سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

shabnam11

کاربر سایت
Aug 9, 2008
6
عزیز دل شما وقتی یک هارد 1 ترابایت میخری همون 1000 گیگابایت فضا رو داره؟ ده نده، فضاش 980 هست، اینم مثل اونه و فرقی نداره، خودت رو با این چیزا ناراحت نکن.
lt 2 زده بزای اجرای بازیهای جدید؟؟
اگه lt 2 ریخته باشه اون حجم آپدیت هستش....اشکالی نداره

از هر دو عزیز متشکرم ...

moh33333n

کاربر سایت
Oct 7, 2009
7
با سلام.دوستان من دستگاهم رو دادم بیرون به lt2 اپدیت کردن ولی وقتی میرم تو بازی ، دستگاه فریز میشه و دیگه دستگاه و دسته ها کار نمیکنن. و باید با دکمه پاور دستگاه ،دستگاه رو خاموش کنم. اول فکر کردم که ابدیت رو اشتباه زده ولی وقتی دستگاه رو بردم پیش فروشنده بازی اصلا گیر نمیکرد و مشکلی نداشت و وقتی میارم خونه همون اش و همون کاسه . تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که فروشنده رو ال سی دی تستش میکنه من نه و اینکه کنترلر اون با من فرق میکنه.
در ضمن درایور من بنکیو هست.

ممنون میشم راهنمایی کنید

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام
من پریشب یه خورده Dance Central 2 بازی کردم،دیروز اصلا 360 رو روشن نکردم.بعد حدود یکی دو ساعت پیش روشن کردم همون اول دیدم 3 چراغ داد!:D به آداپتور نگاه کردم دیدم چراغش زرده.دستگاه رو خاموش کردم یکی دو دقیهق بعد روشن کردم درست بود ولی خواستم درایوش رو در بیارم که یه بازی بزارم توش(درایو هم خالی بود) بیرون نمیومد.گیر کرده بود.یه ربعی باهاش ور رفتم تا درش باز شد.یه بازی گذاشتم و حدود نیم ساعت هم بازی کردم.مشکلی پیش نیومد و الان خاموش کردم.یکی دو سال پیش هم به خاطر نوسان جریان برق سه چراغ داد.ولی از اون موقع تا الان بازم مشکلی پیش نیومده بود. مادربوردش هم جاسپره خیر سرش:D
حالا با توجه به این داستان(!:D) که تعریف کردم،الان سه چراغ همون سه چراغ معروفه و دیگه فاتحه ی 360 خوندس!؟:-/ :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
@ سینا :
نه این داستان (:D!) یه چیز دیگست ... بر اساس همون نوسانات برق و اینا این مشکل پیش میاد .
از کجا میدونی به خاطر نوسان برقه!؟:-/ من که جایی نگفتم برق نوسان داشت. اون قسمت که گفتم نوسان برق،ماله دو سال پیش بودا!!:D خواستم بگم قبلا هم اینجوری شده بود.ولی چند ساعت پیش نوسانی در کار نبود.یعنی حداقل من متوجه نشدم.
پ.ن:سوالم جدی بودا!مسخره نکردم.همین حرف رو به بابک *** زدم مرتیکه فحش میده:| گفتم بگم که تو نگی داره مسخره میکنه:D

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
سلام..
من یک ایکس باکس آرکید جاسپر خریدم... روی جعبه نوشته 256 mb هارد ولی تو قسمت memory نوشته 160 mb .... فروشنده بهمون گفت که اگر هر چیزی رو روی جعبه نوشته بود نداشت پس میگیره...
ممنون میشم راهنماییم کنید...
اون یه مقدار رو خود میکرو سافت میخوره عزیز

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام
من پریشب یه خورده Dance Central 2 بازی کردم،دیروز اصلا 360 رو روشن نکردم.بعد حدود یکی دو ساعت پیش روشن کردم همون اول دیدم 3 چراغ داد!:D به آداپتور نگاه کردم دیدم چراغش زرده.دستگاه رو خاموش کردم یکی دو دقیهق بعد روشن کردم درست بود ولی خواستم درایوش رو در بیارم که یه بازی بزارم توش(درایو هم خالی بود) بیرون نمیومد.گیر کرده بود.یه ربعی باهاش ور رفتم تا درش باز شد.یه بازی گذاشتم و حدود نیم ساعت هم بازی کردم.مشکلی پیش نیومد و الان خاموش کردم.یکی دو سال پیش هم به خاطر نوسان جریان برق سه چراغ داد.ولی از اون موقع تا الان بازم مشکلی پیش نیومده بود. مادربوردش هم جاسپره خیر سرش:D
حالا با توجه به این داستان(!:D) که تعریف کردم،الان سه چراغ همون سه چراغ معروفه و دیگه فاتحه ی 360 خوندس!؟:-/ :D
این مشکل برای نوسانات برق و یا شل بودن کابل برق وصل شده به آداپتور هست، برای منم بعضی مواقع که کابل رو جابجا میکنم پیش میاد، در کل مهم نیست.

با سلام.دوستان من دستگاهم رو دادم بیرون به lt2 اپدیت کردن ولی وقتی میرم تو بازی ، دستگاه فریز میشه و دیگه دستگاه و دسته ها کار نمیکنن. و باید با دکمه پاور دستگاه ،دستگاه رو خاموش کنم. اول فکر کردم که ابدیت رو اشتباه زده ولی وقتی دستگاه رو بردم پیش فروشنده بازی اصلا گیر نمیکرد و مشکلی نداشت و وقتی میارم خونه همون اش و همون کاسه . تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که فروشنده رو ال سی دی تستش میکنه من نه و اینکه کنترلر اون با من فرق میکنه.
در ضمن درایور من بنکیو هست.

ممنون میشم راهنمایی کنید

عزیز مشکل از این چیز ها نیست، مشکل از بازی هست، من خودم دستگاهم رو کپی خورش کردم و این مشکل برام پیش اومده بود ولی یه روز بر حسب اتفاق دیسک بازی رفیقم اومد دستم و دیگه مشکلی نبود و نتیجه گرفتم از بازی هست و نوع رایتش و دیسک. بازیی که من مشکل داشتم GEOW3 بود.

• Like
Reactions: Real Madrid 9

moh33333n

کاربر سایت
Oct 7, 2009
7
عزیز مشکل از این چیز ها نیست، مشکل از بازی هست، من خودم دستگاهم رو کپی خورش کردم و این مشکل برام پیش اومده بود ولی یه روز بر حسب اتفاق دیسک بازی رفیقم اومد دستم و دیگه مشکلی نبود و نتیجه گرفتم از بازی هست و نوع رایتش و دیسک. بازیی که من مشکل داشتم GEOW3 بود.[/QUOTE]

درود.
واسه من هم گرز 3 گیر میکنه هم call of d mw3 .ولی همون دیسکی که واسه من گیر میکنه واسه فروشنده گیر نمیکنه . تازه بازی که پس 2011 که از قبلا داشتم هم بعد از اپدیت گیر میکنه

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
عزیز مشکل از این چیز ها نیست، مشکل از بازی هست، من خودم دستگاهم رو کپی خورش کردم و این مشکل برام پیش اومده بود ولی یه روز بر حسب اتفاق دیسک بازی رفیقم اومد دستم و دیگه مشکلی نبود و نتیجه گرفتم از بازی هست و نوع رایتش و دیسک. بازیی که من مشکل داشتم GEOW3 بود.

درود.
واسه من هم گرز 3 گیر میکنه هم call of d mw3 .ولی همون دیسکی که واسه من گیر میکنه واسه فروشنده گیر نمیکنه . تازه بازی که پس 2011 که از قبلا داشتم هم بعد از اپدیت گیر میکنه[/QUOTE]
الان ورژن داشبوردتون چنده؟

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
این مشکل برای نوسانات برق و یا شل بودن کابل برق وصل شده به آداپتور هست، برای منم بعضی مواقع که کابل رو جابجا میکنم پیش میاد، در کل مهم نیست.

mw3 رو بزار تو دستگاه ، بزار حدود یک دقیقه دموهاش رو نشون بده ، بیا داشبورد ، ایجکت کن ، GEOW3 رو بزار ، احتمال زیاد میخونه . داشبورد شما 13604 هست ؟

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
خواهش میکنم به سوال های من جواب بدید چون خیلی اصابم رو خورد کرده
2 تا سوال دارم
1- من امروز بردم دستگاهم رو اپدیت کردم و درایور هم مشکل داشت و گفتم که درستش کنه (مشکلش این بود که درش باز نمیشد باید 10و15 بار باز و بسته میکردم تا باز میشد) بعد فروشنده گفت مشکلش از تسمشه بعد گفت برات تسمش رو عوض کردم . وقتی برگشتم خونه دیدم وقتی درش رو میزنم باز بشه کامل باز نمیشه و قسمتی از انتهاش بیرون نمیاد بعد دوباره درایو میره داخل ولی بعضی از وقتا هم بعد از این که گیر میکنه یه دفعه میپره بیرون و کامل باز میشه
مشکل از چیه ؟ همون تسمه ای که عوض کرده باعث شده ؟
2- مشکل دیگه بازی هایی است که خریدم حدود 7 تا بازی خریدم ولی یه سریش رو وقتی میذارم تو دستگاه بعد یه مدت که بازی میکنم میپره بیرون و ارور میده که نمیتونه دیسک رو بخونه و در فورزا هم بعضی وقتا هم صدای بازی گیر میکنه یا وقتی که میرم تو اتوویستا بازی کند میشه و گیر میکنه ولی بعضی وقتا هم کاملا درست اجرا میشه . من یه بازی قدیمی تر هم گذاشتم تو دستگاه تا مطمئن شم مشکل از درایو ولی وقتی بازی رو تو دستگاه گذاشتم و 1و2 ساعت هم بازی کردم کاملا درست اجرا شد ولی بعد بتلفیلد بازی کردم بدون هیچ اروری کاملا درست اجرا شد یعنی اصلا معلوم نیست چه بازی هایی درست اجرا میشه یا نمیشه
حالا از کجا باید بفهمم که مشکل از درایو یا بازی ها ؟؟؟
تروخدا هم جواب بدین خیلی حالم گرفتس

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
خواهش میکنم به سوال های من جواب بدید چون خیلی اصابم رو خورد کرده
2 تا سوال دارم
1- من امروز بردم دستگاهم رو اپدیت کردم و درایور هم مشکل داشت و گفتم که درستش کنه (مشکلش این بود که درش باز نمیشد باید 10و15 بار باز و بسته میکردم تا باز میشد) بعد فروشنده گفت مشکلش از تسمشه بعد گفت برات تسمش رو عوض کردم . وقتی برگشتم خونه دیدم وقتی درش رو میزنم باز بشه کامل باز نمیشه و قسمتی از انتهاش بیرون نمیاد بعد دوباره درایو میره داخل ولی بعضی از وقتا هم بعد از این که گیر میکنه یه دفعه میپره بیرون و کامل باز میشه
مشکل از چیه ؟ همون تسمه ای که عوض کرده باعث شده ؟
2- مشکل دیگه بازی هایی است که خریدم حدود 7 تا بازی خریدم ولی یه سریش رو وقتی میذارم تو دستگاه بعد یه مدت که بازی میکنم میپره بیرون و ارور میده که نمیتونه دیسک رو بخونه و در فورزا هم بعضی وقتا هم صدای بازی گیر میکنه یا وقتی که میرم تو اتوویستا بازی کند میشه و گیر میکنه ولی بعضی وقتا هم کاملا درست اجرا میشه . من یه بازی قدیمی تر هم گذاشتم تو دستگاه تا مطمئن شم مشکل از درایو ولی وقتی بازی رو تو دستگاه گذاشتم و 1و2 ساعت هم بازی کردم کاملا درست اجرا شد ولی بعد ----- بازی کردم بدون هیچ اروری کاملا درست اجرا شد یعنی اصلا معلوم نیست چه بازی هایی درست اجرا میشه یا نمیشه
حالا از کجا باید بفهمم که مشکل از درایو یا بازی ها ؟؟؟
تروخدا هم جواب بدین خیلی حالم گرفتس
1. همیشه مشکل از تسمه درایو نیست ، میتونه از خیلی چیزها باشه از جمله بد فلش شدن فریمور { موتور ، عمل نکردن سوئیچ ها ، شکسته شدن قطعات ، گرد و خاک و ... } . مجدادا درایو رو بهش بدید بگید سرویس کامل کنه .
2. gears 3 و mw3 رو تست کنید . کنسول رو خاموش کنید ، بعد از نیم ساعت روشن کنید ، بازی رو بزارید و اجرا کنید .

پ.ن : همیشه کنسولتون رو به یک جای مورد اعتماد بسپارید ، زیاد دیدم کنسول هایی که حتی بدون بستن یک پیچ اصلی بسته شدن و چه بلایی که سر کنسول تو طولانی مدت نمیاد بخاطر این لرزش ها . یا درایو هایی که همون روز اول با یه دست دو عوض شدن ! جای وازلین گریس زدن تو درایو و ...

hamed17n

کاربر سایت
Apr 14, 2011
39
سلام
آقا من هر کاری می کنم دسته به دستگاه وصل نمی شه.
با سیم هم امتحان کردم و هر دو تا دسته هام هم وصل نمیشه.
به نظر شما مشکل از چیه و چقدر هزینه اش می شه؟

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
سلام دوستان
یه اسلیم 4 گیگ چند روز هست که خریدم . روی دستگاه کلا باید اینقدر داغ کنه یا مدلشه !!؟
من فکر کنم از دستگاه قبلیم که آرکید بود بیشتر داغ می کنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر