سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

rezakhaan

کاربر سایت
Sep 1, 2010
19
ممکن است بازی که خریدی LT3 باشه
فریمور درایوت راچک کن اگه LT3نبود باید آن هم آپدیت بشه
اگر هم نمیخوای فرم را آپدیت کنی بازی را به LT2تبدیل کن

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
دوستان تمامه بازی های 360 رو میشه LAN زد ؟ مثلا FORZA
فقط بازی هایی که System link پشتیبانی می کنند که پشت کاور بازی زده.
آقا یکی به داد من برسه.من آخر دنیا زندگی میکنم و تعمیر کار دم دستم نیست.لپ تاپ دارم با تبدیل هم کاری میکنم درایو رو نمیشناسه.میشه یه راهنمایی کنید ممنون میشم
خوب ببین چیپ ساتای شما چیه و اگر تو لیست پشتیبانی JF نبود یه USB to Sata adabtor VIA بخر و استفاده کن مشکلت حل میشه.
سلام بچه ها اگه درایو ایراد برد داشته باشه میشه کی رو استخراج کرد؟برادر دوستم رو برد لحیم کاری کرده ترکوندش
اگر به مودر هاش اسیبی نرسیده باشه بله میشه بب پیش یه متخصص تا برات چک کنه
سلام دوستان جدیدا من یه بازی گرفتم وقتی میخواد لود بشه یه صفحه میاد و میگه

Update not found

و اونوقت دیگه وارد بازی نمیشه فک کنم میگه باید آپدیت بشه لطفا بگین از کجا و با چی آپدیت یا هر چیزی که هست بکونم

منتظرم ممنون
اگه از کل پیغام عکس می گزاشتی بهتر بود ولی اینی که تو میگی به این معنی هست که اون بازی Update میخواد ولی نمی تونه پیداش کنه از همون لینکی که دوستمون چند پست بالا تر داد استفاده کن و مشکلت رو حل کن.
دوستان من یه مشکلی با ایکس باکس اسلیمم دارم البته من این ایکس باکس رو با پی اس 3 مقایسه می کنم
در محیط داشبورد کیفیت تصویر مخصوصا کیفیت متن پایین هست و مناسب نیست حالا باید چیکار کنم من تنظیمات رو چک کردم که روی 1080p بود ضمنا کابل hdmi رو هم چک کردم و با مال پی اس 3 هم عوض کردم اما کماکان کیفیت پایین در محیط داشبورد رو دارم راهکارتون چی هست؟
خیر هیچ راهکاری نیست در کل کیفیت متن Xbox خوب هست ولی بهتر از PS3 نمیشه.
سلام دوستان این XBG3 که بعضی سایت ها زدن یعنی چی دقیقا؟
XGD3 backup
کسی نمیدونه؟؟ این Burnermax ها رو از کجا باید گیر بیارم؟
اگر نرم افزار منظورت هست که می تونی از تو اینترنت دانلود کنی و اگه بازی هست فروشنده ها دارند.
سلام دوستان. نمیدونم اینجا جای درستی برای این تاپیک هست یا نه. من یکم گیج شدم:
من یه آرکید 2009 دارم که تا حالا باهاش بازیهای نسبتا جدیدی مثل GOW3, Saints Row the Third, Batman Arkham City رو بدون مشکل بازی کردم. ولی الان 2تا بازی هست که دستگاه اجرا نمیکنه (disk unreadable) یکی metal gear HD collection یکی هم soul calibur V. مشکل از کجاست؟ آپدیت جدیدی باید بشه یا دیسکها درست رایت نشدن؟
خیلی ممنونم.
up to Lt2+ or LT3+ و باید بازی که می خری با دشبوردت همخوانی داشته باشه یعنی بازی پچ اون داشبورد رو داشته باشه.
دوستان ببخسید اگه مفید نبود من در این موارد اطلاعاتم زیاد نیست فقط دیدم همه رفتن مسافرت کسی نیست جواب بده.

Abolfazl-Star

کاربر سایت
Mar 28, 2012
15
ممکن است بازی که خریدی LT3 باشه
فریمور درایوت راچک کن اگه LT3نبود باید آن هم آپدیت بشه
اگر هم نمیخوای فرم را آپدیت کنی بازی را به LT2تبدیل کن

چطور فریمور رو چک کنم ؟

و

چطور بازی رو به ال تی 2 تبدیل کنم؟

Abolfazl-Star

کاربر سایت
Mar 28, 2012
15
سلام.من میخوام ایکس باکسم رو بفروشم ولی توی هاردش عکس های هست که کینکت گرفتم.چطوری میتونم هارد دستگاه رو فرمت کنم؟؟؟

ّرو تو Setting بعدش برو تو memory روی هاردت کلید Y رو بزن جزئیاتش بیاد اونوقت گزینه فرمت رو بزن کل هاردت فرمت میشه

rezakhaan

کاربر سایت
Sep 1, 2010
19
چطور فریمور رو چک کنم ؟
و
چطور بازی رو به ال تی 2 تبدیل کنم؟

تو تاپیک ها راجع به این مسئله کامل توضیح داده میتونی استفاده کنی آدرس زیر :
http://forum.bazicenter.com/thread56973/
البته اگه خودت خیلی دست به آچار نیستی بهتره بدی بیرون برات انجام بدن
ولی اگه به مطالبی که دوستان زحمت کشیدن و گذاشتن با دقت عمل کنی حتما موفق میشی
اگه باز مشکلی بود ما در خدمت هستیم

Abolfazl-Star

کاربر سایت
Mar 28, 2012
15
تو تاپیک ها راجع به این مسئله کامل توضیح داده میتونی استفاده کنی آدرس زیر :
http://forum.bazicenter.com/thread56973/
البته اگه خودت خیلی دست به آچار نیستی بهتره بدی بیرون برات انجام بدن
ولی اگه به مطالبی که دوستان زحمت کشیدن و گذاشتن با دقت عمل کنی حتما موفق میشی
اگه باز مشکلی بود ما در خدمت هستیم

ولی تو آموزش آپدیت فیمور گفتن با کامپیوتر باید وصل بشه من لپ تاپ دارم به کجاش وصل کنم؟

transformers.n

کاربر سایت
Dec 1, 2009
2
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

من یک xbox همین دیروز خریدم و داشبوردش رو به 719 آپدیت کردم از وقتی آپدیتش کردم بازی ها رو که می زارم به جای بازی، dvd رو media dvd شناسایی می کنه و باید یک یا چند بار خاموش و روشنش کنم تا dvd من رو بازی بشناسه به نظر شما اشکال از کجاست؟؟؟

با تشکر

Abolfazl-Star

کاربر سایت
Mar 28, 2012
15

من یک xbox همین دیروز خریدم و داشبوردش رو به 719 آپدیت کردم از وقتی آپدیتش کردم بازی ها رو که می زارم به جای بازی، dvd رو media dvd شناسایی می کنه و باید یک یا چند بار خاموش و روشنش کنم تا dvd من رو بازی بشناسه به نظر شما اشکال از کجاست؟؟؟

با تشکر

شما آخرین ورژن آپدیت ( 12625 ) رو از سایت ایکس باکس بگیرین

ایشاله مشکلتون حل میشه

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری

با تشکر
سلام
ربطی به داشبورد ندارد
در بعضی موارد که درایو لایتون مدل اسلیم است dvd key با هر بار خاموش و روشن تغییر میکند
برو دوباره از همونجایی که خریدی بده برایت آپدیت lt بزنند مشکلت حل میشود
در هر صورت باید فروشنده جوابگوی جنس فروخته شده اش باشد
موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر