سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
ببینید دوستان من الان رو ال سی دی 42 اینچ و کابل اچ دی ام آی بازی میکنم ولی میخوام وصل کنم به مانیتور ال سی دی 20 اینچ پی سی با کابل مخصوص وی جی ای فقط خواستم بدونم افت کیفیتش زیاده ؟ یا کمه یا اصلا افت میکنه . ممنون میشم برام توضیح بدید .

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
کسی میدونه erorr E76 برا چیه...درایو سامسونگ گزاشتم دیدم خرابه حالا که درایو خودش رو گذاشتم یه چراغ میده با این ارور...درایو رو نمیذارم هم یه چراغ میده...درایو هم lt2 داره
یکی به داد ما برسه

farshad_df

کاربر سایت
May 15, 2010
156
ببینید دوستان من الان رو ال سی دی 42 اینچ و کابل اچ دی ام آی بازی میکنم ولی میخوام وصل کنم به مانیتور ال سی دی 20 اینچ پی سی با کابل مخصوص وی جی ای فقط خواستم بدونم افت کیفیتش زیاده ؟ یا کمه یا اصلا افت میکنه . ممنون میشم برام توضیح بدید .

کیفیت افت میکنه و افتشم کاملا محسوسه ، مگر اینکه ال سی دی HD باشه و با کابل hdmi وصل کنید

bazicente

کاربر سایت
Jun 22, 2010
6
سلام دوستان
از کجا میشه فهمید که lt2 رو دستگاه نصبه؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
دستگاه من فیفا 12 رو اجرا میکنه اما جدیدا هر بازیی گرفتم وقتی میخوام وارد بازی بشم صفحه سیاه میشه و بیرون میاد
منم همین مشکل دارم لطفا جواب بدید،واقعا از این سایت پر بار ممنونم

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
نام
فرهاد
ممنون دوست عزیز متاسفانه مانیتورم ورودی اچ دی نداره . بازم خیلی ممنون که جواب دادید .
از من میشنوی رو همون ال سی دی بازی کن به 22 اینچ وصلش نکن مخصوصا اینکه ورودی hdmi نداره
من ایکس باکس رو به LED 22 اینچ با hdmi وصل کردم خوب بود ولی تلویزیون هر چقدر بزرگ باشه بیشتر حال میده ولی ps3 رو وصل نکن که افت کیفیت داد میزنه

---------- نوشته در 12:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:25 AM ارسال شده بود ----------

رفتم پیشش میگه lt2 ریخته و میگه عیبه دستگاهم از لنزشه.اما همه بازیارو غیر از mw3 و batman میاره.
بیخود میگه یعنی؟برم تو شیکمش؟
شاید اشکال از دیسکت باشه؟؟
چه اروری میده تو mw3 و batman؟؟
دستگاهتون مال چند وقت پیشه؟؟آرکیده؟؟

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
از وقتی آپدیت کردم دیگه هیچ بازی ای تو آرشیوم نمیره.آچیومنت هاشم باز نمیشه
سیو میشه ها ولی تو آرشیو نمیره:((
چی کار کنم؟

m.s.b

کاربر سایت
Nov 4, 2011
3
lt2 نیست دستگاهت
اگه lt2 باشه یازی gears of war رو اجرا میده.برو lt2 روش بریز
ظاهرا این مشکل دقیقا از نصب نبودن lt2 هست. من فقط nba 2k12 و forza 4 رو نمی تونم اجرا کنم (صفحه سیاه و خروج) و الآن چک کردم هر دوش XGD3 بود.
همین یه ماه پیش خریدم xbox رو، الآن باید ببرم دوباره خرجش کنم!!!

---------- نوشته در 05:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:21 PM ارسال شده بود ----------

lt2 نیست دستگاهت
اگه lt2 باشه یازی gears of war رو اجرا میده.برو lt2 روش بریز

از من میشنوی رو همون ال سی دی بازی کن به 22 اینچ وصلش نکن مخصوصا اینکه ورودی hdmi نداره
من ایکس باکس رو به LED 22 اینچ با hdmi وصل کردم خوب بود ولی تلویزیون هر چقدر بزرگ باشه بیشتر حال میده ولی ps3 رو وصل نکن که افت کیفیت داد میزنه

---------- نوشته در 12:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:25 AM ارسال شده بود ----------

شاید اشکال از دیسکت باشه؟؟
چه اروری میده تو mw3 و batman؟؟
دستگاهتون مال چند وقت پیشه؟؟آرکیده؟؟
مال من slim هست! ارور خاصی نداره. فقط play game رو که می زنم، صفحه سیاه میاد، برمیگرده رو داشبورد.)x

shahram_shidsa

کاربر سایت
Oct 29, 2011
31

[/QUOTE]مال من slim هست! ارور خاصی نداره. فقط play game رو که می زنم، صفحه سیاه میاد، برمیگرده رو داشبورد.)x[/QUOTE]
lt2 بریز حل میشه.دیگه منتظر چی هستی برو lt2 بریز

Theo

کاربر سایت
Sep 3, 2011
55
نام
حــمــیــد رضـــا
ســلام بــه دوستـــای عــزیـــز>:d<
مــن یــه مــشکــل بــا درایــو ایکــس بــاکــس ام دارمb-)
اونـم اینــه کــه اومــدم درب درایو ام رو بــاز کنـم و بــلــد نـــبــودم بــه زور بــازش کــردم :d یعنــی اول بــا استفاده از چــرخ دنــده هــایی کــه زیــر ردب درایـو بــود یکــم بــازش کــردم و بــعــد بــدون اینکــه اون ضــامــن مــشکــی ریلــی رو آزادش کنـم درایــو ام رو بــاز کــردم :d ( میدونــم اشتبــاه احــمــقــانـه ای کردم، ســرزنــش ام نــکــنــیــد:d ) الام مــشکــلم اینــه کــه وقتــی درایو بــاز میشــه واسـه چــنـد تانیــه بــاز میمونـه و دوبــاره خــودش بستـه میشــه !!! بــدون اینکـه مــن ببندمــش !!!
الان درایو ام کــاملا ســالمــه و کــار میکنــه ولــی درب درایو بــاز نمیمونــه !!!:(
مـمنون میشم اگــه راهنــمــایی کنــیــد o:-)

بــا تشکــر حــمــیــد رضــا:x

shahram_shidsa

کاربر سایت
Oct 29, 2011
31
ســلام بــه دوستـــای عــزیـــز>:d<
مــن یــه مــشکــل بــا درایــو ایکــس بــاکــس ام دارمb-)
اونـم اینــه کــه اومــدم درب درایو ام رو بــاز کنـم و بــلــد نـــبــودم بــه زور بــازش کــردم :d یعنــی اول بــا استفاده از چــرخ دنــده هــایی کــه زیــر ردب درایـو بــود یکــم بــازش کــردم و بــعــد بــدون اینکــه اون ضــامــن مــشکــی ریلــی رو آزادش کنـم درایــو ام رو بــاز کــردم :d ( میدونــم اشتبــاه احــمــقــانـه ای کردم، ســرزنــش ام نــکــنــیــد:d ) الام مــشکــلم اینــه کــه وقتــی درایو بــاز میشــه واسـه چــنـد تانیــه بــاز میمونـه و دوبــاره خــودش بستـه میشــه !!! بــدون اینکـه مــن ببندمــش !!!
الان درایو ام کــاملا ســالمــه و کــار میکنــه ولــی درب درایو بــاز نمیمونــه !!!:(
مـمنون میشم اگــه راهنــمــایی کنــیــد o:-)

بــا تشکــر حــمــیــد رضــا:x

واسه منم اینجوری بود
بعد میتی درست شد
سر اپدیتها خودشو نشون میده.مشکلی نیست سریع بازی توش بذار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر