سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
dvd9 چیه؟ با چه سرعتی ایمیج گرفتی؟؟درایو 360 چیه؟؟؟

1- اسم دی وی دیم data life هست. بازی های قبل از قفل xgd3 رو راحت رایت میکرم متاسفانه این یکی هرچی از طریق خود قسمت بازیسنتر که مخصوصه رایت بازیه xgd3 رایت میکنم نمیشه.

2- با سرعت 2.4

3- منظور از درایو چیه؟ منظورت اگر +lt هست ماله من 2 هستش.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
حالا کجای لایو چنین تاپیکی هست؟

---------- نوشته در 01:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:30 PM ارسال شده بود ----------

برو اینجا یه نگاهی‌ بنداز ببین جوابی‌ پیدا میکنی‌ یا نه

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=14734

---------- نوشته در 01:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:32 PM ارسال شده بود ----------

سلام
آقا می‌شه کمک کنید

من بعد اینکه به LT+2 آپدیت کردم Driver رو تموم کردم بعدش Assassins Creed Revolation رو بازی کردم که بعدش دیگه Driver رو بالا نمیاره یعنی‌ این پیغام رو میده

The disk is unsupported

حالا هم Call of duty MD3 رو گرفتم دیسک تمیزه تمیزه یه خراش هم نداره ولی‌ این پیغام رو میده
clean the disk
or
restart the consol
يا همون پيغام كه وقتي ديسك كثيفه ميده رو نشون ميده

حالا من باید چیکار کنم؟
یکم تلاش می کردی کامل نگاه میکردی میدیدی
اینم فرومه مربوط به حل مشکلش
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=52522

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
1- اسم دی وی دیم data life هست. بازی های قبل از قفل xgd3 رو راحت رایت میکرم متاسفانه این یکی هرچی از طریق خود قسمت بازیسنتر که مخصوصه رایت بازیه xgd3 رایت میکنم نمیشه.

2- با سرعت 2.4

3- منظور از درایو چیه؟ منظورت اگر +lt هست ماله من 2 هستش.

HELP ME

HELP ME

sorenphoto

کاربر سایت
Sep 14, 2008
66
سلام.
یکی از دوستام یک ماه پیش اسلیم 250 گیگ LT2 خرید و هیچ مشکلی هم نداشت. الان یه مدته بعضی وقت ها باری رو که میذاری ، Open Try میزنه . بعضی وقت ها هم میاره. شانسی شده دیگه. دوستان نمیدونند که مشکل از چیه ؟؟ بازی ها هم مشکلی ندارند و رو دستگاه دیگه تست شدند . به لایو هم اصلا" تا حالا وصل نشده . بنده ی خدا دستگاه رو تازه خریده و نباید اینقدر مشکل داشته باشه .
دوستان راهنمایی کنند...

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
سلام.
یکی از دوستام یک ماه پیش اسلیم 250 گیگ LT2 خرید و هیچ مشکلی هم نداشت. الان یه مدته بعضی وقت ها باری رو که میذاری ، Open Try میزنه . بعضی وقت ها هم میاره. شانسی شده دیگه. دوستان نمیدونند که مشکل از چیه ؟؟ بازی ها هم مشکلی ندارند و رو دستگاه دیگه تست شدند . به لایو هم اصلا" تا حالا وصل نشده . بنده ی خدا دستگاه رو تازه خریده و نباید اینقدر مشکل داشته باشه .
دوستان راهنمایی کنند...

ممکن هست که با یه سرویس لنز مشکلتون حل بشه...

caspeeer

کاربر سایت
Nov 27, 2011
2
کمککککک

سلام...من چندروزقبل xbox خودمو وصل کردم به اینترنت پیغام داد آچدیت منم آچدیت کردمم...از اون وقتدیگه بازی ها اجرا نمی شنفقط بازی اصلی اجرا می شه....چیکار کنم ...لطفا راهنمایی کنیننن:((:((

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
سلام...من چندروزقبل xbox خودمو وصل کردم به اینترنت پیغام داد آچدیت منم آچدیت کردمم...از اون وقتدیگه بازی ها اجرا نمی شنفقط بازی اصلی اجرا می شه....چیکار کنم ...لطفا راهنمایی کنیننن:((:((

کپی خور دسگاهت پریده :D

برو بده دباره کپی خور کنن !!!!

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
ببینم بازیای ایکس باکس هیچکدوم خروجی فول اچ دی ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و اینکه روی اکسترنال میشه بازی نصب کرد؟

اگه بخوای بازی ها رو با کیفیت بالا بازی کنی ، میتونی از کابل HDMI استفاده کنی که از پشت ایکس باکس به پشت تلوزیون ( اگه قابلیتشو داشته باشه ) وصل میشه !

در مورد هارد هم بگم که این کار فقط روی ایکس باکس J-Tag شده امکان پذیره !

ashill

کاربر سایت
Sep 20, 2010
98
نام
محمد
اگه بخوای بازی ها رو با کیفیت بالا بازی کنی ، میتونی از کابل HDMI استفاده کنی که از پشت ایکس باکس به پشت تلوزیون ( اگه قابلیتشو داشته باشه ) وصل میشه !

در مورد هارد هم بگم که این کار فقط روی ایکس باکس J-Tag شده امکان پذیره !
منظورم اینه که آیا بازی های ایکس باکس همشون خروجی اچ دی دارن؟ یعنی هیچکدوم فول اچ دی نیستن؟ پی اس 3 چطور؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
سلام دوستان. امروز دو تا بازی cod و rayman رو گذاشتم تو دستگاه خاستم اول کپیشون کنم ولی تا 47 و 51 میره بعد میگه یا نمیتونم بخونم و یا دیسک کثیفه(البته skyrim رو کپی کرد).خاستم ببینم این دو بازی مشکل دارن یا اینکه مشکا از دیسکای خودمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر