سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من اول با پاور جاسپر روشنش کردم بعد از چند ثانیه خاموشش کردم بعد برای دادن LT3بازش کردم بعد که دوباره پاور زدم که روشنش کنم تا lt3رو بریزم روشن نشد فهمیدم پاور رو اشتباهی زدم دوباره که پاور خودش رو زدم روشن نشد اگه کسی میدونه چه کارش شده لطفا راهنمایی کنه:-s

بايد مدارتون تحليل بشه
احتمالا كابل پاور درايو را برعكس زديد علاوه سوختن درايو برد دستگاه شما نيز دچار سوختگي شده

خيلي احتمالات داره وبايد حسابي روش كار كرد

نه باو 360 من در حالت ایستاده قشنگ اجرا میکرد . در حالت خوابیده اجرا نمیکرد که یدونه گیم کپی زدم به هاردش در حالت ایستاده بعدا حوابیده گذاشتم . دیگه اجرا میکنه . این مشکل دوستمون اینه که کلا اجرا نمیکنه .
یه سوال دیگه . من کلا اسلیم رو خوابیده بزارم خوبه یا ایستاده ؟

نه دوست عزیز مال ما هم یکی در میان بازی اجرا میکنه و هنوز هم این مشکل پابرجاست و فکر نکنم ربطی به ایستاده یا خوبیده داشته باشه

امیدوارم مشکل شما تشدید پیدا نکنه اگر شما همیشه سیم برق آداپتور درمیارین و دوباره به برق میزنید مشکلتون حل شده والا اگر توی برق باشه بعد از چند بار بازی وخاموش روشن کردن این مشکل به وجود میاد ( البته دستگاهی که ما داریم اینجوریه و تستش کردیم با در اوردن سیم برق حل میشه به طور موقت)

سلام
من 6روز پیش WWE 2011 رو خریدم و بعد از قرار دادنش تو کنسول، ازم اجازه ی آپدیت خواست. مثل همیشه ok زدم و ادامه دادم. یک لود پر شد و دستگاه Restart شد. وقتی که داشت بالا میومد یه اود دیگه هم تا نصف پر شد ولی ارور داد. دیگه بعد اون بالا نمیاد و از دیسک رو میخواد تا به آپدیت ادامه بده و نمیشه. ادامه نمیده. هیچ دیگه نمیاره.
کمک کنید، بد خمارم...)x

سلام
من 6روز پیش WWE 2011 رو خریدم و بعد از قرار دادنش تو کنسول، ازم اجازه ی آپدیت خواست. مثل همیشه ok زدم و ادامه دادم. یک لود پر شد و دستگاه Restart شد. وقتی که داشت بالا میومد یه اود دیگه هم تا نصف پر شد ولی ارور داد. دیگه بعد اون بالا نمیاد و از دیسک رو میخواد تا به آپدیت ادامه بده و نمیشه. ادامه نمیده. هیچ دیگه نمیاره.
کمک کنید، بد خمارم...)x
سلام .آپدیت همه بازی های کپی ناقصه.دستگاه شما آپدیت میخواد.

آداپتور اسلیم من احساس میکنم صدا میده . مشکلی که پیش نمیاره شاید در حین بازی برق رفت واسه همون حساس شدم . کلا نرمال هست ؟ در حین بازی برق بره مشکلی که واسه آداپتور پیش نمیاد ؟ صداش مثل اینه که یه فن کوچیک داره توش کار میکنه . آداپتورها صدا میدن یا اصلا اصلا صدا ندارن ؟

آخرین ویرایش:
آداپتور اسلیم من احساس میکنم صدا میده . مشکلی که پیش نمیاره شاید در حین بازی برق رفت واسه همون حساس شدم . کلا نرمال هست ؟ در حین بازی برق بره مشکلی که واسه آداپتور پیش نمیاد ؟ صداش مثل اینه که یه فن کوچیک داره توش کار میکنه . آداپتورها صدا میدن یا اصلا اصلا صدا ندارن ؟
عزیز من تو اداپتور فن هست که اداپتور خنک کنه اون صدا هم صدای فن اداپتور
صدا میدن اما خیلی خیلی کم مال شما به احمتال زیاد خیلی خاک گرفته که نمیزاره فنش خوب کار کنه
ولی در کل بازش کن اگه خاکی گرفته تمیز اگه فن مشکل داره عوض کن

یه کنسول اسلیم هست . این سنسوری که توش هست و تشخیص میده که دستگاه افقی هست یا عمودی وقتی دستگاه رو عمودی میزارم این سنسور قاطی میکنه و هی 4 تاچراغی که دور دکمه پاور هست نشان دهنده اینه که کودوم دسته روشنه (دسته 1و2 ) هی اون چراغ عوض میشه . و در حالت عمودی هم وقتی یه دیسکی رو میخونه صدای بلندی از درایو میاد که این صدا با همان دیسک در حالت خوابیده وجود نداره . من خودم فکر میکنم وقتی دادم ال تی بزنن اینا شاید درایو رو محکم نبستن یا اون سنسور چش شده؟ همچین چیزی . نظر اساتید چیه ؟

من هم دقیقا مشکل این دوستمون (amin-ps360) رو دارم.البته مال من آرکید هست و چراغ هاش قاطی نمیکنه.فقط بعد از lt3 ریخت وقتی کنسول عمودی هست درایو حین خوندن سی دی صدای بدی میده ولی در حالت افقی همچین صدایی رو نمیده.دوستان لطفا راهنمایی کنن.

یه کنسول اسلیم هست . این سنسوری که توش هست و تشخیص میده که دستگاه افقی هست یا عمودی وقتی دستگاه رو عمودی میزارم این سنسور قاطی میکنه و هی 4 تاچراغی که دور دکمه پاور هست نشان دهنده اینه که کودوم دسته روشنه (دسته 1و2 ) هی اون چراغ عوض میشه . و در حالت عمودی هم وقتی یه دیسکی رو میخونه صدای بلندی از درایو میاد که این صدا با همان دیسک در حالت خوابیده وجود نداره . من خودم فکر میکنم وقتی دادم ال تی بزنن اینا شاید درایو رو محکم نبستن یا اون سنسور چش شده؟ همچین چیزی . نظر اساتید چیه ؟
شما درست حدس زدین به احتمال زیاد پیچ های درایو رو یا نبستن یا درست نبستن البته احتمال داره یکی از پچیهاتون روی برد افتاده وقتی عمودی میکنین اتصال میکنه این اتفاق میوفته یه احتمال دیگه هم هست که تو حین بازو بسته کردن یه اسیبی به درگاه وایرلس دستگاتون خورده باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or