره (به غیر از برنر مکس و جی تگ کردن ) که بشه همین بازیهارو از روی هارد اجرا کرد مثلا پچی چیزی؟[/FONT]​
[FONT=&amp]اجرا کردن بازی از روی دسیک ممکن است چقدر اسیب به دستگاه بزنه درایو دستگاهمم فکر کنم فیلیپس لایتون باشه و علاوه بر اون ایا اجرا کردن ار روی دیسک باعث میشه تجربه بازی فرقی بکنه منظورم اینه که به غیر از دیرتر لود شدن تکسچرها و از این قبیل چیزها تاثیر دیگه ای روی بازی داره یا اصلا به نظر شما ایا ارزشش رو داره که دستگه رو جی تگ کرد[/FONT]​
[FONT=&amp]مورد بعدی اینکه با توجه به این شرایط میشه بازیهای [/FONT]​
Xgd3​
[FONT=&amp]از قبیل گیرز اف وار و فورزا رو که پچشون [/FONT]​
Lt2​
[FONT=&amp]هست رو به روش تایتل اپ اجرا کرد یا چون من با برنامه هورایزون اگر اشتباه نکنم خواستم بازیهای گیرز و هالو ریچ رو اجرا کنم ولی نشد اگر دوستان انجام دادن و شده لطف کنن راهنمایی کنن[/FONT]​
[FONT=&amp]مورد دیگه اینکه برای دانلود بازیها از وب دوستان چه روشی رو پیشنهاد میکنن(وای مکس که کلا محدودیت حجم داره اصلا به صرفه نیست ای دی اس ال همه که براش محدودیت دانلود گزاشتن !!!!!!!!!!!!)[/FONT]​
[FONT=&amp]و در نهایت امنیت بازیهایکه به روش 97 درصد رایت شده در لایو چقدر هست[/FONT]​
[FONT=&amp]معذرت میخام که طولانی شد[/FONT]​
[FONT=&amp]ممنون از کمکتون[/FONT]​
[FONT=&amp]همیشه شاد و امیدوار باشد[/FONT]​

Miiichka67

کاربر سایت
Jan 16, 2012
129
نام
Hamid
سلام
دوستان عزیز
حالتون خوبه ان شا الله که
میگم درایو آرکیدم که لایت آن هست تسمشو عوض کردم
ولی اونجور که میخوام هنوز کامل درست اجکت نمیشه موقع داخل رفتن مشکل نداره
موقعی که بیرون میاد آخرین لحظه یه کم گیر میکنه چه کار کنم که درست بشه کامل
اصلا امکان تعویض هستش اگه آره با چه درایوی
چه جوری باید باشه
ممنون
سلام. نیاز به تعویض درایو نیست. شما میتونی موتور درایو رو عوض کنی ، معمولا با تعویضه تسمه مشکل حل میشه شاید تسمه که تازه خریدی بزرگتر یا کوچکتر باشه که گیر میکنه باید هم سایز خودش باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر