سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
سلام دوستان
یه اسلیم 4 گیگ چند روز هست که خریدم . روی دستگاه کلا باید اینقدر داغ کنه یا مدلشه !!؟
من فکر کنم از دستگاه قبلیم که آرکید بود بیشتر داغ می کنه .

سلام مشکلی نیست برا منم همیونطوری داغ میشه مثلا تو یه بازی مثل Skirym دیگه به نهایت داغ بودن میرسه... دلیلش ام اینه که مهمترین قسمت کنسول همون جاس که ترکیبی از CPU+GPU هه به همین خاطر خیلی داغ میکنه

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام .. من چند وقتیه یه مشکلی پیدا کردم ... هم ps3 هم x360 کیفیتش یه جوری شده جوری که چشم رو خیلی اذیت میکنه ( به نظر میرسه پاسخگویی تصویر پایینه) ... مثلا وقتی تو بازی سرتو میچرخونه انگار صفحه کشیده میشه و لبه دیوار و ستون ها کشیده میشه انگار تصویر دیر میاد و یه حالت تاری داره ... سر درد میگیرم موقع بازی کردن .. جالبه تو رزولوشن پایینتر غیر hd این مشکل تاری و اینا نیس.... البته این مشکل حدودا از وقتی شده که samsung 26 inch tv گرفتم ... الان رو هر tv اینطوریه کیفیت... هم cable hdmi عوض کردم هم تنظیمات کنسول و tv رو هم کلی باهاش ور رفتم ... واقعا یه دنیا ممنون میشم مشکلم رو حل کنین ... :)

راستی تو نت یه روشی برای reset کردن کلی x360 گذاشتن .. اینکارو کنم کپی خوری میپره دیگه ؟!!

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام .. من چند وقتیه یه مشکلی پیدا کردم ... هم ps3 هم x360 کیفیتش یه جوری شده جوری که چشم رو خیلی اذیت میکنه ( به نظر میرسه پاسخگویی تصویر پایینه) ... مثلا وقتی تو بازی سرتو میچرخونه انگار صفحه کشیده میشه و لبه دیوار و ستون ها کشیده میشه انگار تصویر دیر میاد و یه حالت تاری داره ... سر درد میگیرم موقع بازی کردن .. جالبه تو رزولوشن پایینتر غیر hd این مشکل تاری و اینا نیس.... البته این مشکل حدودا از وقتی شده که samsung 26 inch tv گرفتم ... الان رو هر tv اینطوریه کیفیت... هم cable hdmi عوض کردم هم تنظیمات کنسول و tv رو هم کلی باهاش ور رفتم ... واقعا یه دنیا ممنون میشم مشکلم رو حل کنین ... :)

راستی تو نت یه روشی برای reset کردن کلی x360 گذاشتن .. اینکارو کنم کپی خوری میپره دیگه ؟!!

کسی نیس ؟!!

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
سلام.من به ایکس باکسم رمز دادم الان فراموش کردم ایا راه حلی داره این رمز رو پاکش کرد .اگه راهی بلد هستید دریغ نکنید

kordlo

کاربر سایت
Dec 14, 2010
118
نام
مهدی
دوستان من بازی ب----ت------ل------3 رو میخوام توکنسول ایکس باکسم که آرکیده اجرا کنم:d میگن برای داشتن گرافیک بهتر باید یک پچی که تو دی وی دوم هست رو تو هارد کنسول نصب کنی اما من هارد ندارم :((فلشم که وصل میکنم و کاستومایز میکنمش (بهش می شناسونمش) این پچو توش نمیریزه میگه باید هارد خود کنسول باشه .راهی هست که بشه فلشو به عنوان هارد کنسول شناسوند تا این پچه نصب شه؟

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی

?????????

mansoory

کاربر سایت
Aug 23, 2010
95
نام
رضا
سلام
من الان حدود 1ماه میشه کهlt2 رو زدم و تمام بازی ها هم اجرا میشد. داشتم امروز rage رو بازی میکردم که کنسول رو یه 2 ساعتی خاموش کرد. بعدش اومدم مثل همیشه pes2012 رو انلاین بازی کردم.امدم دوبارهrage بازی کنم پیغام داد که این دیسک قابل اجرا نیست.هر کار میکنم اجرا نمیشه. دیسک های دیگه برای بازی اجرا میشه ولی الان که امتحان کردم دیگه تمام دیسک هایی که xgd3 هستند دیگه اجرا نمیشه.نمیدونم چیکار کنم.مشکل کجاست؟ممنون میشم راهنمایی کنید؟

Nostradamus

کاربر سایت
Nov 16, 2011
185
نام
هرکول پوآرو
درود .

به تازگی خبری شنیدم از یکی از دست اندر کاران معروف ایکس باکس در ایران وقتی که برای خرید ایکس باکس مدل اسلیم که میدانید چند وقتی هست که هک شده رفتم و از ایشان در باره کپی خور شدن این مدل پرس و جو کردم . ایشان گفتند به هیچ عنوان این مدل از ایکس باکس را خریداری نکنید وقتی دلیل را جویا شدم گفتند این ایکس باکس های اسلیم برای هک شدن مستلزم دست کاری سخت افزاری هستند و مانند ایکس باکس های قدیمی تر و معمولی به روش های قبلب هک نمیشوند. برای هک کردن دستگاه ایکس باکس اسلیم روی قسمتی از کیت سی دی درایو را سوراخ کرده و آی- سی را لحیم می کنند که کار خطرناک و حساسی هست. بعد از مدتی از استفاده شدن دستگاه این کیت کلا از کار می افتد و قابلیت ارتباط با سایر بخش های دستگاه را از دست میدهد و کل دستگاه تبدیل به یک MP3 پلایر میشود . یعنی دیگر قابل استفاده نیست به هیچ عنوان .

الان کسی از شما این نوع اسلیم هک شده را دارد ؟ آیا این خبر درست است ؟ چون ایشان خودشان کننده این کارها بر روی کنسول هستند .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر