سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Farazdada

کاربر سایت
Feb 11, 2012
9
سلام ، من یه Xbox 360 Slim , Dashboard:2.0.13599.0 هک شده خریدم ولی‌ فروشنده گفت به هیچ عنوان به اینترنت وصلش نکن
خوب الان سوال من اینه که من اگه به نت وصل شم مثلا برای تویتر یا فیسبوک یا استیم کردنش با ویندوز مدیا سنتر , ممکن اتفاق خاصی‌ واسه کنسول بیفته ؟

mr.yashar

کاربر سایت
Sep 28, 2009
157
نام
یاشار
سلام یکی از دوستام یه هارد 120 داره ولی فقط از 60 تاش میتونه استفاده کنه یعنی 120 میزنه ولی اگه حافطه از 60 پرتر شه دستگاه ریست میشه مشکلش چیبیده

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام ، من یه Xbox 360 Slim , Dashboard:2.0.13599.0 هک شده خریدم ولی‌ فروشنده گفت به هیچ عنوان به اینترنت وصلش نکن
خوب الان سوال من اینه که من اگه به نت وصل شم مثلا برای تویتر یا فیسبوک یا استیم کردنش با ویندوز مدیا سنتر , ممکن اتفاق خاصی‌ واسه کنسول بیفته ؟

هک شده یعنی کدوم هک؟ هک درایو یا جی تگ(گلیچ)

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,874
نام
وحید
سلام یکی از دوستام یه هارد 120 داره ولی فقط از 60 تاش میتونه استفاده کنه یعنی 120 میزنه ولی اگه حافطه از 60 پرتر شه دستگاه ریست میشه مشکلش چیبیده
اون هاردی که دوستتون داره اورجینال نیست برای همینه که اینطوری شده اینا معمولا هارد داخلیشون تعویض شده و برای همینه که اینطوریه

x23are

کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
اینشو نمیدونم ، از کجا باید بفهمم ؟
تفاوت این ۲تا چی‌ ، یعنی‌ تو یکیش نباید به اینترنت وصل شد ؟

این طور که تو میگی پس 100 در صد جی تگ نیست.همون حالت عادیه.هک درایوه که اگر ال تی 3 و بازی برنر مکس داشته باشی میتونی بروی لایو

mansoory

کاربر سایت
Aug 23, 2010
95
نام
رضا
سلام
من یه کنسول الایت دارم. وقتی که بازی فورزا اومد اون رو بصورت آفلاین بازی کردم. و تاحالا هم به لایو وصل نشدم.من شنیدم که بازی کردن فورزا کنسول رو فلگ میکنه. درسته؟ یه سوال دارم که اگه من lt3 رو بریزم آیا مشکل فلگ رو حل میکنه ؟. چون میخوام lt3 بزنم برای لایو؟

x23are

کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
مرسی‌ ، پس الان یعنی‌ با بازی اوریجینال وصل شم چیزی نمی‌شه ؟

اوریج میخوای بزنی غمت نباشه برو بزن حالشو ببر.
اگه فقط اوریج بازی میکنی نیازی به کپی نداری و هر اپدیتی رو میتونی بنصبی.

Farazdada

کاربر سایت
Feb 11, 2012
9
اوریج میخوای بزنی غمت نباشه برو بزن حالشو ببر.
اگه فقط اوریج بازی میکنی نیازی به کپی نداری و هر اپدیتی رو میتونی بنصبی.

نه آخه من همه بازیهام کپی‌ هست ولی‌ میخواسم بدونم می‌شه وصل شد به اینترنت با این کنسول??
آخه فروشنده سخت تاکید کرد که به اینترنت وصل نشو
به هر حال دمت گرم دادا ، امیدوارم بن نشه

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
با سلام خدمت دوستان گل...
نمی دونم جای سوالم اینجا هست یا نه...!!! اما به هر حال من میخواستم از بازی MW3 یا Rayman ایمیج بگیرم. اما با برنامه Xbox Backup Creator و ورژن v2.9.0.350 هر کاری می کنم تو قسمت read نمیزاره گزینه start رو بزنم...
لطف کنید به ما یه کمکی بکنید.. ممنون میشم.

amin...engine

کاربر سایت
Jan 7, 2011
102
نام
AMiN
سلام به همه.

دوستان من تازه Xbox امو LT+2 کردم ولی هر بار که می خوام بازی کنم (مثلا Gears 3) پیغام میده که باید Xbox اتو آپدیت کنی.
یعنی هر بار که خاموش روشن میکنم این پیغام رو میده.
چه کار کنم تا این مشکل بر طرف بشه ؟

mr.yashar

کاربر سایت
Sep 28, 2009
157
نام
یاشار

سلام دوستان میشه کسی جواب این سئوال منو بده ممنون میشم

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
سلام دوستان

تو رو خدا کمک کنید..... من امروز رفتم از توپخونه یه دسته گرفتم (پلم هم بود) اومدم خونه دسته رو روشن کردم، 360 رو هم روشن کردم اما دسته با 360 سینک نمی شد یعنی اصلا وصل نمیشد دسته به 360

چی کار کنم؟

GBOX

کاربر سایت
Apr 15, 2011
67
سلام
من یک آرکید دارم وقت یه هارد هم براش خریدم (مخصوص کنسول ) اما اکثر بازی هایی رو که نصب میکنم پس از چند دقیقه بازی کردن ارور میدن. ارور هم: This Disc Is Unreadable , 1.Clean The Disc With A Soft Cloth 12. Restart The Console , دلیل این ارور چیه چی کار کنم:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر